AL Home
A.net/AL
Upload a Photo
Upload a Video
Add a News article
Write a Blog
Add a Comment
Blog Feed
News Feed
Video Feed
All Feeds
Martin Luther King Indoor Track Classic
January 20th 2020 Birmingham, Alabama, United States
Report
Block
1 Followers
Home
Photos
Blog
News
Attendees
Videos
Records
Info/Results
History for 2017 Jan 16th
Results
News
2020
1
1
2019
1
1
2018
1
1
2017
1
1
2016
1
1
Media for 2017
Videos (
0
)
View
+
Photos (
0
)
View
+
Articles (
1
)
View
+
Blogs (
0
)
View
+
Results
2017 Results - Martin Luther King Indoor Track Classic
Jan 18th 2017, 9:26pm
Attending groups
RunnerSpace.com/HighSchool
DyeStat.com
RunnerSpace.com/AL
Invited groups
2017
Martin Luther King Indoor Track Classic
2017 Results - Martin Luther King Indoor Track Classic
Published by
ResultsCentral
Jan 18th 2017, 9:26pm
Results: Xpress Timing
Varsity - 6A/7A - Mens
1.
Hoover
68
2.
Hewitt-Trussville
41
3.
McGill-Toolen
40.5
4.
Opelika
39.5
5.
Auburn
34.5
6.
Hillcrest-Tuscaloosa
31
7.
Bob Jones
27
8.
Homewood
19.5
9.
Thompson
19
9.
Southside-Gadsden
19
11.
Cullman
16
12.
Paul W Bryant
15.5
13.
Columbia
15
13.
Ramsay Alternative
15
15.
Mountain Brook
14
15.
Spain Park
14
15.
James Clemens
14
15.
Stanhope Elmore
14
19.
Carver Montgomery
10
20.
Central-Phenix City
7
20.
Sparkman
7
20.
Pearl
7
20.
Fairhope
7
24.
Foley
6
24.
D'Iberville
6
26.
Shades Valley
5.5
27.
Austin
5
27.
Oxford
5
29.
Dalton
4
30.
Northridge
3
30.
Baker
3
32.
Virgil I Grissom
2
32.
Clay Chalkville
2
32.
Pelham
2
32.
Carver Birmingham
2
36.
Helena
1
36.
Brandon
1
36.
Albertville
1
Varsity - 1A/5A - Mens
1.
Scottsboro
71
2.
Winfield
60
3.
Oxford
49
4.
Central Tuscaloosa
30
5.
Decatur
20
5.
Oxford
20
7.
Beauregard
19
8.
Arab
18
9.
Randolph
17
10.
Hattiesburg
14
11.
St Bernard Prep
13
12.
Montgomery Academy
12.75
13.
J O Johnson
12
13.
Senatobia
12
15.
White Plains
11
16.
American Christian
10.5
17.
Elkmont
10
18.
Madison Academy
9
18.
West Point
9
20.
Guntersville
8
20.
Montgomery Catholic
8
22.
Bayside Academy
7.75
23.
Mobile Christian
7
24.
St James
6
24.
North Oconee
6
26.
Woodland
5
26.
St. Paul's Episcopal
5
26.
Holly Pond
5
26.
Woodlawn
5
30.
Altamont
4.75
31.
King's Ridge Christian
4
31.
Prattville Christian...
4
33.
Clarke Central
3
34.
Marion County
2.75
35.
Wenonah
2
35.
Pleasant Valley
2
37.
LAMP
1
37.
St Clair County
1
37.
Oneonta
1
40.
Pope John Paul II
.75
40.
UMS Wright Prep
.75
Varsity - 6A/7A - Womens
1.
Homewood
83.5
2.
Hoover
82
3.
McGill-Toolen
50.5
4.
Mountain Brook
45.5
5.
Opelika
41.5
6.
James Clemens
36
7.
Northridge
26
8.
Auburn
22
9.
Pearl
19.5
10.
Campbell
19
11.
Paul W Bryant
16
12.
Helena
14.5
13.
Madison Central
11
13.
Oak Mountain
11
15.
Huntsville
10
16.
Thompson
9
17.
Sparkman
8
18.
Central-Phenix City
7
19.
Pelham
6
20.
Brandon
5
20.
Bob Jones
5
20.
Hewitt-Trussville
5
23.
Cullman
3.5
24.
Walker
3
24.
Spain Park
3
26.
Clay Chalkville
2.5
27.
Ramsay Alternative
1
Varsity - 1A/5A - Womens
1.
St. Paul's Episcopal
63.5
2.
Montgomery Catholic
41.5
3.
Beauregard
38
4.
American Christian
31.5
5.
Sacred Heart of Jesus
30
6.
UMS Wright Prep
29.5
7.
Oxford
28
8.
Central Tuscaloosa
27
9.
Woodlawn
24
10.
Whitesburg Christian...
22
11.
Demopolis
20
12.
Pleasant Valley
18
13.
Westminster School a...
17
14.
St James
16
15.
Montgomery Academy
15.5
16.
Madison Academy
15
17.
Scottsboro
12
18.
Oxford
10
19.
Randolph
9
20.
Hattiesburg
8
20.
Mortimer Jordan
8
20.
West Point
8
23.
West Limestone
7
24.
LAMP
6
24.
Riverwood Internatio...
6
26.
Union Grove
5
26.
St Bernard Prep
5
26.
Wenonah
5
29.
Vancleave
4
29.
Winfield
4
31.
Gaston
3
31.
Prattville Christian...
3
33.
Senatobia
2
34.
Piedmont
1.5
35.
Brooks
1
35.
White Plains
1
35.
Altamont
1
Mens Results
Womens Results
60 Meter Dash
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
-
Gary Quarels
6.97a
Paul W Bryant
2.
12
Noah Igbinoghene
6.98a
Hewitt-Trussville
3.
-
Jordan Anderson
7.03a
James Clemens
4.
11
Okeem Moore
7.04a
Hillcrest-Tuscaloosa
5.
-
Aj Harris
7.08a
Bob Jones
6.
12
Laquavious Ford
7.09a
Oxford
7.
11
Donovan Ross
7.11a
Pelham
8.
-
Vincent Butler
7.16a
Brandon
9.
12
Ojay Gibson
7.17a
Northridge
10.
-
Jeff Lemour
7.17a
Albertville
11.
11
Rj Nelson
7.18a
Hoover
12.
-
Antuan Crowder
7.18a
Oxford
13.
11
Thaddeus Land
7.20a
Pearl
14.
10
Brantan Barnett
7.21a
Opelika
15.
-
Nicholas Rivers
7.21a
Buckhorn
16.
11
Xavier Rogers
7.24a
Stanhope Elmore
17.
-
Alex Grays
7.25a
Austin
18.
10
Kameron McDaniel
7.27a
Spain Park
19.
-
Adrian Hosey
7.28a
Mary Montgomery
20.
-
Bryson Cosby
7.31a
Austin
21.
11
Justin Lewis
7.32a
Opelika
22.
9
J'Marri McCall
7.33a
Hoover
23.
-
Fernando Washington
7.34a
AH Parker
24.
12
Corey Burroughs
7.35a
Thompson
25.
10
Jaden Alexander
7.35a
Homewood
26.
11
Christopher Alexander
7.35a
AH Parker
27.
11
Jalen McMillan
7.36a
Spain Park
28.
-
Joshua Williams
7.37a
Bob Jones
29.
10
Christian Richburg
7.37a
Spain Park
30.
-
Keldric Edwards
7.37a
Foley
31.
11
Samuel Holmes
7.39a
Thompson
32.
10
Ranse Gardner
7.39a
Stanhope Elmore
33.
-
Bradarick Anderson
7.40a
Bob Jones
34.
-
Jacob Guyton
7.42a
Columbia
35.
-
Cayman Brown
7.42a
Austin
36.
-
Cade Pugh
7.42a
Helena
37.
-
Tyquavious Barnett
7.43a
Opelika
37.
11
Nolan Smith
7.43a
James Clemens
39.
11
Jake Diggs
7.45a
Hewitt-Trussville
40.
-
Quincy Lacy
7.45a
Mary Montgomery
41.
-
Tyshon Nelson
7.46a
AH Parker
42.
10
Ladarius Crenshaw
7.47a
Carver Birmingham
43.
-
Felton Smith
7.47a
Minor
44.
-
Quincy Coleman
7.48a
Buckhorn
45.
11
Hakim Ruffin
7.49a
Hoover
46.
-
Matthew Evans
7.51a
Buckhorn
47.
12
Orlando Doss
7.51a
Mary Montgomery
48.
-
Bralan Gadson
7.52a
Oxford
49.
-
Chris Hudnall
7.52a
D'Iberville
50.
-
Aaron Brooks
7.53a
Oak Mountain
51.
-
Andrew James
7.53a
Foley
52.
11
Ken Holiday
7.54a
Walker
53.
-
DaQuone Johnson
7.54a
Paul W Bryant
54.
11
Austin Davis
7.55a
Thompson
55.
10
Deonta Casey
7.55a
Auburn
56.
12
Ryan Martir
7.56a
Fairhope
57.
12
John Marc Mullins
7.56a
Homewood
58.
12
Daryl Jr Bowden
7.57a
Sparkman
59.
-
Cardell Gladys
7.58a
Columbia
60.
-
Jackie Gibson
7.58a
Sparkman
61.
-
Brandon Sledge
7.59a
Pelham
62.
-
Solomon Moss
7.59a
Shades Valley
63.
10
Micah Layton
7.60a
Shades Valley
64.
11
Chris Burrell
7.61a
John Carroll
65.
12
Deion Anderson
7.62a
Shades Valley
66.
11
Tyshawn Buckner
7.63a
Homewood
67.
-
Jailen Pruitt
7.65a
Beauregard
68.
-
Artrayvious Whelchel
7.66a
Carver Montgomery
68.
-
Dakara Shoto
7.66a
Brandon
70.
-
Isreal Holman
7.68a
Auburn
71.
11
Je'Darral Walter
7.68a
Sparkman
72.
-
Conner Bader
7.69a
John Carroll
73.
-
Will Scheetz
7.70a
Foley
74.
11
Christopher Gray
7.71a
Center Point
75.
-
Kennedy Davis
7.71a
Oak Mountain
76.
-
Jacquel Winters
7.72a
Northridge
77.
-
Keyvarria Gregory
7.74a
Carver Montgomery
78.
-
Jonathan Calloway
7.76a
Center Point
79.
-
Jahi Brown
7.76a
Hillcrest-Tuscaloosa
80.
-
Demari White
7.77a
Northridge
81.
-
Abdul-Malik Gunn
7.77a
Huffman
82.
-
Thomas Repoll
7.78a
McGill-Toolen
83.
12
Justus Edwards
7.79a
Helena
84.
10
Josh Norris
7.80a
Auburn
84.
-
Jarvis Townsend
7.80a
Pearl
86.
-
Dehreon Lewis
7.85a
Helena
87.
11
Nate Gracia
7.90a
Beauregard
88.
11
Indy Chery
7.90a
Oak Mountain
88.
-
Isaiah Pankey
7.90a
Albertville
88.
-
Tyler Tarvin
7.90a
Albertville
91.
-
Aaron Rush
7.93a
Stanhope Elmore
92.
-
JaKobe Graves
7.95a
Minor
93.
-
Mack Harris
7.96a
Virgil I Grissom
94.
-
Joel Bennick
8.02a
Virgil I Grissom
95.
-
Ashton Nickelberry
8.02a
Brandon
96.
-
Keyshawn Pollock
8.07a
Jackson-Olin
97.
-
Noah Smith
8.08a
John Carroll
98.
-
Cameron Phillips
8.13a
Huffman
99.
-
Wade Childers
8.15a
Beauregard
100.
-
Denzell Brown
8.17a
Huffman
101.
-
Nicholas Jones
8.22a
Clay Chalkville
102.
-
Deandre Sanders
8.26a
Carver Birmingham
103.
-
Jabin Justin
8.27a
Virgil I Grissom
104.
-
Kenji Christian
8.32a
Pinson Valley
105.
-
Alontae Sutton
8.40a
Minor
106.
-
Kennedy Thomas
8.63a
Pinson Valley
107.
10
Davoren Martin
8.65a
Huntsville
108.
-
Jermaine Sharpe
8.70a
Jackson-Olin
109.
11
Josiah Wingo
9.06a
Huntsville
110.
-
Hartford Long
9.17a
Pinson Valley
--
12
Douglas Taylor
FS
Ramsay Alternative
--
10
Onesimus Collins
DQ
Ramsay Alternative
60 Meter Dash
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Trey Cunningham
6.86a
Winfield
2.
-
Devin Rockette
7.09a
Oxford
3.
10
Tyler Davis
7.10a
J O Johnson
4.
-
Jaquan Webb
7.21a
Oxford
5.
12
Dante Smith
7.26a
Prattville Christian...
6.
-
Hunter Appling
7.30a
West Point
7.
-
Quinterrius Long
7.30a
Central Tuscaloosa
8.
12
Phillip Gordon
7.30a
Woodlawn
9.
-
Wiley Boone
7.40a
Westminster School a...
10.
-
Raykell Ducksworth
7.41a
Hattiesburg
11.
12
Hunter Langston
7.43a
Isabella
12.
-
Jack Mchugh
7.47a
King's Ridge Christian
13.
-
Jaquanzi Johnson
7.47a
Oxford
14.
-
John'vontae Williams
7.48a
J O Johnson
15.
-
George Murry
7.48a
Hattiesburg
16.
-
Kyle Ivy
7.49a
Moody
17.
-
Nicholas Robson
7.51a
Briarwood Christian
18.
12
Kevin Renfroe
7.51a
Arab
19.
-
Jaontai Stewart
7.52a
Central Tuscaloosa
20.
-
Khalil Yow
7.52a
Fultondale
21.
-
Christopher Drayton
7.57a
Bayside Academy
22.
12
Kaleb Shadwick
7.57a
West Blocton
23.
-
Caleb Evers
7.57a
Straughn
24.
-
Jade Burge
7.58a
Woodland
25.
12
Ron'Darius Frazier
7.59a
Woodlawn
26.
-
Jakob Morris
7.66a
Woodland
27.
-
John Bailey
7.66a
LAMP
28.
-
Dennis Payton
7.66a
Hattiesburg
29.
12
Noah Sharp
7.70a
Elkmont
30.
11
Devon Mattews
7.70a
Wenonah
31.
-
Byron Brown
7.70a
Central Tuscaloosa
32.
-
Hunter Sims
7.71a
Oak Grove
33.
11
Ryan Collins
7.71a
American Christian
34.
11
Sam Denny
7.72a
Pennington
35.
-
Pierre Henderson
7.72a
Guntersville
36.
-
Dekarlos Billingsley
7.73a
Scottsboro
37.
12
Jalon Roseman
7.73a
Wenonah
38.
10
Sterling Berry
7.78a
Prattville Christian...
39.
12
Kurtis Drouin
7.79a
Prattville Christian...
40.
-
Greg Ellis
7.81a
Montgomery Catholic
41.
-
Justin Hill
7.82a
Woodlawn
42.
11
Davis Donaldson
7.83a
American Christian
42.
-
Austin Pugh
7.83a
Ardmore
44.
-
Nicholas Stewart
7.83a
Pleasant Valley
45.
-
John Bryant
7.84a
Bayside Academy
46.
-
Benjamin Lewis
7.85a
DAR
47.
-
Matan Abrams
7.86a
Altamont
48.
10
Zack Munoz
7.89a
West Blocton
49.
-
Chris Washington
7.90a
Fultondale
49.
12
Grayson Mills
7.90a
Pennington
51.
-
Tyler Schrimsher
7.91a
Ardmore
52.
-
Mason May
7.91a
Holly Pond
53.
-
Jack Williamson
7.92a
Winfield
53.
-
Josh Holmes
7.92a
Cottage Hill Christian
55.
8
Cameron Green
7.95a
Pleasant Valley
56.
-
Alan Estes
7.96a
Woodland
57.
-
Taabish Arshad
7.97a
Montgomery Academy
58.
12
Jacob Guthrie
7.97a
Fairview
59.
-
Daniel Brent
7.97a
Madison Academy
60.
-
Nathaniel Duncan
7.98a
Etowah
61.
-
Daulton Kelley
7.98a
White Plains
62.
11
David Hodgson
7.99a
American Christian
63.
9
Chris Pruitt
8.01a
Pope John Paul II
64.
-
Gabe Jackson
8.01a
Whitesburg Christian...
64.
-
Will Maitre
8.01a
UMS Wright Prep
66.
12
Gabe Sanford
8.04a
White Plains
67.
-
Kolton Easterwood
8.06a
West Point
68.
-
Joshua Lipperd
8.08a
Westminster School a...
69.
-
Kavon Dunn
8.09a
Pleasant Grove
70.
-
Quincey McKinney
8.10a
Mobile Christian
71.
-
Romey Suryono
8.10a
Holly Pond
72.
-
RonDarius McCrary
8.11a
Guntersville
73.
-
Keyon Bass
8.12a
Oak Grove
74.
-
Cayde Elliott
8.14a
Cold Springs
75.
-
Matt Curl
8.14a
Altamont
76.
-
Noah Smith
8.17a
DAR
77.
-
Jake Miles
8.18a
Winfield
77.
-
Anthony Taylor
8.18a
Ardmore
79.
10
Will Varnon
8.21a
Whitesburg Christian...
80.
-
David Wilson
8.29a
Montgomery Academy
81.
-
Aubrey Ramsey
8.29a
Altamont
82.
10
Deantwan Sledge
8.29a
Pope John Paul II
83.
9
John Couch
8.33a
Bayside Academy
84.
-
Cedric (Cj) Paymon
8.38a
Montgomery Academy
85.
-
Drew Naugher
8.42a
DAR
86.
-
Colin Peterson
8.48a
Etowah
87.
-
Tanner Carter
8.49a
Montgomery Catholic
88.
-
Aj Watson
8.49a
Etowah
89.
-
Eli Bishop
8.52a
Whitesburg Christian...
90.
-
Lewis Calhoun
8.55a
White Plains
91.
12
Tiyler Walts
8.58a
Elkmont
92.
-
Chris Tucker
8.59a
Madison Academy
93.
-
Maxavier Stone
8.61a
Douglas
94.
-
Jeremia Bautista
8.64a
Douglas
95.
-
Cameron Allen
8.64a
Pennington
96.
-
Youngtaek Seo
8.65a
Montgomery Catholic
97.
-
Liam Philpott
8.68a
Straughn
98.
-
Logan Olvey
8.73a
Oak Grove
99.
-
John Hutchens
8.79a
Randolph
100.
-
Ali Moman
8.91a
Guntersville
101.
10
Reed White
8.99a
St Clair County
102.
-
Jon Mikel Owens
9.44a
Elkmont
103.
-
Dylan Garner
9.55a
Fairview
104.
-
Issac Elkins
9.58a
Madison Academy
105.
12
Tyler Smitherman
10.15a
Isabella
106.
12
Todd Schwab
10.75a
Holly Pond
400 Meters
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
11
Cagan Campbell
47.64a
Hillcrest-Tuscaloosa
2.
11
Xavier Rogers
49.35a
Stanhope Elmore
3.
12
Nate Sanford
50.21a
Hillcrest-Tuscaloosa
4.
12
Tyrone Davis
50.27a
Central-Phenix City
5.
10
Dorian Austin
50.65a
Hoover
6.
-
Jay Lauderdale
51.08a
James Clemens
7.
12
Thomas Williams
51.34a
Carver Birmingham
8.
-
Quentavious Dixon
51.37a
Central-Phenix City
9.
12
Laquavious Ford
51.39a
Oxford
10.
11
Samuel Holmes
51.42a
Thompson
11.
11
Alondae Vassar
51.68a
Thompson
12.
9
Codey Martin
52.08a
Hoover
13.
10
Ranse Gardner
52.09a
Stanhope Elmore
14.
-
Treymarius Roberson
52.10a
McGill-Toolen
15.
-
Adrian Hosey
52.10a
Mary Montgomery
16.
11
Tony Mack
52.19a
Pearl
17.
12
JuVaughn Blake
52.34a
Columbia
18.
-
Orlando Heard
52.48a
Huffman
19.
12
Milan Wall
52.53a
Sparkman
20.
-
Mike Weaver
52.58a
Bob Jones
21.
12
Jake Russell
52.66a
Sparkman
22.
12
Kegan VanGinkel
52.67a
Auburn
23.
12
Eddie Loggins
52.69a
Homewood
24.
12
Warren Fitzpatrick
52.69a
Mountain Brook
25.
11
Justin Lewis
52.70a
Opelika
26.
12
Steven Soles
52.73a
Center Point
27.
12
Rayshard Thompson
52.81a
Ramsay Alternative
28.
12
Curtis King
52.92a
Pearl
29.
12
Douglas Taylor
52.93a
Ramsay Alternative
30.
-
Bennick Brice
52.94a
Virgil I Grissom
31.
10
Kameron McDaniel
52.95a
Spain Park
32.
11
Logan Swindle
53.01a
Stanhope Elmore
33.
-
Keldric Edwards
53.08a
Foley
34.
-
Nicholas Rivers
53.38a
Buckhorn
35.
12
Ryan Martir
53.45a
Fairhope
36.
-
Khalil Griffin
53.55a
Bob Jones
37.
11
Griffin Riner
53.55a
Hewitt-Trussville
38.
12
Justin Jones
53.64a
Ramsay Alternative
39.
12
Timothy Osborne
53.76a
Thompson
40.
-
Reese Howard
54.01a
Oxford
41.
-
Johnathan Traylor
54.14a
Pelham
42.
-
Bo Murdock
54.20a
Buckhorn
43.
11
Jordan Melton
54.22a
Hillcrest-Tuscaloosa
44.
-
Artrayvious Whelchel
54.48a
Carver Montgomery
45.
10
Jonathan Davis
54.62a
Baker
46.
10
Curtis Watson
54.84a
Carver Birmingham
47.
10
Kameron Miller
54.89a
Northridge
48.
-
Joshua Williams
55.04a
Bob Jones
49.
-
Mario Davis
55.10a
Spain Park
50.
-
Kelvin Poe
55.12a
Huffman
51.
-
Conner Bader
55.16a
John Carroll
52.
12
Joshua Robinson
55.25a
Hoover
53.
-
Will Scheetz
55.29a
Foley
54.
-
DaQuone Johnson
55.34a
Paul W Bryant
55.
-
Matthew Kisor
55.38a
Auburn
56.
12
Justus Edwards
55.54a
Helena
57.
-
Quandavous Gilliam
55.67a
Central-Phenix City
58.
-
Jalen Franklin
55.69a
Sparkman
59.
12
Thomas Mobley
55.71a
Walker
60.
12
Christophe Smith
55.87a
Virgil I Grissom
61.
12
Kordell Looney
55.88a
Homewood
62.
10
Luke Coffman
56.00a
Hewitt-Trussville
63.
12
Austin Hogan
56.11a
Hillgrove (Cobb)
64.
-
Giovanni Alfred
56.15a
Campbell
65.
11
Ken Holiday
56.16a
Walker
66.
-
Chris Hudnall
56.16a
D'Iberville
67.
-
Danny Kimbrough
56.19a
Paul W Bryant
68.
12
Chris Tate
56.28a
Oak Mountain
69.
10
Kishawn Dawsey
56.36a
Spain Park
70.
-
Jeremy Leath
56.40a
Helena
71.
-
Kashun Whatley
56.58a
Columbia
72.
-
Keyvarria Gregory
56.63a
Carver Montgomery
73.
-
Javon Glenn
56.64a
Oxford
74.
12
Micheal Harrison
56.91a
AH Parker
75.
12
Bailey Wood
56.95a
Hewitt-Trussville
76.
12
Anatanavious Butler
56.97a
Opelika
77.
12
Thomas Mahand
57.00a
Huffman
78.
-
Joel Bennick
57.11a
Virgil I Grissom
79.
-
Dantavious Thomas
57.19a
Auburn
80.
9
Blake Busby
57.21a
Homewood
81.
-
Kennedy Davis
57.28a
Oak Mountain
82.
10
Tristian Abrams
57.32a
Northridge
83.
-
Solomon Moss
57.36a
Shades Valley
84.
-
Jonathan Calloway
57.38a
Center Point
85.
12
Austin McClellan
57.68a
Southside-Gadsden
86.
-
Dawson Sims
57.93a
Mary Montgomery
87.
-
Kenny Allison
58.07a
Pearl
88.
-
Aaron Brooks
58.13a
Oak Mountain
89.
-
Davion Forest
58.20a
Campbell
90.
-
Jalen McKenzie
58.20a
Carver Birmingham
91.
-
Zavier Robinson
58.21a
Brandon
92.
-
Nick Harris
58.49a
Campbell
93.
-
Brian Lawson
58.51a
Brandon
94.
-
Noah Smith
58.72a
John Carroll
95.
-
Jeffery Robinson
58.90a
Tupelo
96.
-
Tyler Proctor
59.19a
Brandon
97.
-
Devon Bennett
59.20a
Pelham
98.
10
Jake Gilbert
59.24a
Mountain Brook
99.
11
Christopher Gray
59.29a
Center Point
100.
10
Brycen Rehome
59.74a
Huntsville
101.
-
Justin Long
59.80a
Mary Montgomery
102.
-
Givon Clarke
59.85a
Opelika
103.
10
Connor O'Halloran
1:00.16a
Huntsville
104.
-
Zaiveon Harris
1:01.24a
Minor
105.
-
Kennedy Thomas
1:01.38a
Pinson Valley
106.
-
Jeremiah Pierce
1:01.47a
Foley
107.
-
Joe Woodley
1:01.60a
Gulf Shores
108.
12
Deion Anderson
1:01.76a
Shades Valley
109.
-
Ron Holiday
1:01.81a
Walker
110.
-
Khaliq Minor
1:02.20a
Austin
111.
-
Samuel Vital
1:02.82a
Albertville
112.
11
Christopher Church
1:05.04a
Northridge
113.
-
Jabari Brown
1:05.56a
Austin
114.
-
Caleb Phillips
1:05.63a
Pinson Valley
115.
-
Jonathan Stevens
1:05.81a
Tupelo
116.
-
Jamal Hall
1:06.52a
Albertville
117.
-
Tyler Tarvin
1:06.76a
Albertville
118.
-
Miguel Hernandez
1:07.64a
Pinson Valley
119.
-
Shane Evans
1:09.05a
Minor
120.
-
Sean McGrath
1:16.10a
Pelham
--
-
Warren Edwards
DQ
Helena
--
-
Linden Thomas
DQ
AH Parker
--
-
Daniel Henderson
DNF
Tupelo
400 Meters
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Trey Cunningham
49.76a
Winfield
2.
-
Demontae Wilson
50.63a
Central Tuscaloosa
3.
10
Tyler Davis
51.37a
J O Johnson
4.
-
Tyrese Ivy
51.91a
Oxford
5.
12
Phillip Gordon
52.38a
Woodlawn
6.
12
Kyler Sanders
52.76a
Central Tuscaloosa
7.
12
Dontae Lee
52.83a
American Christian
8.
10
Jacob Gunnells
52.85a
St Clair County
9.
12
Chane Lindsey
52.87a
Central Tuscaloosa
10.
11
Chris Trejo
53.01a
Winfield
11.
-
Zander Kazzie
53.11a
St James
12.
12
Colin Quirk
53.17a
Randolph
13.
11
Mandrell Rembert
53.21a
Demopolis
14.
11
Lonnie Ravizee
53.25a
Woodlawn
15.
12
Winston Wright
53.57a
Montgomery Catholic
16.
12
Jalon Roseman
53.78a
Wenonah
17.
11
Quentin Heffley
54.01a
Oneonta
18.
11
Keefe White
54.27a
Montgomery Academy
19.
-
Jaylen Nelson
54.35a
Madison Academy
20.
-
Myles Williamson
54.50a
Guntersville
21.
-
Cabe Lulfs
54.67a
Guntersville
22.
-
John Dalton
54.69a
Scottsboro
23.
12
Kurtis Drouin
54.76a
Prattville Christian...
24.
11
Jake Maddox
54.92a
St James
25.
-
Tyler Greene
55.04a
Madison Academy
26.
12
Caleb Isbell
55.09a
American Christian
27.
10
Garrett Welch
55.36a
American Christian
28.
-
Niageria Young
55.58a
Senatobia
29.
-
Gabe Jackson
55.72a
Whitesburg Christian...
30.
-
John'vontae Williams
55.76a
J O Johnson
31.
12
Cole Nabors
55.78a
Oneonta
32.
-
Damarion Parham
55.83a
Oxford
33.
-
Roderick Johnson Jr.
55.83a
Beauregard
34.
-
Austin Freeman
55.89a
Scottsboro
35.
12
Marco Tona
55.99a
St Bernard Prep
36.
-
Jacob Moser
56.19a
West Point
37.
-
Evan Gross
56.28a
Randolph
38.
12
Jacob Guthrie
56.52a
Fairview
39.
-
Dylan Morton
56.55a
Holly Pond
40.
-
Kainen Jewell
56.63a
Corner
41.
-
Deondre House
56.71a
Senatobia
42.
12
Danner Butler
56.72a
UMS Wright Prep
43.
-
Rashard Jackson
56.80a
Wenonah
44.
-
Jalen Lee
56.85a
St Bernard Prep
45.
-
Wesley Pegues
56.99a
Oxford
46.
-
Chase Thrasher
57.15a
Gaston
47.
11
Nate Gracia
57.27a
Beauregard
48.
10
Rayshawn Gratton
57.31a
Woodlawn
49.
11
Sam Denny
57.49a
Pennington
50.
-
John Adams
57.57a
Montgomery Academy
51.
-
Trevon Bowens
57.61a
West Point
52.
12
Riley Slone
57.85a
Oneonta
53.
11
Tae Davis
57.94a
Beauregard
54.
-
Steven Hirsch
57.95a
UMS Wright Prep
55.
-
Joshua Eastin
57.96a
Randolph
56.
12
Jordan McCormack
57.97a
Scottsboro
57.
-
Lance Phung
57.98a
LAMP
58.
-
Caleb Evers
58.11a
Straughn
59.
-
Steven Rodriguez
58.15a
West Point
60.
10
James Hughes
58.15a
Alabama Christian
61.
10
Zack Munoz
58.15a
West Blocton
62.
-
Brian Bauer
58.22a
Alabama Christian
63.
-
Kameron Hawkins
58.36a
Gaston
64.
-
Johnny Jackson
58.41a
Wenonah
65.
11
Alex Armstrong
58.44a
Elkmont
66.
-
Anthony Woodson
58.56a
Hattiesburg
67.
12
Clark Dunn
58.59a
Whitesburg Christian...
68.
-
Caleb Beaube
58.80a
Pennington
69.
12
Ryan Zerkle
58.81a
Pope John Paul II
70.
11
John-Miller Hunter
58.83a
Guntersville
71.
-
Darius Saine
58.91a
J O Johnson
72.
-
Josh Holmes
58.92a
Cottage Hill Christian
73.
-
Jashon Chinn
59.10a
Gaston
74.
-
Eric Anderson
59.11a
Etowah
75.
-
Hayden McCarty
59.27a
Corner
76.
12
Blake Giles
59.37a
Bayside Academy
77.
-
Jack Mchugh
59.38a
King's Ridge Christian
78.
-
John Anthony Kritlow
59.40a
Pleasant Valley
79.
-
Lester Phillips
59.55a
Etowah
80.
10
Deantwan Sledge
59.55a
Pope John Paul II
81.
-
Bolivar Wilson
59.75a
Hattiesburg
82.
-
Colin Peterson
59.83a
Etowah
83.
10
Sterling Berry
59.86a
Prattville Christian...
84.
-
Jake Hastings
59.96a
St James
85.
10
Will Varnon
1:00.24a
Whitesburg Christian...
86.
-
Jaylon Leverson
1:00.26a
Senatobia
87.
-
Jacob Pfledderer
1:00.41a
Piedmont
88.
-
Hunter Sims
1:00.92a
Oak Grove
89.
12
Barry Briggs
1:00.94a
Prattville Christian...
90.
8
Malachi Walker
1:00.95a
Ellwood Christian
91.
-
Noah Smith
1:01.41a
DAR
92.
9
Chris Pruitt
1:01.43a
Pope John Paul II
93.
-
Daniel Kutsch
1:01.67a
Altamont
94.
12
Angel Padilla
1:01.82a
Montgomery Catholic
95.
-
David Niederweis
1:01.88a
Altamont
96.
10
Skyler Mcleod
1:02.13a
Pleasant Valley
97.
-
John Bailey
1:02.16a
LAMP
98.
-
Harrison Stuart
1:02.29a
Winfield
99.
-
Loggan Webber
1:02.33a
White Plains
100.
-
Noah Alan
1:02.41a
Woodland
101.
-
Grant Ezekiel
1:02.85a
Mortimer Jordan
102.
-
Greg Ellis
1:04.08a
Montgomery Catholic
103.
-
Cole Atchison
1:04.32a
Isabella
104.
-
Austin Lowe
1:04.37a
Fairview
105.
-
Isaiah Freeman
1:04.39a
Moody
106.
-
Nicky Patterson
1:04.52a
Ardmore
107.
-
Jeremia Bautista
1:05.13a
Douglas
108.
8
Reid Mitchell
1:05.31a
Isabella
109.
-
Chad Johnson
1:05.95a
Mortimer Jordan
110.
-
Schyler McCrary
1:06.04a
Moody
111.
-
Cameron Allen
1:06.42a
Pennington
112.
-
Levi Brown
1:06.55a
Woodland
113.
-
Trey Engilsbee
1:06.94a
Mortimer Jordan
114.
-
Seth Esslinger
1:07.43a
DAR
115.
11
Luke Sellers
1:07.84a
West Blocton
116.
-
Stone Svencer
1:08.76a
Elmore County
117.
12
Nick Thompson
1:09.48a
Ardmore
118.
-
Deante Porter
1:09.73a
Moody
119.
-
Issac Elkins
1:10.87a
Madison Academy
120.
-
Kerry Cooper
1:12.61a
St Clair County
121.
-
Liam Philpott
1:13.59a
Straughn
122.
-
Jon Mikel Owens
1:14.43a
Elkmont
123.
-
Lewis Calhoun
1:15.29a
White Plains
124.
-
Joshua Swann
1:27.81a
St Clair County
125.
-
Hunter Tyler
1:31.21a
Elkmont
800 Meters
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
12
Trent Hamner
1:58.02a
Hoover
2.
12
Hunter Nails
1:58.78a
Southside-Gadsden
3.
12
John Ngaruiya
1:59.85a
Hewitt-Trussville
4.
12
Jack Rogers
2:00.86a
Auburn
5.
10
Gram Denning
2:01.07a
Mountain Brook
6.
11
Tony Mack
2:01.24a
Pearl
7.
-
Mike Weaver
2:01.77a
Bob Jones
8.
12
Tyrone Davis
2:01.89a
Central-Phenix City
9.
-
Quentavious Dixon
2:02.98a
Central-Phenix City
10.
11
Andrew Mingus
2:04.35a
Auburn
11.
12
Ben Garner
2:04.78a
Opelika
12.
11
Blake Vaughn
2:05.27a
Helena
13.
10
Jonathan Davis
2:06.13a
Baker
14.
11
John Galloway
2:06.31a
Mountain Brook
15.
12
Andrew Dunne
2:06.53a
McGill-Toolen
16.
12
Spencer Hinson
2:07.06a
Mountain Brook
17.
11
Logan Swindle
2:07.75a
Stanhope Elmore
18.
-
Shafi Muhammad
2:08.48a
Bob Jones
19.
-
Victor Bravo
2:08.59a
Albertville
20.
11
Adan Rodriguez
2:08.68a
Dalton
21.
10
Chance Cofield
2:09.42a
Albertville
22.
10
Joseph Reese
2:09.54a
Spain Park
23.
12
Milan Wall
2:09.54a
Sparkman
24.
9
Jonathan Martin
2:09.93a
Hoover
25.
12
Braden Holloway
2:09.99a
Opelika
26.
12
Evan Klugh
2:10.13a
Auburn
27.
10
Allan Anderson
2:10.49a
Virgil I Grissom
28.
12
Thomas Mobley
2:11.63a
Walker
29.
10
Caleb Smith
2:11.77a
Mary Montgomery
30.
11
John Paul Williams
2:12.19a
McGill-Toolen
31.
11
Ronnie Piccini
2:12.79a
McGill-Toolen
32.
12
David Shirley
2:12.98a
Hewitt-Trussville
33.
11
Cameron Bell
2:13.06a
Pearl
34.
11
Thomas Cousins
2:14.09a
Thompson
35.
11
Korey Shively
2:14.14a
James Clemens
36.
12
Jacob Lackey
2:14.19a
Helena
37.
12
William Nevin
2:14.65a
Foley
38.
10
Brady Cassell
2:14.76a
Homewood
39.
11
Cody Becker
2:15.14a
Baker
40.
-
Michael Johnson
2:16.09a
Mary Montgomery
41.
11
Jake Maier
2:16.39a
Sparkman
42.
12
Brandon White
2:16.47a
Oak Mountain
43.
11
Max Lowery
2:16.68a
Thompson
44.
11
DeAndre Whatley
2:16.89a
Ramsay Alternative
45.
12
Pierce Jackson
2:17.78a
Homewood
46.
10
Tristian Abrams
2:17.97a
Northridge
47.
11
Jakob Wilson
2:18.08a
Walker
48.
-
Alan Villalovos
2:18.12a
Albertville
49.
-
Josh Carter
2:18.42a
Virgil I Grissom
50.
-
Quandavous Gilliam
2:18.52a
Central-Phenix City
51.
10
Justin Ritondo
2:18.59a
Helena
52.
10
Reed Robinson
2:18.60a
Oxford
53.
10
Curtis Watson
2:18.67a
Carver Birmingham
54.
10
Kyle Montgomery
2:18.76a
Huntsville
55.
-
Givon Clarke
2:18.88a
Opelika
56.
-
Kris Nolden
2:19.08a
Pearl
57.
11
Shane Denman
2:19.10a
Oxford
58.
10
Avery Moore
2:19.21a
James Clemens
59.
12
Chris Tate
2:19.64a
Oak Mountain
60.
12
Jacob Abston
2:19.82a
Mary Montgomery
61.
12
Dorion Maze
2:20.72a
Ramsay Alternative
62.
11
Abraham Gonzalez
2:20.94a
Cullman
63.
11
Jacob Dziadula
2:21.24a
Oak Mountain
64.
-
Grant Dalton
2:21.62a
Columbia
65.
9
Benjamin Steber
2:22.05a
Huntsville
66.
-
Orlando Heard
2:22.08a
Huffman
67.
10
Luis De La Pena
2:22.10a
Dalton
68.
-
Davontae Edwards
2:22.21a
Paul W Bryant
69.
-
Kelvin Poe
2:22.29a
Huffman
70.
12
Thomas Williams
2:22.29a
Carver Birmingham
71.
11
Elijah Corrine
2:22.51a
Stanhope Elmore
72.
11
Zack Hatfield
2:22.52a
Fairhope
73.
-
Reed Smith
2:23.18a
John Carroll
74.
10
Thomas Kesting
2:23.98a
Huntsville
75.
-
Jalen McKenzie
2:24.63a
Carver Birmingham
76.
-
Hudson DeFee
2:24.65a
Fairhope
77.
10
Micah Smith
2:24.92a
Hewitt-Trussville
78.
-
Markus Goldsmith
2:24.99a
Center Point
79.
-
Juan-Ernesto Simon
2:25.22a
Foley
80.
-
Daniel Wilcox
2:25.80a
Buckhorn
81.
10
AJ Sheldrick
2:25.85a
James Clemens
82.
-
Jamarquis Perkins
2:27.02a
Tuscaloosa County
83.
10
Ryan Mobley
2:29.47a
Walker
84.
-
Joe Woodley
2:29.65a
Gulf Shores
85.
-
David Zuo
2:31.16a
Bob Jones
86.
-
Matthew Wilson
2:31.44a
Brandon
87.
-
Jadin Dixon
2:31.47a
Brandon
88.
-
Dylan Hulsey
2:32.01a
Oxford
89.
-
Vincent Brown
2:32.81a
Center Point
90.
8
Keegan Rafferty
2:33.05a
Stanhope Elmore
91.
-
Michael Bray
2:34.39a
Hillcrest-Tuscaloosa
92.
-
Taylor Green
2:34.84a
Jeff Davis
93.
11
Christopher Church
2:35.65a
Northridge
94.
-
Christopher Funches
2:36.11a
Brandon
95.
12
Cameron Allen
2:36.27a
Columbia
96.
-
Miguel Hernandez
2:37.69a
Pinson Valley
97.
-
Hunter Siddle
2:39.27a
Pinson Valley
98.
-
Carlos Del Toro
2:39.33a
Pinson Valley
99.
-
Evan Miller
2:41.38a
Baker
100.
-
Braxton Williams
2:45.92a
Cullman
101.
-
Sam Scalici
2:47.09a
John Carroll
102.
-
Daniel Fierro
2:47.90a
Tupelo
103.
-
Sebastian Williams
2:50.83a
Jeff Davis
104.
-
Freddie Milons
3:09.30a
Minor
105.
-
Garrett Lamont
3:11.52a
Hillcrest-Tuscaloosa
106.
-
Daniel Henderson
3:14.68a
Tupelo
107.
-
Jayden McCall
3:17.94a
Jeff Davis
108.
-
Shane Evans
3:18.24a
Minor
800 Meters
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Sam Ellis
1:58.04a
Decatur
2.
11
Chris Trejo
2:05.27a
Winfield
3.
12
Colton Smith
2:05.43a
Scottsboro
4.
11
Jake Maddox
2:07.15a
St James
5.
12
Will Oglesby
2:07.47a
Madison Academy
6.
11
Tony Rogers
2:08.54a
Senatobia
7.
-
Tate Syme
2:08.89a
Senatobia
8.
-
James Dixon
2:08.89a
Altamont
9.
12
Griffin Payne
2:09.71a
Montgomery Academy
10.
-
Zefeniah Edwards
2:10.64a
Elmore County
11.
12
Dontae Lee
2:11.40a
American Christian
12.
10
Zachary Kroeger
2:11.41a
Montgomery Catholic
13.
10
Grant Walker
2:12.44a
Montgomery Catholic
14.
12
Danner Butler
2:13.45a
UMS Wright Prep
15.
12
Colin Quirk
2:13.51a
Randolph
16.
-
Wayne Carter
2:13.96a
Hattiesburg
17.
-
Zander Kazzie
2:14.17a
St James
18.
12
Will Woods
2:14.53a
Marion County
19.
11
Beck Wilkes
2:14.98a
Winfield
20.
12
Jared Stanley
2:15.32a
Cold Springs
21.
-
Hayden Judge
2:16.21a
Scottsboro
22.
10
Jacob Gunnells
2:16.32a
St Clair County
23.
10
James Hughes
2:16.53a
Alabama Christian
24.
-
Steven Hirsch
2:18.28a
UMS Wright Prep
25.
-
Trent Mason
2:18.33a
Guntersville
26.
10
Will Coleman
2:18.44a
Scottsboro
27.
11
Luke Dobbins
2:18.71a
Bayside Academy
28.
-
Jawon Jacobs
2:19.09a
Hattiesburg
29.
11
John-Miller Hunter
2:19.72a
Guntersville
30.
-
Malik Lawson
2:20.23a
Oxford
31.
-
Jordan Latham
2:21.03a
Central Tuscaloosa
32.
-
Quinton Chambers
2:21.63a
Fairview
33.
11
Mandrell Rembert
2:21.79a
Demopolis
34.
10
Quinn Butler
2:21.82a
Pope John Paul II
35.
12
Ryan Zerkle
2:22.09a
Pope John Paul II
36.
-
Tra'Shawn Mackey
2:22.09a
Hattiesburg
37.
11
Quentin Heffley
2:22.17a
Oneonta
38.
10
Davis Holdbrooks
2:22.39a
Winfield
39.
10
Spencer Skidmore
2:22.87a
Altamont
40.
-
John Richardson
2:22.99a
Westminster School a...
41.
-
Christopher Coomer
2:23.04a
Randolph
42.
12
Daniel Gladen
2:23.63a
Pleasant Valley
43.
-
Myles Cook
2:23.77a
Bayside Academy
44.
-
Wilkes Howes
2:23.86a
St. Paul's Episcopal
45.
-
Jack Porter
2:25.08a
LAMP
46.
12
Andrew Blair
2:25.13a
Cold Springs
47.
8
Malachi Walker
2:25.25a
Ellwood Christian
48.
-
Joseph Perry
2:25.30a
UMS Wright Prep
49.
-
Seth Oglesby
2:25.54a
Prattville Christian...
50.
-
John Anthony Kritlow
2:26.64a
Pleasant Valley
51.
-
Aaron Spears
2:26.85a
Douglas
52.
-
David Niederweis
2:27.06a
Altamont
53.
-
Daniel Hadden
2:27.44a
Prattville Christian...
54.
-
Gaspar Escobar
2:27.93a
Douglas
55.
-
Grant Ezekiel
2:28.51a
Mortimer Jordan
56.
-
Micheal Nix
2:29.78a
Madison Academy
57.
-
Andrew Markwell
2:30.41a
Alabama Christian
58.
-
Dekota Roberts
2:31.76a
Pleasant Valley
59.
11
Alex Armstrong
2:31.79a
Elkmont
60.
-
Blaine Marsh
2:32.05a
Pennington
61.
10
Chris Smith
2:32.07a
St Clair County
62.
11
Jake Lee
2:33.11a
Madison Academy
63.
11
Austin Abernathy
2:33.48a
West Limestone
64.
8
Ethan Gilbert
2:33.77a
Montgomery Catholic
65.
-
Qu'Ran Hodges
2:34.16a
Central Tuscaloosa
66.
10
Jason Hunter Blair
2:34.99a
Guntersville
67.
-
Harris Washington
2:35.36a
St James
68.
-
Alex Varghese
2:36.03a
LAMP
69.
-
Stone Svencer
2:36.23a
Elmore County
70.
-
David Higgs
2:36.37a
Woodland
71.
11
Andrew Harris
2:36.90a
Montgomery Academy
72.
-
Brantley Hammock
2:37.01a
Elkmont
73.
-
Sean O'Hare
2:37.12a
Randolph
74.
-
Blane Matisak
2:37.40a
LAMP
75.
11
TreVon Bonds
2:38.46a
Wenonah
76.
-
Will Barganier
2:39.33a
Montgomery Academy
77.
-
Cole Atchison
2:40.09a
Isabella
78.
-
Hank Hayden
2:40.50a
Etowah
79.
11
Casey Miller-suchey
2:40.87a
Pennington
80.
-
Alan Satterlee
2:41.74a
West Limestone
81.
-
Tyler Suryono
2:43.03a
Holly Pond
82.
-
Kenny Ray Moore
2:43.83a
Senatobia
83.
-
Nolan Alvarez
2:44.12a
Douglas
84.
8
Reid Mitchell
2:44.24a
Isabella
85.
12
Gustavo Rangel
2:45.22a
St Clair County
86.
-
Samuel Flores
2:47.05a
West Point
87.
-
Benjamin Helms
2:47.12a
Alabama Christian
88.
-
Skyler McLeod
2:47.32a
Ardmore
89.
-
Brady Costa
2:47.72a
Pennington
90.
-
James Walts
2:48.94a
Elkmont
91.
-
Nathan Arrington
2:52.37a
Woodland
92.
8
Brock Warden
2:52.80a
Bayside Academy
93.
-
Cesar Arroyo
2:55.01a
West Point
94.
-
Mathew Bulter
2:55.20a
Woodland
95.
-
Austin Hoffman
2:58.29a
Cottage Hill Christian
1600 Meters
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
12
Hunter Nails
4:26.55a
Southside-Gadsden
2.
12
Ben Garner
4:27.59a
Opelika
3.
12
Joshua Escoe
4:30.02a
Auburn
4.
12
Nate Pudner
4:30.40a
Auburn
5.
11
Adan Rodriguez
4:32.27a
Dalton
6.
12
Joey Franklin
4:38.97a
Cullman
7.
12
John Williams
4:42.29a
McGill-Toolen
8.
10
Chance Cofield
4:45.50a
Albertville
9.
-
Victor Bravo
4:45.55a
Albertville
10.
11
Brooks Reddy
4:45.89a
Mountain Brook
11.
-
Quentavious Dixon
4:46.24a
Central-Phenix City
12.
10
Jacob Warner
4:46.58a
Spain Park
13.
10
Brandon DeMarcus Lee
4:46.64a
Thompson
14.
10
Bryce Keefover
4:48.23a
Oak Mountain
15.
-
Evan Rogers
4:48.69a
Auburn
16.
11
Joe Leventry
4:49.54a
Hoover
17.
-
Austin Bourne
4:49.60a
Brandon
18.
11
Tucker Adkison
4:49.61a
Cullman
19.
10
Will Couch
4:49.64a
Hoover
20.
12
Chris Gates
4:50.71a
Pearl
21.
9
Carson Bedics
4:51.12a
Homewood
22.
12
Thomas Mobley
4:51.28a
Walker
23.
11
Alvin Finch
4:52.79a
Homewood
24.
11
Eli Wilhite
4:53.59a
Cullman
25.
11
Carson Spruiell
4:54.43a
Hewitt-Trussville
26.
10
Caleb Smith
4:56.08a
Mary Montgomery
27.
10
Justin Ritondo
4:56.55a
Helena
28.
12
Tucker Hill
4:56.84a
Hoover
29.
12
Austin Atkinson
4:56.89a
Hewitt-Trussville
30.
12
Braden Holloway
4:57.82a
Opelika
31.
10
Joseph Pitard
4:58.95a
Mountain Brook
32.
11
Ethan Hensley
4:59.38a
Huntsville
33.
11
Jacob Sykes
4:59.73a
Virgil I Grissom
34.
10
Aaron Dykes
5:00.07a
Hewitt-Trussville
35.
12
Morgan Phillips
5:00.09a
Thompson
36.
11
Jake Maier
5:00.76a
Sparkman
37.
12
Tyrone Davis
5:00.78a
Central-Phenix City
38.
11
Thomas Cousins
5:01.36a
Thompson
39.
10
Jack Gray
5:02.04a
Homewood
40.
11
James Pitard
5:02.10a
Mountain Brook
41.
-
Jacob Cobb
5:02.12a
Huntsville
42.
-
Sebastian Sanders
5:03.29a
Shades Valley
43.
-
Ben Norton
5:03.39a
John Carroll
44.
-
Grant Yancey
5:03.89a
Tupelo
45.
12
William Nevin
5:04.15a
Foley
46.
-
Patrick Spurgeon
5:06.98a
Pearl
47.
-
Talon Pritchard
5:07.02a
Helena
48.
-
Garrett Wolfe
5:07.18a
Huntsville
49.
12
TryiQue Smith
5:08.70a
Central-Phenix City
50.
-
Dolan Gerber
5:11.45a
Baker
51.
10
Brady Cunningham
5:12.05a
Oak Mountain
52.
-
David Adams
5:13.21a
Pearl
53.
-
Mack Harris
5:13.74a
Virgil I Grissom
54.
10
Reed Robinson
5:14.25a
Oxford
55.
11
Zack Hatfield
5:14.59a
Fairhope
56.
10
Luis De La Pena
5:14.77a
Dalton
57.
12
Aaron Ford
5:16.63a
Ramsay Alternative
58.
9
Josh Scherer
5:16.72a
Oak Mountain
59.
-
Austin Clark
5:17.99a
Buckhorn
60.
11
Jakob Wilson
5:20.54a
Walker
61.
-
Nickolas Martinez
5:24.86a
Pinson Valley
62.
-
Joshua Garcia
5:26.25a
Albertville
63.
-
Drew Roberts
5:26.31a
McGill-Toolen
64.
-
Cody Cantrell
5:26.46a
Mary Montgomery
65.
10
John Niiler
5:27.74a
Northridge
66.
10
Richard Richardson
5:28.59a
John Carroll
67.
-
Juan-Ernesto Simon
5:28.59a
Foley
68.
-
Kevin Wilcox
5:28.71a
Sparkman
69.
-
David Zuo
5:28.87a
Bob Jones
70.
-
Hudson DeFee
5:29.41a
Fairhope
71.
-
Daniel Wilcox
5:30.02a
Buckhorn
72.
11
Bryce Brown
5:30.66a
James Clemens
73.
-
Caleb Phillips
5:31.20a
Pinson Valley
74.
-
Markus Goldsmith
5:32.25a
Center Point
75.
-
Juan Perez
5:34.10a
John Carroll
76.
-
Givon Clarke
5:34.41a
Opelika
77.
-
Nicholas Gelineau
5:34.71a
McGill-Toolen
78.
-
Caleb Horton
5:34.98a
Baker
79.
-
Matthew Livingston
5:35.14a
Sparkman
80.
-
Caleb Byers
5:35.22a
Helena
81.
-
Justin Davis
5:35.47a
Paul W Bryant
82.
-
Dylan Hulsey
5:35.93a
Oxford
83.
12
Mills Harrison
5:36.21a
Hillcrest-Tuscaloosa
84.
-
John August Busch
5:36.34a
James Clemens
85.
10
Ryan Mobley
5:38.04a
Walker
86.
8
Keegan Rafferty
5:38.64a
Stanhope Elmore
87.
11
Justin Davis
5:39.53a
Ramsay Alternative
88.
-
Jameson Hollis
5:39.71a
Baker
89.
-
Carlos Del Toro
5:41.07a
Pinson Valley
90.
-
Taylor Green
5:48.86a
Jeff Davis
91.
-
DeShawn Scott
5:53.40a
AH Parker
92.
-
Jalen Powell
5:53.63a
Ramsay Alternative
93.
12
Cameron Allen
5:54.10a
Columbia
94.
-
Nicholas Whitenton
5:56.16a
Tupelo
95.
-
Jody Prescott
5:57.08a
Northridge
96.
12
Jesse Moore
6:00.17a
Stanhope Elmore
97.
-
Vincent Brown
6:02.49a
Center Point
98.
-
Kendarious Hawkins
6:05.65a
Paul W Bryant
99.
-
Trevor Hogan
6:15.63a
Shades Valley
100.
-
Wesley Robinson
6:16.08a
Oxford
101.
11
Charles Tims
6:16.18a
AH Parker
102.
-
Shawn Alexander
6:18.13a
Mary Montgomery
103.
-
Sean Rattan
6:18.17a
Stanhope Elmore
104.
-
Cedrick Lunar
6:18.54a
Tupelo
105.
-
Sebastian Williams
6:18.75a
Jeff Davis
106.
-
Deontae Simmons
6:22.05a
Minor
107.
-
Mason Robertson
6:24.97a
Brandon
108.
-
Darrius Gresham
6:25.80a
Minor
109.
-
Josh Hynum
6:55.55a
Brandon
110.
-
Freddie Milons
7:02.80a
Minor
111.
-
Jayden McCall
7:27.69a
Jeff Davis
1600 Meters
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Sam Ellis
4:21.88a
Decatur
2.
12
Chase Buckelew
4:23.16a
Arab
3.
-
Anthony Potts
4:29.35a
North Oconee
4.
12
Will Oglesby
4:37.54a
Madison Academy
5.
11
Chase Prater
4:44.02a
Elkmont
6.
-
William White
4:44.19a
Clarke Central
7.
12
Will Woods
4:46.66a
Marion County
8.
11
Jake Maddox
4:46.67a
St James
9.
11
Andrew Sweeney
4:47.80a
St Bernard Prep
10.
11
Beck Wilkes
4:48.33a
Winfield
11.
-
Sam Moultrie
4:51.58a
Guntersville
12.
8
Hunter Wright
4:52.02a
Westminster School a...
13.
11
Won Heo
4:52.17a
LAMP
14.
11
Zack Howard
4:52.94a
Briarwood Christian
15.
12
Logan Bruce
4:53.17a
Prattville Christian...
16.
-
Tate Syme
4:55.61a
Senatobia
17.
11
Taylor Ray
4:56.08a
American Christian
18.
12
Wally Herbst
4:57.33a
Scottsboro
19.
-
James Lambert
4:57.75a
Corner
20.
11
Matthew Estopinal
4:58.16a
Randolph
21.
8
Hollis Johnson
4:59.25a
Montgomery Catholic
22.
11
Devin Berry
5:00.43a
Scottsboro
23.
-
Hal Leighton
5:01.10a
Scottsboro
24.
10
Davis Holdbrooks
5:01.31a
Winfield
25.
-
Wilkes Howes
5:01.58a
St. Paul's Episcopal
26.
10
Noah Flynn
5:01.63a
Pope John Paul II
27.
11
Ian Reynolds
5:03.90a
Brooks
28.
11
Quentin Heffley
5:03.95a
Oneonta
29.
-
Daniel Darwin
5:04.46a
Briarwood Christian
30.
-
Jake Ange
5:07.07a
Whitesburg Christian...
31.
11
Luke Dobbins
5:07.20a
Bayside Academy
32.
12
Daniel Gladen
5:07.36a
Pleasant Valley
33.
12
Chance Bailey
5:07.60a
Elkmont
34.
9
John Bridges
5:08.34a
American Christian
35.
12
Jared Stanley
5:10.09a
Cold Springs
36.
10
Tristan Smith
5:11.35a
Alabama Christian
37.
-
Fuad Qushair
5:12.05a
Pope John Paul II
38.
12
Riley Slone
5:12.53a
Oneonta
39.
-
Joseph Perry
5:12.64a
UMS Wright Prep
40.
-
Kendall England
5:14.44a
Moody
41.
11
David Ericson
5:14.91a
UMS Wright Prep
42.
-
Malik Lawson
5:15.11a
Oxford
43.
11
Evan Webster
5:15.13a
UMS Wright Prep
44.
10
John Porterfield
5:15.64a
Westminster School a...
45.
10
Jacob Gladen
5:15.69a
Pleasant Valley
46.
-
Jacob Drane
5:16.71a
Holly Pond
47.
-
Owen Bruce
5:17.75a
Oxford
48.
-
Trent Mason
5:17.96a
Guntersville
49.
-
Quinton Chambers
5:20.42a
Fairview
50.
11
Tony Rogers
5:21.39a
Senatobia
51.
-
Aaron Spears
5:23.00a
Douglas
52.
-
Camron Goodman
5:23.33a
Hattiesburg
53.
10
Samuel Driver
5:23.61a
Straughn
54.
-
Zach Clayton
5:24.09a
West Point
55.
-
Sam Roberts
5:24.66a
Senatobia
56.
10
Caleb Thome
5:25.67a
Madison Academy
57.
-
Brett Bonikowski
5:26.92a
LAMP
58.
11
Josiah Rains
5:28.00a
Guntersville
59.
-
David Higgs
5:31.39a
Woodland
60.
-
Blaine Marsh
5:33.74a
Pennington
61.
-
Cole Pierce
5:34.59a
Montgomery Catholic
62.
10
Skyler Mcleod
5:36.10a
Pleasant Valley
63.
-
Dekota Roberts
5:37.07a
Pleasant Valley
64.
-
Devin Kelly
5:38.76a
Montgomery Catholic
65.
-
Gaspar Escobar
5:38.98a
Douglas
66.
11
Andrew Harris
5:40.24a
Montgomery Academy
67.
-
Will Barganier
5:40.98a
Montgomery Academy
68.
-
Conner Lowery
5:42.83a
Holly Pond
69.
11
Austin Abernathy
5:47.07a
West Limestone
70.
10
Chris Smith
5:48.24a
St Clair County
71.
9
Marion Mann
5:48.64a
American Christian
72.
-
Bronc Green
5:49.23a
Etowah
73.
-
Eric Xing
5:50.07a
Randolph
74.
11
Jake Lee
5:50.37a
Madison Academy
75.
-
Kaige Roberts
5:51.17a
Pleasant Valley
76.
-
Walker Reusser
5:51.23a
Mobile Christian
77.
-
Ethan Ellerbusch
5:53.21a
Westminster School a...
78.
-
Jawon Jacobs
5:54.47a
Hattiesburg
79.
-
David Coomer
5:55.41a
Randolph
80.
8
Matthew Mugweru
5:55.85a
Altamont
81.
-
Harris Washington
5:56.15a
St James
82.
-
Mason Walls
5:56.49a
West Point
83.
-
Tra'Shawn Mackey
6:00.46a
Hattiesburg
84.
-
Levi Jackson
6:03.55a
West Limestone
85.
11
TreVon Bonds
6:06.66a
Wenonah
86.
-
Alan Satterlee
6:07.31a
West Limestone
87.
-
Colby McCarrell
6:07.86a
Moody
88.
-
Skyler McLeod
6:09.36a
Ardmore
89.
12
Gustavo Rangel
6:11.31a
St Clair County
90.
-
David Ketchum
6:15.97a
Etowah
91.
8
Tyler Walley
6:16.35a
Altamont
92.
-
Ryan Smith
6:16.44a
Hayden
93.
-
Brady Costa
6:17.48a
Pennington
94.
11
Austin Stovall
6:17.68a
Winfield
95.
-
Benjamin Moose
6:20.24a
Altamont
96.
-
Dalton Anderson
6:23.79a
St Clair County
97.
-
Trenton Pearce
6:27.29a
Oak Grove
98.
-
James Walts
6:27.34a
Elkmont
99.
-
Nathan Arrington
6:33.08a
Woodland
100.
11
Jeremy Reid
6:46.59a
West Point
101.
-
Marcos Mandujano
7:06.82a
Etowah
3200 Meters
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
10
Will Stone
9:36.01a
Homewood
2.
12
Tommy McDonough
9:42.87a
Hoover
3.
11
Charlie Slaughter
9:43.59a
Mountain Brook
4.
-
Jared Touart
9:54.53a
Fairhope
5.
12
Hunter Harwell
9:58.91a
Mountain Brook
6.
12
John Paul Rumore
10:01.82a
Hoover
7.
11
Jackson Thomas
10:03.51a
Virgil I Grissom
8.
12
Hunter Nails
10:08.33a
Southside-Gadsden
9.
-
Jean Pierre LeRoux
10:08.69a
Bob Jones
10.
12
Carson Chambliss
10:11.07a
Auburn
11.
11
John McCrackin
10:12.27a
Hoover
12.
10
Lance Sotelo
10:13.38a
Dalton
13.
12
Jase Bell
10:16.11a
James Clemens
14.
10
Brandon DeMarcus Lee
10:19.03a
Thompson
15.
11
Thomas Wolfe
10:21.22a
Hewitt-Trussville
16.
-
Saxon Kilpatrick
10:25.06a
Fairhope
17.
11
Josh Jenkins
10:29.13a
Hewitt-Trussville
18.
10
Jacob Warner
10:34.28a
Spain Park
19.
-
Grant Yancey
10:36.93a
Tupelo
20.
12
Will Smith
10:39.34a
Homewood
21.
10
Jackson Tucker
10:41.54a
Cullman
22.
11
Justin Dummer
10:43.60a
Virgil I Grissom
23.
-
Sam Sliman
10:44.28a
Tupelo
24.
11
Chandler Ferguson
10:50.00a
Thompson
25.
10
Bryce Keefover
10:50.63a
Oak Mountain
26.
-
Salvador Castillo
10:52.38a
Dalton
27.
11
Lucas Lamb
11:05.82a
Homewood
28.
-
Koji Dijkwel
11:12.80a
Tupelo
29.
11
Spencer Hodges
11:14.82a
Helena
30.
8
Arturo Ramos
11:18.41a
Albertville
31.
12
Damon Purdy
11:22.48a
Hewitt-Trussville
32.
10
Luke Doe
11:23.00a
Thompson
33.
10
Allan Anderson
11:24.37a
Virgil I Grissom
34.
-
Kenny Shirley
11:29.89a
Pearl
35.
10
Patrick Neely
11:33.76a
James Clemens
36.
10
Dave Hubert
11:36.38a
Albertville
37.
10
John Niiler
11:41.65a
Northridge
38.
12
William Nevin
11:43.72a
Foley
39.
-
Ben Norton
11:48.10a
John Carroll
40.
-
Drew Roberts
11:48.42a
McGill-Toolen
41.
-
Daniel Chislam
11:53.34a
Central-Phenix City
42.
-
Caleb Horton
11:53.90a
Baker
43.
-
Daniel Duran
11:56.08a
Pearl
44.
-
Matthew Livingston
11:56.92a
Sparkman
45.
-
Damon Thomas
12:00.53a
Pearl
46.
11
Nate Wilkins
12:03.81a
Helena
47.
9
Michael Sean Cowles
12:07.65a
Huntsville
48.
-
Jameson Hollis
12:10.77a
Baker
49.
-
Cole Sullivan
12:10.87a
Oak Mountain
50.
10
Skylor Taylor
12:23.14a
Huntsville
51.
-
Jamal Hall
12:28.41a
Albertville
--
-
Jody Prescott
DNF
Northridge
--
10
Nick Samaras
DNF
Bob Jones
--
9
Tyler Moore
DNF
Huntsville
--
-
Evan Miller
DNF
Baker
--
-
Wesley Robinson
DNF
Oxford
--
-
Keller Bishop
DNF
McGill-Toolen
3200 Meters
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Chase Buckelew
9:31.75a
Arab
2.
12
Colton Smith
10:13.00a
Scottsboro
3.
11
Chase Prater
10:13.40a
Elkmont
4.
11
Matthew Estopinal
10:15.06a
Randolph
5.
11
Joseph Wohlers
10:15.14a
American Christian
6.
-
Sam Moultrie
10:15.74a
Guntersville
7.
12
Casey Guthery
10:30.84a
St Bernard Prep
8.
11
Won Heo
10:37.42a
LAMP
9.
11
Will Franklin
10:38.60a
Montgomery Academy
10.
12
Logan Bruce
10:40.02a
Prattville Christian...
11.
10
Asher Desai
10:40.67a
Altamont
12.
11
Zack Howard
10:44.15a
Briarwood Christian
13.
10
Noah Flynn
10:46.08a
Pope John Paul II
14.
-
Colin Bonds
10:47.45a
Tishomingo
15.
12
C.J. Lang
10:48.93a
Cold Springs
16.
11
Andrew Sweeney
10:49.36a
St Bernard Prep
17.
-
Daniel Darwin
10:50.02a
Briarwood Christian
18.
11
David Barrett
10:51.24a
American Christian
19.
-
James Lambert
10:51.54a
Corner
20.
11
Devin Berry
11:00.35a
Scottsboro
21.
8
Benson Atkins
11:10.71a
Scottsboro
22.
12
Robert Luke
11:14.12a
Altamont
23.
-
Jacob Drane
11:17.15a
Holly Pond
24.
11
Evan Webster
11:18.35a
UMS Wright Prep
25.
11
David Ericson
11:25.05a
UMS Wright Prep
26.
-
Jonathon Collett
11:25.63a
Cold Springs
27.
11
Trevor Ford
11:34.75a
Winfield
28.
-
Fuad Qushair
11:36.59a
Pope John Paul II
29.
-
Kendall England
11:38.85a
Moody
30.
10
Caleb Thome
11:43.96a
Madison Academy
31.
-
Devin Kelly
11:49.70a
Montgomery Catholic
32.
-
John Michael Romanos
12:00.42a
St. Paul's Episcopal
33.
-
Alamba Sanchez
12:03.13a
Guntersville
34.
8
Sam Leslie
12:03.55a
Montgomery Catholic
35.
10
Samuel Driver
12:13.59a
Straughn
36.
10
William Denniston
12:27.29a
Altamont
37.
12
Angel Padilla
12:30.11a
Montgomery Catholic
--
-
Brantley Hammock
DNF
Elkmont
--
-
James Walts
DNF
Elkmont
--
-
Conner Lowery
DNF
Holly Pond
--
-
Zac Hyde
DNF
Etowah
--
-
Marcos Mandujano
DNF
Etowah
60m Hurdles
- 39"
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
12
Craig Clark
8.45a
Thompson
2.
12
Christian Strong
8.50a
Spain Park
3.
-
Chris Hudnall
8.54a
D'Iberville
4.
12
Eric Williams
8.56a
Ramsay Alternative
5.
11
Cedrick Moffett
8.65a
Pearl
6.
11
Tremain High
8.79a
Hoover
7.
11
Noah Williams
8.80a
Hoover
8.
11
Austin Davis
8.82a
Thompson
9.
-
Eric Bradshaw
8.83a
James Clemens
10.
11
Graham Collins
8.84a
McGill-Toolen
11.
10
Damien Lynch
8.90a
Pearl
12.
12
Jarred Barnes
8.93a
James Clemens
13.
12
Kegan VanGinkel
8.97a
Auburn
14.
12
Thomas Jordan
9.01a
Spain Park
15.
-
Jaylen Brown
9.03a
Bob Jones
16.
12
Austin Hogan
9.15a
Hillgrove (Cobb)
17.
-
Stephen Wilford
9.29a
Campbell
18.
10
Kameron Miller
9.31a
Northridge
19.
-
Aaron Diggs
9.32a
Auburn
20.
11
Caden Ciul
9.40a
Johns Creek
21.
10
Christian Hill
9.41a
Helena
22.
12
Makhiah Elliott
9.41a
James Clemens
23.
-
Trevon Sanders
9.43a
Oxford
24.
12
Steven Soles
9.49a
Center Point
25.
9
Codey Martin
9.51a
Hoover
26.
-
Daniel Kendrick
9.53a
Opelika
27.
12
DeAnthony Williams
9.54a
Northridge
28.
-
Darius Clark
9.61a
Auburn
29.
12
Brandon Lee
9.63a
Thompson
30.
-
Celeycan Hill
9.82a
Brandon
31.
-
Jackson Hale
10.03a
Austin
32.
-
Phillip Lewis
10.39a
Mary Montgomery
33.
-
Kyron Thomas
10.43a
Paul W Bryant
34.
-
Daniel Cook
10.47a
Mary Montgomery
35.
10
Noah Brown
10.60a
Oak Mountain
36.
-
James Willard
10.71a
Columbia
37.
11
Quinn Frank
10.72a
Helena
38.
-
Jer'Howard Paige
10.80a
Paul W Bryant
39.
-
Blake Horne
10.86a
Bob Jones
40.
12
Jadien Moody
10.98a
Oxford
41.
-
Quincy White
11.17a
Albertville
42.
10
Curtis Watson
11.23a
Carver Birmingham
43.
-
Timothy McMiller
11.31a
Tuscaloosa County
44.
-
Walker Lyles
11.54a
Pelham
--
-
Giovanni Alfred
DQ
Campbell
--
-
Isaiah Battle
FS
Bob Jones
--
-
Justin Long
FS
Mary Montgomery
--
12
Anatanavious Butler
DQ
Opelika
--
11
Nate Gracia
DQ
Beauregard
60m Hurdles
- 39"
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Trey Cunningham
7.59a
Winfield
2.
11
Keefe White
8.33a
Montgomery Academy
3.
-
Hunter Appling
8.55a
West Point
4.
11
Zackery Carmichael
8.57a
St. Paul's Episcopal
5.
-
Jack Mchugh
8.57a
King's Ridge Christian
6.
-
Austin Freeman
8.69a
Scottsboro
7.
-
Anthony Woodson
9.03a
Hattiesburg
8.
10
Jaylon Jackson
9.04a
Hattiesburg
9.
12
Logan Moore
9.25a
Arab
10.
12
Noah Sharp
9.27a
Elkmont
11.
12
Winston Wright
9.28a
Montgomery Catholic
12.
-
Zac Godwin
9.41a
Guntersville
13.
11
Dillon Holley
9.47a
American Christian
14.
-
Jarrett Miller
9.82a
Holly Pond
15.
11
James Jackson
9.85a
American Christian
16.
-
Mason May
9.90a
Holly Pond
17.
11
Andrew Dismukes
9.93a
UMS Wright Prep
18.
-
Jonathan Parrish
9.95a
Madison Academy
19.
12
KyAndre Burns
9.99a
Central Tuscaloosa
20.
-
Ephraim Binion
10.18a
Hattiesburg
21.
-
Blake Givens
10.45a
West Point
22.
-
Romey Suryono
10.49a
Holly Pond
23.
-
Rashard Jackson
10.71a
Wenonah
24.
10
Charles Ray-Horton
10.92a
Woodlawn
25.
-
Jakob Morris
11.02a
Woodland
26.
-
Tad Blankenship
11.02a
DAR
27.
-
Chris Washington
11.04a
Fultondale
28.
-
Tyler Schrimsher
11.06a
Ardmore
29.
-
Jamarcus Ross
11.15a
Central Tuscaloosa
30.
12
Gabe Sanford
11.26a
White Plains
31.
-
Jade Burge
11.77a
Woodland
32.
-
Cesar Arroyo
12.00a
West Point
33.
-
Eric Anderson
12.03a
Etowah
34.
11
Damion Whittington
12.10a
Pennington
35.
-
Ryan Fowler
12.12a
Ardmore
36.
-
Joey McCarthy
12.46a
St Bernard Prep
37.
-
David Higgs
12.52a
Woodland
38.
-
Jakob Hodges
12.84a
Elmore County
39.
-
David Coomer
12.99a
Randolph
40.
-
Tucker Kilgo
13.21a
Cold Springs
41.
-
Aj Watson
13.35a
Etowah
4x200 Relay
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
Relay Team
1:29.87a
Hillcrest-Tuscaloosa
2.
Relay Team
1:31.59a
Opelika
3.
Relay Team
1:31.97a
Ramsay Alternative
4.
Relay Team
1:32.82a
Austin
5.
Relay Team
1:33.53a
Bob Jones
6.
Relay Team
1:33.61a
Thompson
7.
Relay Team
1:33.86a
Oxford
8.
Relay Team
1:33.89a
Spain Park
9.
Relay Team
1:34.04a
James Clemens
10.
Relay Team
1:34.27a
Hoover
11.
Relay Team
1:34.36a
Stanhope Elmore
12.
Relay Team
1:34.51a
Buckhorn
13.
Relay Team
1:34.58a
Mary Montgomery
14.
Relay Team
1:34.90a
Pelham
15.
Relay Team
1:35.07a
Ramsay Alternative
16.
Relay Team
1:35.09a
Hoover
17.
Relay Team
1:35.43a
Bob Jones
18.
Relay Team
1:35.52a
Brandon
19.
Relay Team
1:36.06a
Paul W Bryant
20.
Relay Team
1:36.14a
Northridge
21.
Relay Team
1:36.67a
Homewood
22.
Relay Team
1:37.55a
Spain Park
23.
Relay Team
1:37.83a
Hewitt-Trussville
24.
Relay Team
1:38.01a
McGill-Toolen
25.
Relay Team
1:38.10a
Pearl
26.
Relay Team
1:38.24a
Thompson
27.
Relay Team
1:38.40a
Oak Mountain
28.
Relay Team
1:38.45a
Hewitt-Trussville
29.
Relay Team
1:38.50a
Oxford
30.
Relay Team
1:38.69a
Sparkman
31.
Relay Team
1:39.74a
Opelika
32.
Relay Team
1:39.84a
Huffman
33.
Relay Team
1:40.32a
Albertville
34.
Relay Team
1:40.73a
Paul W Bryant
35.
Relay Team
1:41.53a
John Carroll
36.
Relay Team
1:41.67a
Virgil I Grissom
37.
Relay Team
1:41.84a
Huffman
38.
Relay Team
1:41.94a
Oak Mountain
39.
Relay Team
1:42.85a
Minor
40.
Relay Team
1:42.94a
Columbia
41.
Relay Team
1:43.09a
Tupelo
42.
Relay Team
1:45.68a
Brandon
43.
Relay Team
1:45.93a
Helena
44.
Relay Team
1:46.53a
Huntsville
45.
Relay Team
1:49.68a
Sparkman
46.
Relay Team
1:50.61a
Pelham
47.
Relay Team
1:56.58a
Stanhope Elmore
48.
Relay Team
2:00.17a
Huntsville
49.
Relay Team
2:09.63a
Columbia
--
Relay Team
DNF
AH Parker
--
Relay Team
DQ
AH Parker
--
Relay Team
DQ
Shades Valley
--
Relay Team
DQ
Buckhorn
--
Relay Team
DQ
Helena
4x200 Relay
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
Relay Team
1:29.32a
Oxford
2.
Relay Team
1:31.47a
Central Tuscaloosa
3.
Relay Team
1:34.58a
Oxford
4.
Relay Team
1:34.68a
Hattiesburg
5.
Relay Team
1:35.76a
Woodland
6.
Relay Team
1:36.10a
Senatobia
7.
Relay Team
1:38.13a
Guntersville
8.
Relay Team
1:39.53a
Pleasant Valley
9.
Relay Team
1:39.60a
American Christian
10.
Relay Team
1:39.77a
White Plains
11.
Relay Team
1:40.03a
West Point
12.
Relay Team
1:40.23a
Wenonah
13.
Relay Team
1:40.85a
Beauregard
14.
Relay Team
1:40.91a
Holly Pond
15.
Relay Team
1:40.97a
Prattville Christian...
16.
Relay Team
1:41.06a
Corner
17.
Relay Team
1:41.36a
Winfield
18.
Relay Team
1:41.68a
West Point
19.
Relay Team
1:42.53a
Elmore County
20.
Relay Team
1:42.68a
Woodland
21.
Relay Team
1:42.71a
Scottsboro
22.
Relay Team
1:43.34a
Montgomery Academy
23.
Relay Team
1:44.27a
Bayside Academy
24.
Relay Team
1:44.45a
Randolph
25.
Relay Team
1:44.48a
Ardmore
26.
Relay Team
1:44.99a
Altamont
27.
Relay Team
1:45.44a
American Christian
28.
Relay Team
1:45.52a
Whitesburg Christian...
29.
Relay Team
1:46.94a
Guntersville
30.
Relay Team
1:47.13a
Montgomery Catholic
31.
Relay Team
1:49.38a
Madison Academy
32.
Relay Team
1:54.42a
Douglas
33.
Relay Team
1:54.94a
White Plains
34.
Relay Team
1:55.76a
Bayside Academy
35.
Relay Team
1:57.98a
Altamont
--
Relay Team
DQ
Central Tuscaloosa
--
Relay Team
DQ
Madison Academy
4x400 Relay
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
Relay Team
3:27.07a
Hoover
2.
Relay Team
3:33.50a
Bob Jones
3.
Relay Team
3:33.69a
Stanhope Elmore
4.
Relay Team
3:33.93a
Thompson
5.
Relay Team
3:36.37a
Ramsay Alternative
6.
Relay Team
3:39.85a
Hoover
7.
Relay Team
3:46.18a
Baker
8.
Relay Team
3:46.21a
Foley
9.
Relay Team
3:46.38a
Hewitt-Trussville
10.
Relay Team
3:46.61a
Hewitt-Trussville
11.
Relay Team
3:46.69a
Oxford
12.
Relay Team
3:47.32a
Ramsay Alternative
13.
Relay Team
3:47.55a
Helena
14.
Relay Team
3:52.44a
Thompson
15.
Relay Team
3:53.60a
Albertville
16.
Relay Team
3:53.79a
Paul W Bryant
17.
Relay Team
3:54.19a
Huffman
18.
Relay Team
3:54.31a
Bob Jones
19.
Relay Team
3:56.16a
Columbia
20.
Relay Team
4:06.07a
Stanhope Elmore
21.
Relay Team
4:08.71a
Helena
22.
Relay Team
4:31.28a
Oxford
--
Relay Team
DQ
Huffman
4x400 Relay
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
Relay Team
3:30.84a
Oxford
2.
Relay Team
3:31.29a
Central Tuscaloosa
3.
Relay Team
3:39.16a
Oxford
4.
Relay Team
3:44.47a
Scottsboro
5.
Relay Team
3:47.12a
St Bernard Prep
6.
Relay Team
3:47.54a
Montgomery Academy
7.
Relay Team
3:47.77a
Altamont
8.
Relay Team
3:48.46a
Guntersville
9.
Relay Team
3:49.81a
Wenonah
10.
Relay Team
3:51.23a
White Plains
11.
Relay Team
3:51.87a
Randolph
12.
Relay Team
3:53.01a
St James
13.
Relay Team
3:55.29a
Bayside Academy
14.
Relay Team
3:55.66a
Cold Springs
15.
Relay Team
3:57.30a
Elkmont
16.
Relay Team
3:57.41a
Pleasant Valley
17.
Relay Team
3:57.49a
Central Tuscaloosa
18.
Relay Team
3:58.59a
Westminster School a...
19.
Relay Team
3:58.75a
Elmore County
20.
Relay Team
3:59.38a
Guntersville
21.
Relay Team
4:00.66a
Montgomery Catholic
22.
Relay Team
4:03.56a
Etowah
23.
Relay Team
4:05.53a
Pennington
24.
Relay Team
4:10.34a
Ardmore
25.
Relay Team
4:13.51a
Douglas
26.
Relay Team
4:23.02a
Montgomery Catholic
27.
Relay Team
4:23.18a
Prattville Christian...
28.
Relay Team
4:45.46a
Bayside Academy
29.
Relay Team
4:51.13a
Altamont
4x800 Relay
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
Relay Team
8:09.77a
Hoover
2.
Relay Team
8:12.56a
Auburn
3.
Relay Team
8:18.36a
Hewitt-Trussville
4.
Relay Team
8:26.25a
Bob Jones
5.
Relay Team
8:34.81a
James Clemens
6.
Relay Team
8:35.31a
McGill-Toolen
7.
Relay Team
8:43.54a
Fairhope
8.
Relay Team
8:45.35a
Helena
9.
Relay Team
8:49.35a
Homewood
10.
Relay Team
8:49.63a
Virgil I Grissom
11.
Relay Team
8:49.82a
Thompson
12.
Relay Team
8:50.54a
Cullman
13.
Relay Team
8:52.01a
Ramsay Alternative
14.
Relay Team
8:56.02a
Hoover
15.
Relay Team
8:56.89a
Hewitt-Trussville
16.
Relay Team
9:04.85a
Pearl
17.
Relay Team
9:04.94a
Baker
18.
Relay Team
9:09.64a
Huntsville
19.
Relay Team
9:09.88a
Mary Montgomery
20.
Relay Team
9:23.96a
Virgil I Grissom
21.
Relay Team
9:25.70a
John Carroll
22.
Relay Team
9:31.79a
Ramsay Alternative
23.
Relay Team
9:35.67a
Albertville
24.
Relay Team
9:37.45a
Oxford
25.
Relay Team
9:38.54a
Pearl
26.
Relay Team
9:48.18a
Tupelo
27.
Relay Team
9:50.54a
Stanhope Elmore
28.
Relay Team
9:51.62a
Huntsville
29.
Relay Team
9:53.38a
Paul W Bryant
30.
Relay Team
9:55.22a
Tupelo
31.
Relay Team
9:55.37a
Brandon
32.
Relay Team
9:57.62a
Pelham
33.
Relay Team
10:03.18a
Cullman
34.
Relay Team
10:13.28a
Brandon
35.
Relay Team
10:14.59a
Columbia
36.
Relay Team
10:34.16a
Stanhope Elmore
37.
Relay Team
10:57.11a
Mary Montgomery
4x800 Relay
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
Relay Team
8:46.21a
Scottsboro
2.
Relay Team
8:53.73a
Montgomery Catholic
3.
Relay Team
8:56.69a
St Bernard Prep
4.
Relay Team
8:59.15a
Randolph
5.
Relay Team
9:00.87a
Bayside Academy
6.
Relay Team
9:01.08a
Senatobia
7.
Relay Team
9:01.09a
Winfield
8.
Relay Team
9:06.18a
Oneonta
9.
Relay Team
9:08.92a
Arab
10.
Relay Team
9:09.48a
UMS Wright Prep
11.
Relay Team
9:12.94a
Pope John Paul II Ca...
12.
Relay Team
9:18.64a
Central Tuscaloosa
13.
Relay Team
9:18.66a
Scottsboro
14.
Relay Team
9:20.97a
Pleasant Valley
15.
Relay Team
9:22.05a
Guntersville
16.
Relay Team
9:26.63a
West Point
17.
Relay Team
9:27.83a
American Christian
18.
Relay Team
9:30.22a
Montgomery Academy
19.
Relay Team
9:33.65a
Hattiesburg
20.
Relay Team
9:35.29a
Whitesburg Christian...
21.
Relay Team
9:37.27a
Guntersville
22.
Relay Team
9:37.96a
Westminster School a...
23.
Relay Team
9:42.97a
Madison Academy
24.
Relay Team
9:45.01a
Elkmont
25.
Relay Team
10:07.19a
Etowah
26.
Relay Team
10:09.52a
LAMP
27.
Relay Team
10:10.97a
Elmore County
28.
Relay Team
10:13.06a
Altamont
29.
Relay Team
10:27.41a
Douglas
30.
Relay Team
10:27.99a
Pennington
31.
Relay Team
10:29.54a
Holly Pond
32.
Relay Team
10:49.88a
Montgomery Catholic
33.
Relay Team
11:00.57a
West Limestone
34.
Relay Team
11:22.16a
Randolph
35.
Relay Team
11:22.72a
West Point
Shot Put
- 12lb
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
-
Eric Williams
56-00.50
Carver Montgomery
2.
-
Erik Ebel
51-06.00
Auburn
3.
12
Tanner Jackson
45-06.00
Cullman
4.
11
Douglas Henze
45-05.25
Spain Park
5.
12
Brandon Benderson
45-05.00
Paul W Bryant
7.
11
Elijah West
43-05.50
Hoover
8.
-
Skylar Boyd
43-04.00
James Clemens
9.
-
Colby Strckland
42-09.00
Albertville
10.
-
Demetrius Hurry
42-02.25
Foley
11.
12
Jonathan Bishop
42-00.00
Ramsay Alternative
12.
12
Tristan Black
41-09.50
Opelika
13.
-
Rodarian Frankiin
41-04.00
Pearl
14.
12
Matthew Kenty
40-11.50
Ramsay Alternative
15.
12
Jake Ratliff
40-08.00
Cullman
15.
11
Gaines Myrick
40-08.00
Hewitt-Trussville
17.
10
Ryan Lee
40-05.50
Hoover
18.
-
Chandler Pointer
40-04.00
Austin
19.
12
Josh Carter
40-02.00
McGill-Toolen
20.
-
Isaac England
39-07.00
Foley
20.
-
Zion Binion
39-07.00
Northridge
22.
-
Kashawn Davis
39-06.00
Pearl
23.
-
Derrick Maddox
38-09.75
Paul W Bryant
24.
-
John Jenkins
38-08.00
James Clemens
25.
-
Gunner Williams
38-06.00
Pearl
26.
-
Ethan Scholtz
38-05.00
John Carroll
27.
10
Isaiah West
38-02.00
Hoover
28.
-
Corban Nunn
37-11.25
Opelika
29.
-
John Michael Hurry
37-06.50
Homewood
30.
-
Keanthony Williams
37-05.00
Northridge
30.
-
Kavon Carr
37-05.00
Auburn
32.
10
Dorian Tolbert
37-02.00
Pelham
33.
-
Sean Tester
36-11.50
Virgil I Grissom
34.
-
Jaylin Dixon
36-11.00
AH Parker
35.
-
Joe Hicks
36-09.25
Albertville
36.
9
Steve Villegas
36-08.75
Thompson
37.
-
Donald Barnett
36-08.50
Foley
38.
-
Pierce Quick
36-06.25
Hewitt-Trussville
39.
12
Dondre Allen
36-05.25
Oxford
40.
-
Trey McMullen
36-03.00
Paul W Bryant
41.
-
Garrett Hinds
36-02.75
Helena
42.
-
Dawson Resso
36-02.00
McGill-Toolen
43.
-
Jale'n Gladney
36-00.50
Ramsay Alternative
44.
12
Craig Clark
35-10.50
Thompson
45.
-
Raymond Cottrell
35-09.50
Mary Montgomery
46.
-
Ferendez Latham
35-04.25
Oxford
47.
12
jackson Husting
35-01.00
McGill-Toolen
48.
12
Jonah Renda
34-07.00
Hewitt-Trussville
49.
-
Tyveze Harrison
34-04.50
Hueytown
50.
-
Keokia Harris
34-02.00
Huffman
51.
11
Desmond Earl
33-03.00
Center Point
52.
-
Nathan Estes
33-00.00
Albertville
53.
-
Willie Rowland
31-09.00
Oxford
54.
-
Jarred Jones
30-06.00
Center Point
55.
-
Alec Tilton
30-03.00
Helena
56.
-
Zacarri Wallace
29-08.50
Columbia
57.
-
Keith Wright
29-02.25
Helena
58.
-
Skyler Whitman
28-01.00
Stanhope Elmore
59.
-
Demetrius Taylor
27-02.00
Minor
60.
-
Jayshaun Holley
26-10.50
Bob Jones
61.
-
Ta'Vian Adams
26-09.00
Northridge
62.
-
Brian Ford
25-11.50
Center Point
63.
-
Zach Armstrong
23-10.00
Columbia
Shot Put
- 12lb
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
-
Eric Jeffries
44-04.00
Oxford
2.
-
Michael Prince
44-01.00
Mobile Christian
2.
-
Kyle Hoyt
44-01.00
Randolph
4.
12
Evans Wright
43-07.00
Scottsboro
5.
-
Will Nicholson
43-04.50
Winfield
6.
-
Quentin Wilfawn
43-04.00
Oxford
7.
-
Corbett Walker
41-06.00
Beauregard
8.
-
Giovanni Williams
41-05.50
Wenonah
9.
12
Paul Pluscht
40-09.00
UMS Wright Prep
10.
-
Markelian Hunter
40-05.50
Central Tuscaloosa
11.
-
Josiah Harry
40-05.00
Mobile Christian
12.
-
Tyler Kendall
40-01.25
St. Paul's Episcopal
13.
-
Logan Graham
40-00.00
Guntersville
14.
-
Zac Taylor
39-10.50
Winfield
15.
-
Noah Arrington
38-07.50
Woodland
16.
11
Wes Standridge
38-05.75
Oneonta
17.
11
Kaleb Young
38-05.50
American Christian
18.
-
Andrew Johnson
38-02.00
Randolph
18.
-
Derrick Lewis
38-02.00
Ardmore
20.
-
Trent Tidwell
38-00.00
Brooks
21.
12
Tyler Smitherman
37-07.00
Isabella
22.
-
Terry Freeman
37-02.00
Beauregard
22.
11
Devon Mattews
37-02.00
Wenonah
24.
-
Logan Beadles
37-00.50
Piedmont
25.
12
William Douglas
37-00.00
Demopolis
26.
-
Joedy Harper
36-09.50
Woodland
27.
11
Chris Williams
36-03.50
Demopolis
28.
-
Demarius Frierson
36-02.50
Oxford
29.
-
Matthew Richardson
35-11.00
Whitesburg Christian...
30.
11
Keegan Tucker
35-05.50
West Blocton
31.
-
Christian Pickard
35-03.00
Guntersville
32.
11
Blake Headrick
35-01.50
Piedmont
33.
-
Cole Chasteen
35-01.00
Piedmont
34.
11
Cade Mackey
34-04.00
White Plains
35.
-
Trey Cole
34-02.00
Etowah
36.
11
Ian Blake
33-09.00
West Blocton
36.
-
Jonathon Evans
33-09.00
Pleasant Valley
38.
-
Dekarlos Billingsley
33-07.00
Scottsboro
39.
-
Kemonte Hall
33-03.00
Central Tuscaloosa
40.
-
Dylan Garner
33-00.00
Fairview
41.
10
Riley Dothard
32-08.00
White Plains
42.
-
Massey Tolen
32-06.75
Ardmore
43.
12
Nathan Conn
32-04.25
Arab
44.
11
Tucker Davis
32-04.00
Arab
45.
-
Caleb Beaube
32-03.00
Pennington
46.
-
Jacob Kennedy
32-01.25
Mortimer Jordan
47.
11
Dax Morris
32-01.00
American Christian
48.
12
Taylor Glass
31-10.50
Pleasant Valley
49.
-
Jackson Chambers
31-08.00
Holly Pond
50.
-
Eli Spray
31-06.00
DAR
51.
-
Nathaniel Duncan
31-05.00
Etowah
52.
-
Ethan Kubon
31-04.00
Scottsboro
53.
-
Kye Capalupa
30-08.00
Guntersville
54.
-
Nathan Butler
30-07.00
Mobile Christian
54.
-
Thomas Stanton
30-07.00
Randolph
56.
-
Blake Holsenback
30-01.00
Winfield
56.
-
Hunter Britt
30-01.00
Woodland
58.
-
Ryan Mitchell
30-00.50
Straughn
59.
-
Bailey White
28-08.00
Etowah
60.
-
Samuel Hudson
28-02.00
LAMP
61.
-
Richard Halliwill
26-09.50
DAR
62.
-
Hunter Tyler
25-08.50
Elkmont
High Jump
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
12
JuVaughn Blake
6-08.00
Columbia
2.
-
Oakley Coleman
6-06.00
McGill-Toolen
3.
11
Cj Jordan
6-02.00
Opelika
3.
12
Cameron Clark
6-02.00
Shades Valley
5.
-
Chase Fiddler
6-02.00
Bob Jones
6.
10
Stephon May
6-00.00
Homewood
8.
11
Graham Collins
5-10.00
McGill-Toolen
8.
11
Justin Cannon
5-10.00
Paul W Bryant
9.
9
Elizjah Holloway
5-10.00
Huntsville
10.
10
Colton Smith
5-10.00
Cullman
11.
11
Griffin Riner
5-08.00
Hewitt-Trussville
11.
-
Andrew James
5-08.00
Foley
13.
-
JaMarcus Knight
5-08.00
Auburn
14.
10
Theron Bishop
5-08.00
Pearl
14.
11
Connor Tiffin
5-08.00
Helena
16.
10
Daniel Derubbo
5-06.00
Hoover
16.
11
Collier Robinson
5-06.00
James Clemens
16.
10
Kyle Smith
5-06.00
Hoover
19.
-
Garrett Lee
5-04.00
Cullman
19.
-
Jake Knight
5-04.00
Helena
21.
-
Cordell Plott
5-04.00
Auburn
22.
-
Colby Mozee
5-04.00
Pearl
23.
11
Justin Walker
5-04.00
Sparkman
24.
-
Gregory Curry
5-02.00
Auburn
24.
9
Kyle Harmon
5-02.00
Oak Mountain
26.
-
James Willard
5-02.00
Columbia
27.
12
Craig Clark
5-02.00
Thompson
27.
10
Grier McDonald
5-02.00
Oak Mountain
27.
-
Andrew Robinson
5-02.00
Pelham
30.
-
Xavier Heard
5-02.00
Northridge
31.
-
Emanuel Harris
5-00.00
Brandon
32.
12
Rob Garner
5-00.00
Thompson
32.
10
David Saldana
5-00.00
Northridge
34.
11
Ashton Hogland
5-00.00
Thompson
35.
-
Tyler Proctor
4-10.00
Brandon
35.
10
David Batista
4-10.00
James Clemens
--
12
James Edmonds
NH
James Clemens
--
12
Will Boler
NH
Opelika
--
12
Jake Spotswood
NH
McGill-Toolen
--
-
Conner Smith
NH
Opelika
--
-
Grant Dalton
NH
Columbia
--
-
Caleb Phillips
NH
Pinson Valley
High Jump
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
-
John Dalton
6-04.00
Scottsboro
2.
12
Jordan McCormack
5-08.00
Scottsboro
3.
-
Spencer Kemble
5-06.00
Winfield
4.
-
Jarrett Miller
5-06.00
Holly Pond
5.
-
Roderick Johnson Jr.
5-06.00
Beauregard
6.
-
Ben Kendall
5-04.00
Bayside Academy
7.
11
Davis Donaldson
5-04.00
American Christian
8.
-
Dylan Pilgreen
5-04.00
White Plains
9.
-
James Elrod
5-04.00
White Plains
10.
-
Jade Burge
5-02.00
Woodland
11.
11
Andrew Dismukes
5-02.00
UMS Wright Prep
12.
8
Malachi Walker
5-02.00
Ellwood Christian
13.
12
Blake Giles
5-00.00
Bayside Academy
14.
-
Foster Oneil
5-00.00
West Point
15.
-
Tad Blankenship
5-00.00
DAR
16.
-
Cesar Arroyo
4-10.00
West Point
17.
-
Daulton Kelley
4-10.00
White Plains
--
11
Damion Whittington
NH
Pennington
--
11
James Jackson
NH
American Christian
--
10
Taylor Hartley
NH
Bayside Academy
--
-
Taylor Lawson
NH
Brooks
--
-
Isaac Tillman
NH
Madison Academy
--
-
Steven Rodriguez
NH
West Point
--
11
David Hodgson
NH
American Christian
--
-
Ray Thomas Jr.
NH
Senatobia
--
-
Micheal Nix
NH
Madison Academy
Pole Vault
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
12
Jake Spotswood
15-07.00
McGill-Toolen
2.
12
Garrison Hill
14-06.00
Cullman
2.
12
Jacob Doak
14-06.00
Hoover
4.
12
Zach Chiepalich
13-06.00
McGill-Toolen
5.
11
James Courson
13-00.00
Hoover
5.
11
Matthew Green
13-00.00
Hoover
5.
11
Haiden Jacks
13-00.00
Auburn
5.
12
Jackson White
13-00.00
Homewood
9.
12
Noah Graham
13-00.00
James Clemens
10.
-
Evans Finnorn
13-00.00
McGill-Toolen
11.
12
Freddie McSherdon
12-00.00
Thompson
12.
12
Brandon Roberts
11-00.00
James Clemens
12.
10
Eli Brooks
11-00.00
Homewood
12.
-
Marvin Gaspar
11-00.00
Albertville
12.
11
Jared Appel
11-00.00
James Clemens
16.
10
William Armstrong
10-00.00
Columbia
16.
-
James Willard
10-00.00
Columbia
16.
10
Dave Hubert
10-00.00
Albertville
16.
-
Jake Knight
10-00.00
Helena
20.
11
Ashton Hogland
9-00.00
Thompson
20.
-
Justin Zhang
9-00.00
Spain Park
20.
-
William Bradford
9-00.00
Tupelo
23.
-
Aj Revera
8-00.00
Bob Jones
23.
-
Effiong Bailey
8-00.00
Paul W Bryant
--
-
Aaron Goldstein
NH
Northridge
--
-
John Ingram
NH
Brandon
--
-
Jon Keiser
NH
Sparkman
--
10
Cedric Jones
NH
Paul W Bryant
--
12
Ryan Colley
NH
Thompson
--
-
Evan Henderson
NH
Albertville
--
11
Banks Yougblood
NH
Auburn
--
11
Max McDonald
NH
Auburn
--
10
Reed Robinson
NH
Oxford
--
12
DeAnthony Williams
NH
Northridge
Pole Vault
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
11
Matthew Moore
12-00.00
White Plains
2.
11
Nate Gracia
12-00.00
Beauregard
3.
12
Wesley Conner
12-00.00
Scottsboro
4.
-
Donald Hamrick
12-00.00
Beauregard
5.
10
Christian Hutson
11-06.00
Scottsboro
6.
11
Jason Strickland
11-00.00
Montgomery Academy
6.
11
Ahmad Al-Salem
11-00.00
Bayside Academy
6.
12
John Boyer
11-00.00
Pope John Paul II
6.
12
Thomas McMillan
11-00.00
UMS Wright Prep
6.
11
James Jackson
11-00.00
American Christian
6.
12
William Gardner
11-00.00
Altamont
6.
11
Ryan Collins
11-00.00
American Christian
6.
12
Garrett Cooper
11-00.00
Marion County
14.
-
Jesse Sconyers
10-06.00
Alabama Christian
15.
11
Skylar Switzer
9-00.00
Guntersville
15.
-
Todd Sumner
9-00.00
Beauregard
15.
11
Michael Payne
9-00.00
Guntersville
15.
10
Matthew Pfledderer
9-00.00
Piedmont
15.
-
Josh O'Mary
9-00.00
Winfield
20.
-
Dalton Wallace
8-00.00
DAR
20.
-
Caden Compton
8-00.00
Piedmont
--
-
Trevor Slayton
NH
Cold Springs
--
12
Gabe Sanford
NH
White Plains
--
-
Forrest Bryant
NH
Randolph
--
10
Riley Dothard
NH
White Plains
--
11
Andrew Dismukes
NH
UMS Wright Prep
Long Jump
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
12
Noah Igbinoghene
24-01.50
Hewitt-Trussville
2.
12
Will Boler
21-07.75
Opelika
3.
-
Treymarius Roberson
21-07.00
McGill-Toolen
4.
12
JuVaughn Blake
21-05.00
Columbia
5.
-
Keldric Edwards
21-03.00
Foley
6.
12
Ojay Gibson
21-02.00
Northridge
7.
-
Nicholas Jones
21-00.25
Clay Chalkville
8.
12
Daryl Jr Bowden
20-11.25
Sparkman
9.
-
Vincent Butler
20-10.00
Brandon
10.
11
Cj Jordan
20-07.00
Opelika
11.
-
Eric Bradshaw
20-04.50
James Clemens
12.
12
Cameron Clark
20-04.00
Shades Valley
13.
11
Noah Williams
20-03.50
Hoover
14.
-
Oakley Coleman
20-02.50
McGill-Toolen
14.
12
Angelo Jackson
20-02.50
Homewood
16.
12
Orlando Doss
19-08.50
Mary Montgomery
16.
12
Thomas Jordan
19-08.50
Spain Park
16.
-
Jacquel Winters
19-08.50
Northridge
19.
10
Stephon May
19-08.25
Homewood
20.
-
Artrayvious Whelchel
19-08.00
Carver Montgomery
21.
-
Conner Smith
19-07.25
Opelika
22.
-
Bo Murdock
19-07.00
Buckhorn
23.
10
Kyle Smith
19-06.25
Hoover
24.
-
Orlando Heard
19-05.50
Huffman
25.
-
Brandon Sledge
19-05.00
Pelham
26.
10
Jaden Alexander
19-04.25
Homewood
27.
12
Corey Burroughs
19-04.00
Thompson
28.
-
Joshua Williams
19-01.00
Bob Jones
29.
-
Demonte Holliman
19-00.25
Pearl
30.
-
Brandon Bryant
18-08.75
Mary Montgomery
31.
-
JaMarcus Knight
18-08.50
Auburn
32.
-
Kris Carter
18-07.00
Pelham
32.
-
Tyler Proctor
18-07.00
Brandon
34.
11
Collier Robinson
18-06.50
James Clemens
35.
-
Will Scheetz
18-05.50
Foley
35.
-
Felton Smith
18-05.50
Minor
37.
-
Jacob Dendy
18-05.00
Albertville
37.
-
Timothy McMiller
18-05.00
Tuscaloosa County
39.
-
Jacob Knight
18-04.25
Gulf Shores
40.
10
David Herrod
18-04.00
Northridge
41.
12
Craig Clark
18-03.25
Thompson
42.
12
Jake Spotswood
18-00.75
McGill-Toolen
43.
-
Haniif Muhammed
18-00.50
Bob Jones
44.
11
Jordan Wallace
17-11.00
Helena
45.
11
Nick Popwell
17-10.50
Hewitt-Trussville
46.
-
Jacob McDaniel
17-08.75
Gulf Shores
47.
10
Micah Layton
17-08.50
Shades Valley
48.
10
Antonio Reed
17-06.25
Hewitt-Trussville
49.
-
Cameron Phillips
17-04.50
Huffman
50.
-
Tim Montague
17-03.50
Brandon
51.
-
Keyvarria Gregory
17-01.75
Carver Montgomery
52.
12
Jay Graham
16-10.00
Paul W Bryant
53.
-
Matthew Evans
16-09.75
Buckhorn
54.
12
Rob Garner
16-08.00
Thompson
55.
10
Josh Norris
16-07.50
Auburn
55.
11
Justin Cannon
16-07.50
Paul W Bryant
57.
-
Kendric Johnson
16-06.50
Buckhorn
58.
-
Tyler Palmer
16-05.25
Tuscaloosa County
59.
12
Jadien Moody
16-05.00
Oxford
60.
12
Deion Anderson
16-04.50
Shades Valley
61.
-
Garrett Lee
16-03.50
Cullman
62.
10
Curtis Watson
16-03.00
Carver Birmingham
63.
-
Aeric Johnson
16-02.75
Minor
64.
11
Je'Darral Walter
15-02.50
Sparkman
65.
-
Brian Rivas
15-02.00
Oxford
66.
-
Xavien Harris
14-11.00
Pelham
67.
-
Terrell Jennings
14-03.00
Bob Jones
68.
10
Ladarius Crenshaw
13-11.75
Carver Birmingham
69.
-
Kevin Wilcox
13-05.50
Sparkman
70.
-
Denzell Brown
11-02.25
Huffman
71.
10
Colton Smith
7-07.75
Cullman
--
10
Kirkland Floyd
FOUL
Auburn
--
12
Austin Cline
FOUL
Oxford
--
-
Linden Thomas
FOUL
AH Parker
Long Jump
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Trey Cunningham
21-10.00
Winfield
2.
-
Tyrese Ivy
20-10.00
Oxford
3.
-
Devin Rockette
20-02.50
Oxford
4.
-
Austin Freeman
20-02.25
Scottsboro
5.
-
K.J. Gipson
19-09.75
Oxford
6.
-
Bolivar Wilson
19-09.00
Hattiesburg
6.
11
Zavier Allen
19-09.00
Hattiesburg
8.
-
Jamarcus Ross
19-08.50
Central Tuscaloosa
9.
12
Phillip Gordon
19-08.00
Woodlawn
10.
-
Raykell Ducksworth
19-05.75
Hattiesburg
11.
-
Tyrese Hardin
19-05.50
Senatobia
12.
-
Spencer Kemble
19-04.50
Winfield
13.
12
Ron'Darius Frazier
19-02.75
Woodlawn
13.
11
Zackery Carmichael
19-02.75
St. Paul's Episcopal
15.
-
Dj Patrick
19-01.50
Elmore County
16.
-
Hunter Appling
19-00.75
West Point
17.
-
Ray Thomas Jr.
18-09.00
Senatobia
18.
12
Kurtis Drouin
18-08.25
Prattville Christian...
19.
-
Benjamin Lewis
18-05.00
DAR
20.
-
Alan Estes
18-04.00
Woodland
21.
-
Quincey McKinney
18-00.50
Mobile Christian
22.
-
Zach Clemons
18-00.00
Ardmore
23.
12
Jacob Guthrie
17-11.00
Fairview
24.
10
Deantwan Sledge
17-09.25
Pope John Paul II
25.
11
Dillon Holley
17-08.50
American Christian
26.
-
Daniel Brent
17-07.50
Madison Academy
26.
-
Keyon Bass
17-07.50
Oak Grove
28.
-
Jarrett Miller
17-07.25
Holly Pond
29.
-
Will Maitre
17-07.00
UMS Wright Prep
29.
-
Pierre Henderson
17-07.00
Guntersville
31.
-
Caleb Evers
17-05.50
Straughn
32.
-
Dylan Morton
17-05.00
Holly Pond
32.
-
Conner Hawkins
17-05.00
Winfield
34.
12
Grayson Mills
17-04.25
Pennington
35.
11
David Hodgson
17-02.50
American Christian
35.
-
Nathaniel Duncan
17-02.50
Etowah
37.
-
Eric Anderson
17-02.25
Etowah
38.
-
Josh Holmes
17-00.75
Cottage Hill Christian
39.
-
John Bryant
17-00.50
Bayside Academy
40.
-
Daulton Kelley
16-09.75
White Plains
41.
-
Daniel Hadden
16-09.25
Prattville Christian...
42.
-
Cam Tucker
16-08.00
Scottsboro
43.
-
Foster Oneil
16-07.75
West Point
44.
-
Taylor Lawson
16-04.50
Brooks
45.
-
Myles Williamson
16-02.25
Guntersville
46.
-
Wade Childers
16-02.00
Beauregard
47.
11
Damion Whittington
15-09.75
Pennington
48.
8
Malachi Walker
15-09.00
Ellwood Christian
49.
-
Blake Welch
15-07.00
Scottsboro
50.
10
Samuel Driver
15-01.50
Straughn
50.
-
Stephen Turner
15-01.50
Altamont
52.
11
Jordan Campbell
14-07.50
Isabella
53.
-
Tad Blankenship
14-02.25
DAR
54.
-
Joey McCarthy
14-01.50
St Bernard Prep
55.
9
John Couch
14-00.50
Bayside Academy
55.
-
Nolan Hadden
14-00.50
Prattville Christian...
57.
12
Cruz Reed
13-09.50
Madison Academy
58.
-
Wint Yerby
13-08.75
Altamont
59.
-
Caleb Beaube
13-05.25
Pennington
60.
-
Nicky Patterson
13-04.50
Ardmore
61.
-
Ryan Fowler
13-03.25
Ardmore
62.
-
David Higgs
12-10.00
Woodland
63.
-
David Ketchum
12-06.50
Etowah
64.
-
Chad Fines
11-04.00
Hayden
--
-
Quinterrius Long
FOUL
Central Tuscaloosa
--
-
Zac Godwin
FOUL
Guntersville
Triple Jump
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
12
Noah Igbinoghene
48-07.50
Hewitt-Trussville
2.
12
Will Boler
46-00.00
Opelika
3.
12
Daryl Jr Bowden
45-10.50
Sparkman
4.
-
Treymarius Roberson
43-06.50
McGill-Toolen
5.
-
Joshua Thomas
43-04.50
Homewood
6.
10
Kyle Smith
42-01.25
Hoover
7.
-
Conner Smith
41-11.00
Opelika
8.
11
Noah Williams
41-06.75
Hoover
9.
11
Graham Collins
41-02.50
McGill-Toolen
10.
12
Nicholas Monroe
41-01.00
Northridge
11.
12
Cameron Clark
40-10.00
Shades Valley
12.
11
Shane Denman
40-09.50
Oxford
13.
11
Jordan Wallace
40-07.00
Helena
14.
10
David Batista
39-09.00
James Clemens
14.
-
Eric Bradshaw
39-09.00
James Clemens
16.
-
Demonte Holliman
39-07.50
Pearl
17.
11
Collier Robinson
38-11.75
James Clemens
18.
12
Steven Soles
38-10.00
Center Point
19.
11
Tarez Rutledge
38-10.00
Ramsay Alternative
20.
-
Tsai Henry
38-09.75
Bob Jones
21.
-
Rafeal Billingsley
38-06.75
Paul W Bryant
22.
-
Jaylen Brown
38-03.50
Bob Jones
23.
-
Tyrise Rice
38-02.75
Austin
24.
12
Brandon Lee
37-08.25
Thompson
25.
-
Jacob McDaniel
37-07.75
Gulf Shores
26.
10
Colton Smith
37-06.00
Cullman
27.
10
Esclavon Prewitt
37-05.50
Northridge
28.
-
Javon Glenn
37-04.50
Oxford
29.
12
Jay Graham
37-02.50
Paul W Bryant
30.
12
Eric Williams
36-02.00
Ramsay Alternative
--
11
Cj Jordan
FOUL
Opelika
--
-
Trayvon Prewitt
FOUL
Paul W Bryant
--
-
Layndon Varise
FOUL
Columbia
--
12
Rob Garner
FOUL
Thompson
--
-
William Bergstresser
FOUL
Bob Jones
--
12
Jadien Moody
FOUL
Oxford
--
-
Tyler Palmer
FOUL
Tuscaloosa County
Triple Jump
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
-
John Dalton
43-04.75
Scottsboro
2.
-
Dj Patrick
43-00.00
Elmore County
3.
11
Zackery Carmichael
41-01.50
St. Paul's Episcopal
4.
-
Spencer Kemble
40-09.50
Winfield
5.
11
Zavier Allen
40-02.25
Hattiesburg
6.
-
Quincey McKinney
38-11.75
Mobile Christian
7.
-
Zach Clemons
38-05.25
Ardmore
8.
-
James Elrod
38-04.00
White Plains
9.
-
Will Maitre
37-08.00
UMS Wright Prep
10.
10
Christian Hutson
36-08.00
Scottsboro
--
-
Conner Hawkins
FOUL
Winfield
--
10
Caleb Shaw
FOUL
Pleasant Valley
--
-
Cam Tucker
FOUL
Scottsboro
--
-
Hunter Appling
FOUL
West Point
--
-
Taylor Lawson
FOUL
Brooks
--
11
Damion Whittington
FOUL
Pennington
--
12
Todd Schwab
FOUL
Holly Pond
--
-
Jordan Singleton
FOUL
White Plains
--
-
Preston Jones
FOUL
White Plains
60 Meter Dash
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
-
Kennedi Sanders
7.73a
Madison Central
2.
11
Jasmine Griffin
7.75a
Homewood
3.
11
Vada Samuels
7.87a
James Clemens
4.
10
Hope Igbinoghene
7.88a
Hewitt-Trussville
5.
12
Lauryn Dancy
7.89a
Thompson
6.
12
Diondra Larkin
7.90a
Opelika
7.
12
Raven Land
7.95a
Pearl
8.
10
Nicole Payne
7.99a
Oak Mountain
9.
10
Dhakirah Baraka
7.99a
Ramsay Alternative
10.
-
Savi'a Varnell
8.00a
Pearl
11.
11
Chandler Robinson
8.06a
Sparkman
12.
12
Taniyra Brown
8.07a
Paul W Bryant
13.
10
Makiyah Sills
8.08a
Homewood
14.
11
Alessea Rice
8.12a
Sparkman
15.
11
Khadeesha Crumbley
8.13a
Auburn
16.
12
Gerlandra Rhoades
8.14a
Pearl
17.
-
Samyah Knotts
8.14a
Bob Jones
18.
12
Jairyn Russell
8.14a
Hoover
19.
11
Ghania Warren
8.16a
Opelika
20.
-
Ruth Battle
8.19a
Bob Jones
21.
-
Tamyah Lee
8.20a
Huffman
22.
11
Ja'Myah Howard- Caddell
8.22a
Paul W Bryant
23.
-
Sharmeria Simmons
8.22a
Paul W Bryant
24.
9
Zakiria Holifield
8.26a
Thompson
25.
12
Ayana Eason
8.28a
Hoover
26.
-
Shania Vincent
8.28a
Oxford
27.
-
Jerrica Ambus
8.29a
Brandon
28.
12
Destiny Pitts
8.31a
Beauregard
29.
10
Vanaya Asinga
8.33a
Auburn
30.
11
Caroline Huff
8.34a
McGill-Toolen
31.
11
Zada Campbell
8.35a
James Clemens
32.
-
Dominique Rooney-Johnson
8.36a
Bob Jones
33.
12
Kristian Eatman
8.38a
Clay Chalkville
34.
-
Shamireyah Thomas
8.38a
Northridge
35.
-
Imani Bassa
8.38a
Mary Montgomery
36.
-
Alexis Sturdivant
8.39a
John Carroll
37.
12
Zaria Stringer
8.39a
Spain Park
38.
11
Alandria McCurdy
8.39a
Thompson
39.
9
Milan Brown
8.44a
Hewitt-Trussville
40.
11
Brooklyn Chatman
8.45a
Oxford
41.
10
Camiya McCary
8.47a
Hoover
42.
-
Brianna Ascar
8.48a
Jackson-Olin
43.
-
Lucy Stuardi
8.48a
McGill-Toolen
44.
-
Jurni Cummings
8.49a
Walker
45.
12
Azaria Jones
8.50a
Ramsay Alternative
46.
12
Keke Hobbs
8.50a
Hewitt-Trussville
47.
-
Jasity White
8.51a
Ramsay Alternative
48.
-
Zeriauna Jackson
8.51a
Opelika
49.
-
Precious Law
8.57a
Mary Montgomery
50.
10
Lesha Gistarb
8.59a
James Clemens
51.
-
Kendall McCoy
8.60a
Stanhope Elmore
52.
-
Cassidy Redding
8.60a
Hillcrest-Tuscaloosa
53.
10
Makayla Hay
8.61a
Spain Park
54.
10
Sarah Powell
8.65a
Helena
55.
-
Andrea Chester
8.65a
Columbia
56.
11
Destinie Jackson
8.67a
Jim Hill
57.
11
Timaya Tyus
8.68a
Huffman
58.
-
Nicole Dennison
8.68a
Beauregard
59.
-
Jasmine Nelson
8.69a
McGill-Toolen
60.
12
Kerrian Pruitt
8.72a
Helena
61.
10
Maddie Katona
8.73a
Oak Mountain
62.
10
Briana Rapley
8.73a
Homewood
63.
-
Kindadee Kinnard
8.77a
Central-Phenix City
64.
10
Vicuria Parker
8.79a
Carver Birmingham
65.
-
Destiny Thompson
8.82a
Auburn
66.
11
Jasmine Sanders
8.83a
Oxford
67.
12
Tiara Moore
8.83a
Carver Montgomery
68.
-
Caroline Davis-Briggins
8.84a
Helena
69.
-
Jalynn Knight
8.86a
Stanhope Elmore
70.
-
Madison Smith
8.86a
Albertville
71.
11
Kiara Roper
8.87a
Pelham
72.
9
Makenna Kuhn
8.87a
Spain Park
73.
10
Ayanna Coats
8.88a
Tuscaloosa County
74.
10
Asia Turner
8.89a
Oak Mountain
75.
12
Kennedy Guidry
8.92a
Jim Hill
76.
-
Corinna Rhodes
8.93a
Mary Montgomery
77.
11
Kearston Prince
8.93a
Northridge
78.
10
Allie Berryhill
8.94a
Tuscaloosa County
79.
-
Jazmyne Crumpton
8.97a
Pelham
80.
-
Chi Ari McDade
8.98a
Carver Birmingham
81.
-
Victoria Wilson
8.99a
Carver Montgomery
82.
-
Sallie Fell
9.00a
Fairhope
83.
-
Sidney Minor
9.01a
Austin
84.
10
Alexis Smith
9.01a
Jim Hill
85.
-
Erica Shephard
9.02a
Pinson Valley
86.
-
Bethany King
9.04a
Austin
87.
-
Amber Lee
9.04a
Carver Montgomery
88.
-
Iyanla Chaney
9.04a
AH Parker
89.
-
Jazmine Hawkins
9.05a
Pinson Valley
90.
-
Dunia Perez
9.12a
Pelham
91.
-
Olivia Marino
9.15a
John Carroll
92.
-
Eryka Jones
9.21a
Brandon
93.
-
Alyssa Peppers
9.25a
Albertville
94.
-
Monae Rowser
9.28a
AH Parker
95.
-
Jayla Lang
9.33a
Minor
96.
-
Alexis Stevenson
9.36a
Hueytown
97.
10
Camaryn Lavender
9.41a
Northridge
98.
-
La'Odyssey McCloud
9.44a
Stanhope Elmore
99.
-
Telina Davis
9.48a
Pinson Valley
100.
-
Diamond Moye
9.55a
AH Parker
101.
-
Iyana Little
9.55a
Central-Phenix City
102.
-
Keziah Parks
9.57a
Shades Valley
103.
-
Rayshun Patterson
9.58a
Central-Phenix City
104.
-
Natalie Rice
9.72a
Buckhorn
105.
-
Mia Ramos
9.80a
Buckhorn
106.
-
Jacqueline Burts
9.94a
Minor
107.
-
McKenzie Weldon
10.10a
Buckhorn
108.
-
LaTavia Walker
10.86a
Carver Birmingham
60 Meter Dash
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Jayla Kirkland
7.52a
Woodlawn
2.
-
Kadijah Ramsey
7.89a
Oxford
3.
-
Kenndy Lewis
8.10a
Riverwood Internatio...
4.
-
Ebony Tolliver
8.14a
LAMP
5.
-
Ashley Epps
8.17a
Oxford
6.
10
Nykeria Grayer
8.30a
Demopolis
7.
12
Tamrah Tucker
8.33a
Montgomery Catholic
8.
-
Payton Metcalf
8.35a
Westminster School a...
9.
-
Elizabeth Nix
8.43a
Madison Academy
10.
10
Mary Elizabeth Goebel
8.43a
Pope John Paul II
11.
10
Deborah Garrett
8.44a
Wenonah
12.
-
Liyah Nelson
8.47a
Madison Academy
13.
-
Jakiara Dunn
8.48a
Oxford
14.
-
Javona Dozier
8.48a
J O Johnson
15.
-
Regina Robertson
8.50a
Central Tuscaloosa
16.
11
LaMya Thomas
8.51a
Hattiesburg
17.
11
Ashleigh Ivory
8.51a
Demopolis
18.
-
Leah Gilbert
8.53a
Randolph
19.
11
Brittney Hill
8.54a
Central Tuscaloosa
20.
12
Deanna Lockett
8.54a
Westminster School a...
21.
-
Zyquisha Heidelburg
8.68a
Woodlawn
22.
10
Yasmein Rainey
8.69a
Demopolis
23.
-
Chloe Moseley
8.75a
Corner
24.
11
Amber Carter
8.75a
Wenonah
25.
-
Lola Rodrigues
8.78a
St. Paul's Episcopal
26.
-
Meleah Hargett
8.80a
Hayden
27.
-
Mattie Weeks
8.84a
Whitesburg Christian...
28.
-
Natanya Gardner
8.86a
Winfield
29.
12
Talya Whyte
8.95a
Montgomery Academy
30.
-
Elizabeth Gustin
8.96a
UMS Wright Prep
31.
10
Jimmiah Fenderson
8.98a
Montgomery Catholic
32.
-
Erin Eisenhart
9.01a
Madison Academy
33.
-
Abby Sharff
9.02a
Altamont
34.
-
Brianna Lu
9.03a
Randolph
35.
10
Jaime Drouin
9.03a
Prattville Christian...
36.
12
Ryleigh Randall
9.07a
White Plains
37.
-
Isabella Pinto
9.09a
White Plains
38.
10
Diamond Walker
9.11a
Wenonah
39.
-
Passon Rice
9.12a
J O Johnson
40.
-
McKenzie White
9.13a
Hayden
40.
-
Annalyn Davis
9.13a
Hayden
42.
11
Darby Kemper
9.14a
Bayside Academy
43.
8
Allison Prince
9.14a
Whitesburg Christian...
44.
-
Pajah Lindsey
9.16a
Hattiesburg
45.
-
Zoie Bryant
9.18a
Winfield
46.
-
Lydia Seals
9.19a
Winfield
46.
-
Emma Hardin
9.19a
Mortimer Jordan
48.
-
Anna Hamby
9.23a
White Plains
49.
10
Tatiyana Jenkins
9.24a
Piedmont
50.
9
Emily Hodgson
9.25a
Pope John Paul II
51.
-
Kierrah Sams
9.25a
Hattiesburg
52.
-
Gracie Abbott
9.28a
West Point
53.
-
Aryanna Billips
9.29a
Straughn
54.
-
Sabrina Jones
9.31a
Pennington
55.
-
Jordan West
9.39a
Brooks
56.
-
Jaylyn Allen
9.39a
Pleasant Grove
57.
10
Tionna Taite
9.42a
LAMP
58.
-
Savanah Fortner
9.44a
Holly Pond
59.
10
Kirsten Robinson
9.50a
LAMP
60.
-
Ginny Gunn
9.56a
Prattville Christian...
61.
-
Molly Montgomery
9.60a
DAR
62.
-
Anne Lucas Herrick
9.64a
Montgomery Academy
63.
-
Mallori Gorham
9.68a
Pisgah
64.
-
Sydney Kohn
9.70a
Montgomery Academy
65.
-
Meghan Goyal
9.73a
Altamont
66.
-
Molly Penly
9.74a
West Point
67.
-
Carly Hutchins
9.74a
Guntersville
68.
-
Cheyenne Powell
9.78a
Etowah
69.
-
Shatara Phillips
9.84a
Etowah
70.
-
Rhylee Bell
9.84a
Pisgah
71.
-
Laura Beattie
9.87a
Scottsboro
72.
12
Elena Hutson
9.88a
Scottsboro
73.
10
Korey Butler
9.92a
Holly Pond
74.
11
Emma Grace Hicks
10.04a
West Blocton
75.
-
Baleigh Neu
10.14a
Guntersville
76.
-
Ashley Bailey
10.25a
Woodland
77.
-
Chloe Cruz
10.58a
Pennington
78.
-
Sabrina Davis
10.59a
Woodland
79.
-
Merritt Edwards
10.63a
Altamont
80.
11
Ashley Suchan
10.73a
Bayside Academy
81.
-
Kathleen Madden
10.80a
Montgomery Catholic
82.
-
Ashton Richey
10.97a
Mortimer Jordan
83.
-
Rachel Kirby
11.12a
Mortimer Jordan
84.
10
Grace McDonald
11.42a
Bayside Academy
85.
-
Mariah Nunn
11.68a
Woodland
86.
10
Leslie Reach
12.36a
West Blocton
--
-
Jayne Ladas
FS
UMS Wright Prep
--
-
Zerahiah Joseph
FS
Randolph
400 Meters
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
10
Nicole Payne
55.65a
Oak Mountain
2.
11
Alexis Jones
57.24a
Campbell
3.
12
Ann Mosely Whitsett
58.39a
Homewood
4.
12
Caitlyn Little
58.41a
Hoover
5.
12
Shameka Franklin
59.87a
Paul W Bryant
6.
10
Reagan McCall
1:00.11a
Auburn
7.
10
Samiah Love
1:00.13a
Central-Phenix City
8.
-
Kennedi Sanders
1:00.14a
Madison Central
9.
10
Raina Perry
1:00.36a
Campbell
10.
-
Qymeshia Mayhew
1:00.40a
Paul W Bryant
11.
11
Khadeesha Crumbley
1:00.69a
Auburn
12.
11
Vada Samuels
1:00.78a
James Clemens
13.
-
Ruth Battle
1:00.86a
Bob Jones
14.
-
Vennessa Frank
1:00.99a
Central-Phenix City
15.
11
Michelle Nkoudou
1:01.10a
Hoover
16.
-
Mary Katherine Tedder
1:01.21a
Spain Park
17.
10
Katie Strozier
1:01.30a
Pelham
18.
-
Tamyah Lee
1:01.33a
Huffman
19.
10
Dhakirah Baraka
1:01.38a
Ramsay Alternative
20.
12
Taniyra Brown
1:01.39a
Paul W Bryant
21.
11
Keaira Dixon
1:01.52a
Pearl
22.
12
Jairyn Russell
1:01.81a
Hoover
23.
11
Caroline Huff
1:01.84a
McGill-Toolen
24.
-
Bella Rea
1:02.90a
Foley
25.
11
Laci Turner
1:03.03a
Huntsville
26.
11
Nikera Durr
1:03.12a
Opelika
27.
11
Shiya Parker
1:03.20a
Carver Birmingham
28.
10
Asia Turner
1:03.35a
Oak Mountain
29.
-
Camille Trotman
1:03.40a
Campbell
30.
-
Ralynn Jenkins
1:03.67a
Pearl
31.
11
Bethany Sanders
1:03.87a
Madison Central
32.
12
Sydney Coleman
1:03.92a
Fairhope
33.
-
Shania Vincent
1:03.95a
Oxford
34.
-
Andrea Chester
1:03.99a
Columbia
35.
10
Jordan Yarbrough
1:04.22a
Auburn
36.
10
Ariana Roper
1:04.23a
Homewood
37.
12
Diondra Larkin
1:04.45a
Opelika
38.
-
Cassidy Redding
1:04.58a
Hillcrest-Tuscaloosa
39.
12
Kristie Looney
1:04.68a
Homewood
40.
10
Maddie Katona
1:04.87a
Oak Mountain
41.
-
Kiaira Moore
1:04.97a
Bob Jones
42.
11
Alandria McCurdy
1:05.03a
Thompson
43.
11
Brooklyn Chatman
1:05.08a
Oxford
44.
11
Zykeria Jackson
1:05.44a
Opelika
45.
-
Nikki Mata
1:05.49a
Virgil I Grissom
46.
-
Jurni Cummings
1:06.19a
Walker
47.
10
Vicuria Parker
1:06.56a
Carver Birmingham
48.
10
Savannah Williams
1:06.66a
Ramsay Alternative
49.
12
Keke Hobbs
1:06.76a
Hewitt-Trussville
50.
-
Gabrielle Metz
1:06.83a
Southside-Gadsden
51.
-
Julia Watson
1:06.83a
McGill-Toolen
52.
-
Rebekah Tarr
1:07.10a
Gulf Shores
53.
10
Aleah Robinson
1:07.18a
Ramsay Alternative
54.
-
Abby Loewen
1:07.49a
Mary Montgomery
55.
10
Hannah Irby
1:07.49a
Northridge
56.
-
Briana Reyes
1:07.55a
Central-Phenix City
57.
-
Gloria Alabi
1:07.55a
Virgil I Grissom
58.
-
Nakya Holmes
1:07.56a
Pearl
59.
11
Diamond Fitcheard
1:07.74a
Sparkman
60.
10
Sarah Powell
1:07.76a
Helena
61.
10
Carlee Muncher
1:07.82a
Walker
62.
10
Lucy Spero
1:08.07a
John Carroll
63.
10
Erin Casolaro
1:08.15a
Fairhope
64.
-
Anna Mobley
1:08.20a
Walker
65.
11
Timaya Tyus
1:08.31a
Huffman
66.
11
Kiara Roper
1:08.50a
Pelham
67.
11
Marianna Stamba
1:08.59a
Helena
68.
-
Zoi Hales
1:08.74a
Brandon
69.
12
Sarah Sharpton
1:09.43a
Spain Park
70.
-
Joslyn Williams
1:09.59a
Foley
71.
10
Allie Berryhill
1:09.64a
Tuscaloosa County
72.
-
Amber Lee
1:09.87a
Carver Montgomery
73.
-
Iyanla Chaney
1:10.10a
AH Parker
74.
-
Diamond Rudolph
1:10.28a
Stanhope Elmore
75.
-
Victoria Wilson
1:10.33a
Carver Montgomery
76.
-
Quaneisha Jordan
1:10.34a
Huffman
77.
-
Shawnessy Edwards
1:10.34a
Foley
78.
-
Jacklin Ruiz
1:10.38a
Pelham
79.
-
Alivia Briggs
1:10.50a
Austin
80.
12
Landry Merrell
1:10.77a
Spain Park
81.
11
Olivia Guarino
1:10.80a
Hewitt-Trussville
82.
10
Lexi Turner
1:10.85a
John Carroll
83.
-
Savannah Ryan
1:11.23a
Fairhope
84.
10
Kiesha Lee
1:11.41a
Oxford
85.
-
Abby Earwood
1:11.55a
Tupelo
86.
12
Kyra Hood
1:11.60a
Tuscaloosa County
87.
12
Tiara Moore
1:12.07a
Carver Montgomery
88.
-
Elisabet Luna
1:12.24a
Albertville
89.
-
Suceth Trejo
1:12.65a
Albertville
90.
11
McKenna Crone
1:13.35a
Mary Montgomery
91.
-
Tori Diggs
1:13.37a
Stanhope Elmore
92.
-
Selenna Carson
1:13.70a
Brandon
93.
-
Harlie Keith
1:14.16a
Tupelo
94.
-
Megan Hare
1:14.87a
Helena
95.
-
Telina Davis
1:15.16a
Pinson Valley
96.
-
ariel Grinnell
1:15.34a
Brandon
97.
-
Holly Blackwood
1:15.48a
Buckhorn
98.
10
Ayanna Coats
1:15.87a
Tuscaloosa County
99.
11
Elizabeth Soriano
1:17.09a
Albertville
100.
-
Ariel Shaw
1:18.33a
Mary Montgomery
101.
-
Janiyah Thomas
1:19.28a
AH Parker
102.
-
Aya Massoud
1:19.48a
Wheeler
103.
-
Martha McLaurin
1:20.28a
Gulf Shores
104.
-
Jazmine Hawkins
1:23.08a
Pinson Valley
105.
-
Deanna Anthony
1:24.48a
Sparkman
106.
-
Jayla Lang
1:26.34a
Minor
107.
-
Shea McGriff
1:27.03a
Buckhorn
108.
9
Sasha Burnes
1:29.92a
Huntsville
109.
-
Katherine Turner
1:31.53a
Buckhorn
110.
-
LaTavia Walker
1:34.97a
Carver Birmingham
111.
-
Diamond Moye
1:36.57a
AH Parker
112.
-
Jacqueline Burts
1:54.02a
Minor
400 Meters
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Jayla Kirkland
54.43a
Woodlawn
2.
-
Olivia Knox
58.19a
Central Tuscaloosa
3.
10
Jada Childers
59.72a
Central Tuscaloosa
4.
-
Kadijah Ramsey
1:00.71a
Oxford
5.
10
Isabelle Cochran
1:00.88a
Montgomery Catholic
6.
-
Ashley Epps
1:00.96a
Oxford
7.
-
Keiryonia Green
1:01.16a
Senatobia
8.
-
Ebony Tolliver
1:01.49a
LAMP
9.
-
Sarah Elkins
1:02.41a
Madison Academy
10.
11
Harper Roberts
1:02.63a
American Christian
11.
10
Jaime Drouin
1:03.46a
Prattville Christian...
12.
12
Deanna Lockett
1:04.12a
Westminster School a...
13.
-
Sarah Kate Lipperd
1:04.21a
Westminster School a...
14.
-
Maggie Chambers
1:04.22a
Montgomery Academy
15.
-
Leah Gilbert
1:04.48a
Randolph
16.
-
Jakiara Dunn
1:04.60a
Oxford
17.
-
Symone Carlton
1:04.63a
Beauregard
18.
-
Raegan Green
1:04.64a
Sacred Heart of Jesus
19.
-
Ellen Chitty
1:04.77a
UMS Wright Prep
20.
11
Emily Burrowes
1:04.78a
St. Paul's Episcopal
21.
-
Paris Howell
1:05.00a
Beauregard
22.
10
Anna Hunt
1:05.07a
UMS Wright Prep
23.
12
Allie Moran
1:06.74a
Winfield
24.
9
Carley Brown
1:06.86a
Winfield
25.
7
Rashni Walker
1:07.16a
Ellwood Christian
26.
10
Mary Elizabeth Goebel
1:07.26a
Pope John Paul II
27.
11
Darby Kemper
1:07.31a
Bayside Academy
28.
-
Kylie Scroggins
1:07.39a
Altamont
29.
-
Sadie Junkins
1:07.44a
West Point
30.
10
Emily Pierce
1:07.72a
Whitesburg Christian...
31.
-
Mattie Weeks
1:08.03a
Whitesburg Christian...
32.
11
Josie Parham
1:08.16a
American Christian
33.
-
Mattie Freeman
1:08.26a
Montgomery Academy
34.
-
Athena Richardson
1:08.28a
Senatobia
35.
12
Vivien Hembree
1:08.41a
Ardmore
36.
11
Caroline Estes
1:08.43a
Scottsboro
37.
12
Laurel Buettner
1:08.48a
Montgomery Academy
38.
-
Claire West
1:08.59a
Madison Academy
39.
-
Katie Wood
1:08.69a
Guntersville
40.
-
Libby Fowler
1:09.00a
Scottsboro
41.
-
Kamryn Harris
1:09.13a
Demopolis
42.
-
Nicole Dennison
1:09.44a
Beauregard
43.
-
Emily Cusker
1:09.46a
Whitesburg Christian...
44.
-
Mady Doyal
1:09.57a
Piedmont
45.
9
Bridget Cianfaglione
1:09.59a
Pope John Paul II
46.
-
Lydia Seals
1:09.62a
Winfield
47.
-
Rachel Faucett
1:09.63a
Pleasant Valley
48.
12
Katelyn Cowie
1:10.01a
St Bernard Prep
49.
10
Alaina Woods
1:10.09a
Wenonah
50.
-
Madi Smith
1:10.27a
Randolph
51.
-
Danielle Wensel
1:10.55a
Mortimer Jordan
52.
11
Macey Wallace
1:10.70a
Oneonta
53.
12
Keshunda Walker
1:10.89a
Demopolis
54.
-
Passon Rice
1:10.93a
J O Johnson
55.
-
Alisa St John
1:11.11a
Pleasant Valley
56.
-
McKenzie Patterson
1:11.18a
Hattiesburg
57.
12
Olivia Flowers
1:11.34a
Scottsboro
58.
12
Tamrah Tucker
1:11.40a
Montgomery Catholic
58.
9
Emily Hodgson
1:11.40a
Pope John Paul II
60.
-
Elizabeth Patterson
1:11.58a
Altamont
61.
-
Electra Smith
1:12.08a
Woodlawn
62.
-
Nilah Goode
1:12.55a
Hattiesburg
63.
-
Karla Garcia
1:12.68a
Douglas
64.
-
Katelyn Stark
1:12.76a
Montgomery Catholic
65.
-
Nyla Price
1:12.83a
Mobile Christian
66.
11
Sydney Holt
1:13.12a
Brooks
67.
-
Madeline Weathington
1:13.42a
White Plains
68.
-
Jasmine Norris
1:13.55a
Wenonah
69.
-
Carly Hutchins
1:13.62a
Guntersville
70.
-
Sara Hutchens
1:13.65a
Randolph
71.
-
Katie Hoaglund
1:13.69a
Westminster School a...
72.
-
Lauren Crain
1:13.71a
St Clair County
73.
12
Haley Higginbotham
1:13.78a
Holly Pond
74.
-
Lili Flores
1:14.74a
West Point
75.
-
Meagan Beddingfield
1:15.17a
Mortimer Jordan
76.
-
Jacky Serrano
1:15.17a
Pennington
77.
-
Javona Dozier
1:15.38a
J O Johnson
78.
-
Margaret Anne McNeill
1:15.41a
St James
79.
11
Brianna Burrow
1:15.42a
West Limestone
80.
-
Aleia Thrasher
1:15.43a
Woodland
81.
-
Nicole Duessel
1:15.48a
Brooks
82.
11
Emma Grace Hicks
1:15.60a
West Blocton
83.
-
Mallori Gorham
1:15.72a
Pisgah
84.
-
Sequence Hayley
1:15.73a
J O Johnson
85.
-
Anna Clark
1:15.75a
Senatobia
86.
10
Amanda Grate
1:16.35a
St James
87.
-
Molly Montgomery
1:16.50a
DAR
88.
-
Sabrina Jones
1:16.53a
Pennington
89.
-
Cammie Jordan
1:16.84a
Woodland
90.
8
Katie Serrato
1:17.26a
West Limestone
91.
10
Laura Lacy Gardner
1:17.38a
Altamont
92.
10
Chelsea Jackson
1:17.42a
Demopolis
93.
12
Melanie Richardson
1:17.44a
Piedmont
94.
-
Shane Enriquez
1:18.37a
LAMP
95.
-
Ellen McKinley
1:18.73a
Fultondale
96.
-
Cheyenne Powell
1:18.79a
Etowah
97.
-
Katelyn Smitherman
1:19.27a
Isabella
98.
-
Izabel Cabral
1:19.44a
St James
99.
10
Korey Butler
1:19.51a
Holly Pond
100.
-
Savanah Fortner
1:20.03a
Holly Pond
101.
-
Emily Favata
1:20.74a
Moody
102.
-
Kinsley Hunter
1:21.42a
West Point
103.
-
Brittany Reynoso
1:21.76a
Douglas
104.
-
Jazmin Ristau
1:22.39a
Elkmont
105.
-
Leonna Trammell
1:22.95a
Etowah
106.
-
Cherith Sims
1:23.34a
Guntersville
107.
10
Anna DeLoach
1:23.51a
American Christian
108.
-
Briley Hembree
1:23.84a
Pisgah
109.
-
Nikki Ristau
1:25.22a
Elkmont
110.
-
Sarah Johnson
1:25.44a
Madison Academy
111.
-
Melanie Hernandez
1:26.32a
Elkmont
112.
-
Heather Rainey
1:26.75a
St Clair County
113.
-
Marlen Hernandez
1:28.84a
Woodland
114.
-
Breanna Jones
1:29.50a
Isabella
115.
-
Macey Smith
1:33.83a
Pennington
116.
-
Gezel Harris
1:43.50a
Oak Grove
800 Meters
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
11
Grace Jensen
2:19.63a
McGill-Toolen
2.
11
Michelle Roca
2:22.05a
McGill-Toolen
3.
10
Emma Langley
2:23.54a
Hoover
4.
10
Anna Balzli
2:24.98a
Mountain Brook
5.
11
Rachel Jones
2:25.44a
Huntsville
6.
10
Erin Cannon
2:29.01a
Hoover
7.
12
Ann Chapman Haynes
2:30.04a
Mountain Brook
8.
11
Bailey Peacock
2:30.13a
Mountain Brook
9.
10
Sydney Hall
2:32.99a
Hewitt-Trussville
10.
12
Monica McNeil
2:32.99a
Central-Phenix City
11.
-
Taylor Engram
2:33.39a
Auburn
12.
-
Bella Rea
2:34.30a
Foley
13.
12
Ashley Eavenson
2:34.73a
Tuscaloosa County
14.
-
Kailyn Vinson
2:34.84a
Bob Jones
15.
11
Lindsey Granier
2:35.39a
John Carroll
16.
12
Victoria McCurry
2:36.24a
Auburn
17.
-
Destiny Hodges
2:36.35a
Paul W Bryant
18.
-
Kiaira Moore
2:38.32a
Bob Jones
19.
9
Edie Smith
2:38.72a
Homewood
20.
9
Adah Allen
2:39.20a
Homewood
21.
-
Abigail Ford
2:39.77a
Helena
22.
12
Alyssa Gaston
2:40.96a
Spain Park
23.
12
Kyra Hood
2:40.97a
Tuscaloosa County
24.
-
Anna Mobley
2:41.29a
Walker
25.
12
Rachel Smith
2:41.86a
McGill-Toolen
26.
11
Shiya Parker
2:42.05a
Carver Birmingham
27.
8
Heather Smith
2:42.64a
Mary Montgomery
28.
10
Lucy Spero
2:42.95a
John Carroll
29.
11
Anna McGowan
2:43.92a
Oak Mountain
30.
-
ariel Grinnell
2:44.18a
Brandon
31.
12
Kaelyn Folse
2:44.41a
Baker
32.
-
Evie Crawford
2:44.81a
Tupelo
33.
-
Haley Moore
2:44.92a
Foley
34.
-
Abby Wallace
2:45.13a
Sparkman
35.
11
Tykiera Evans
2:45.79a
Opelika
36.
11
Helena Steen
2:45.97a
Hewitt-Trussville
37.
-
Alexis Crisp
2:46.73a
Baker
38.
11
Chloe Smith
2:46.90a
Bob Jones
39.
11
Madelyn Watkins
2:46.99a
Baker
40.
-
Bri Vigor
2:47.39a
Mary Montgomery
41.
10
Rachel Seeley
2:47.45a
James Clemens
42.
9
Abby Kellogg
2:47.98a
Thompson
43.
10
Jamie Harry
2:48.30a
Oak Mountain
44.
12
Toni Coley
2:48.32a
Oxford
45.
11
Mallory Staubach
2:48.37a
Oak Mountain
46.
11
Diamond Fitcheard
2:48.60a
Sparkman
47.
10
Carlee Muncher
2:48.99a
Walker
48.
-
Charlotte Phillips
2:49.22a
Pinson Valley
49.
11
Bethany Sanders
2:50.03a
Madison Central
50.
-
Elisabet Luna
2:50.55a
Albertville
51.
11
Nikera Durr
2:50.59a
Opelika
52.
12
Maddie Bald
2:50.99a
Homewood
53.
11
Zaya Marcus
2:51.32a
Thompson
54.
12
Hannah Pratt
2:54.57a
Albertville
55.
8
Trinity Watson
2:55.55a
Albertville
56.
-
Madeline Lyles
2:56.96a
Austin
57.
-
Sophie Smelley
2:57.80a
Hillcrest-Tuscaloosa
58.
-
Shakerra Forbes
2:58.91a
Opelika
59.
-
Emily Kimbrell
2:58.98a
Buckhorn
60.
11
Amaya Williams
3:00.47a
Paul W Bryant
61.
-
Ariana Floyd
3:00.83a
Jeff Davis
62.
-
Zoe Rozycki
3:01.13a
Helena
63.
-
Emmy Mattingly
3:02.08a
James Clemens
64.
11
McKenna Crone
3:02.59a
Mary Montgomery
65.
12
Jessica Fair
3:02.94a
Buckhorn
66.
-
Brittny Browder
3:04.35a
Jeff Davis
67.
-
Jada Woods
3:05.53a
Ramsay Alternative
68.
-
Selenna Carson
3:05.87a
Brandon
69.
10
Khloe Jackson
3:08.32a
Stanhope Elmore
70.
-
September Abbott
3:13.98a
Buckhorn
71.
-
Jordan Tidwell
3:18.40a
Tuscaloosa County
72.
11
Nicole Jackson
3:21.90a
Stanhope Elmore
73.
-
Riley Mchugh
3:29.21a
Helena
74.
-
Jaylin Murry
3:31.15a
Jeff Davis
75.
-
Christine Poe
3:34.69a
Huffman
76.
-
Libby Burdett
3:34.89a
Stanhope Elmore
800 Meters
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
10
Amaris Tyynismaa
2:20.96a
Montgomery Catholic
2.
11
Hannah Tarwater
2:25.47a
Whitesburg Christian...
3.
-
Swayze Elliott
2:26.81a
Oxford
4.
-
Olivia Knox
2:28.28a
Central Tuscaloosa
5.
-
Katie Galvin
2:28.95a
Montgomery Catholic
6.
10
Jaime Drouin
2:29.11a
Prattville Christian...
7.
-
Cassidy Winter
2:32.80a
West Limestone
8.
11
Leahrose Mami
2:35.72a
St Bernard Prep
9.
10
Anna Hunt
2:38.08a
UMS Wright Prep
10.
-
Katherine Rush
2:38.09a
St. Paul's Episcopal
11.
11
Savannah Englisbee
2:39.38a
Mortimer Jordan
12.
10
Dianna Boyer
2:40.65a
Pope John Paul II
13.
10
Mary Allen Murray
2:40.78a
Altamont
14.
11
Katherine Hunter
2:42.32a
Randolph
15.
11
Caroline Stucky
2:43.16a
Randolph
16.
-
Keiryonia Green
2:43.96a
Senatobia
17.
12
Alice McGowin
2:44.38a
Montgomery Academy
18.
9
Carley Brown
2:47.22a
Winfield
19.
11
Natalie Key
2:47.25a
Oneonta
20.
8
Trinity Roberts
2:47.26a
Pleasant Valley
21.
9
Lauren West
2:47.96a
Bayside Academy
22.
-
Kate Tully
2:48.01a
Guntersville
23.
-
Sarah Strickland
2:48.33a
St. Paul's Episcopal
24.
12
Allie Moran
2:48.49a
Winfield
25.
12
Vivien Hembree
2:48.56a
Ardmore
26.
-
Niquisha Woodard
2:48.71a
Oxford
27.
12
Lauren McHan
2:48.85a
Pennington
28.
-
Athena Richardson
2:48.95a
Senatobia
29.
-
Gracie Boykin
2:48.96a
Demopolis
30.
10
Amrita Lakhanpal
2:49.96a
Altamont
31.
8
Katie Serrato
2:50.26a
West Limestone
32.
12
Katelyn Cowie
2:50.61a
St Bernard Prep
33.
-
Kathy Hammond
2:51.29a
LAMP
34.
11
Sailor Miles
2:52.12a
St James
35.
8
Sydney Jane Hendryx
2:52.90a
St. Paul's Episcopal
36.
-
Daylee Buckner
2:52.99a
Ardmore
37.
-
Emily Littles
2:53.20a
Scottsboro
38.
10
Kenzie Gorman
2:53.70a
Scottsboro
39.
11
Caroline Greer
2:53.82a
Myrtle
40.
12
Jailen Adkins
2:55.03a
Beauregard
41.
-
Anna Clark
2:55.51a
Senatobia
42.
12
Carina Reynoso
2:55.90a
Douglas
43.
-
Amindy Mullins
2:56.26a
Demopolis
44.
10
Amber Littles
2:56.72a
Scottsboro
45.
-
Laykin Dulaney
2:57.30a
Myrtle
46.
11
Brianna Burrow
2:58.55a
West Limestone
47.
-
Coleman Spier
2:59.06a
Montgomery Academy
48.
-
Allison Vess
2:59.24a
Pleasant Valley
49.
-
Keniyah Smith
2:59.50a
Oak Grove
50.
-
Adreanna Leon
2:59.60a
Mortimer Jordan
51.
-
Nora Giaver
3:00.02a
Hayden
52.
-
Allie Ritchie
3:00.09a
Altamont
53.
11
Abigail Thomas
3:00.69a
Straughn
54.
10
Jessica Crane
3:02.62a
Mortimer Jordan
55.
11
Grace Phung
3:02.89a
LAMP
56.
-
Morgen Wilkes
3:03.96a
Winfield
57.
-
Lauren Crain
3:05.38a
St Clair County
58.
10
Amanda Grate
3:06.19a
St James
59.
-
Aleia Thrasher
3:08.44a
Woodland
60.
10
Virginia Speirs
3:08.92a
Montgomery Catholic
61.
-
Emily Favata
3:09.05a
Moody
62.
-
Nicki Harrison
3:09.19a
Hayden
63.
-
Kara Clifton
3:14.53a
Moody
64.
-
Kaylee Wilson
3:14.60a
Ardmore
65.
-
Brittany Reynoso
3:14.61a
Douglas
66.
-
Esmee Van de Laarschot
3:16.08a
Guntersville
67.
-
Lauren Peek
3:16.17a
Pisgah
68.
-
Anna Caroline Lloyd
3:16.81a
Westminster School a...
69.
10
Anna DeLoach
3:17.18a
American Christian
70.
-
Anna King
3:17.80a
Etowah
71.
-
Jazmin Ristau
3:19.61a
Elkmont
72.
-
Cammie Jordan
3:20.82a
Woodland
73.
-
Elizabeth Gembe
3:22.52a
Woodland
74.
-
Aleah Vess
3:23.48a
Pleasant Valley
75.
-
Nikki Ristau
3:26.22a
Elkmont
76.
-
Heather Rainey
3:28.34a
St Clair County
77.
-
Izabel Cabral
3:31.13a
St James
78.
-
Melanie Hernandez
3:38.19a
Elkmont
79.
-
Jasmine Norris
3:38.98a
Wenonah
80.
-
Tori Dempsey
3:42.00a
Oak Grove
81.
-
Rashawna Powell
3:42.71a
Etowah
82.
-
Sarah Wright
3:43.61a
West Point
83.
-
Breanna Jones
3:52.84a
Isabella
84.
-
Macey Smith
3:54.48a
Pennington
85.
-
Keely Meridth
4:02.20a
Isabella
1600 Meters
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
11
Grace Jensen
5:13.56a
McGill-Toolen
2.
11
Ava Weems
5:13.74a
Hoover
3.
11
Sydney Steely
5:17.14a
Hoover
4.
11
Rachel Jones
5:18.71a
Huntsville
5.
-
Lily Hulsey
5:24.66a
Mountain Brook
6.
12
Isabel Caddo
5:25.78a
Spain Park
7.
11
Mary Alison Anderson
5:26.51a
Mountain Brook
8.
12
Jodi Ann Martin
5:26.67a
Walker
9.
-
Samantha Rogers
5:26.89a
Auburn
10.
12
Susanna Pudner
5:30.28a
Auburn
11.
12
Ashley Eavenson
5:34.22a
Tuscaloosa County
12.
9
Amanda Jones
5:37.69a
Mountain Brook
13.
12
Keira Larson
5:38.41a
Buckhorn
14.
10
Katie Strozier
5:39.96a
Pelham
15.
12
Amelia Harrison
5:45.78a
Buckhorn
16.
-
Laine Patterson
5:46.03a
Auburn
17.
10
Alex Wilkins
5:47.68a
Pelham
18.
10
Frieda Kickliter
5:48.48a
McGill-Toolen
19.
9
Claire Frazier Bolton
5:49.67a
McGill-Toolen
20.
10
Meredith Bass
5:55.34a
Pelham
21.
8
Heather Smith
5:57.93a
Mary Montgomery
22.
11
Lindsey Granier
5:57.94a
John Carroll
23.
12
Kaelyn Folse
5:59.23a
Baker
24.
-
Abigail Ford
6:00.38a
Helena
25.
11
Bethany Deuel
6:02.69a
Hoover
26.
-
Peighton Langston
6:02.73a
Gulf Shores
27.
12
Hannah Pratt
6:03.04a
Albertville
28.
11
Neda Mobasher
6:03.10a
Bob Jones
29.
11
Madelyn Watkins
6:03.40a
Baker
30.
-
Charlotte Phillips
6:03.64a
Pinson Valley
31.
12
Elisa Reaves
6:03.64a
John Carroll
32.
12
Lily Pudlik
6:03.72a
Spain Park
33.
11
Savannah Karl
6:04.90a
Opelika
34.
9
Adrienne Cooley
6:05.86a
Oak Mountain
35.
-
Ana Watters
6:07.86a
Helena
36.
12
Brooke Atkinson
6:08.96a
Hewitt-Trussville
37.
12
Lindsay Slemmons
6:09.91a
Spain Park
38.
11
Helena Steen
6:10.43a
Hewitt-Trussville
39.
-
Abby Wallace
6:10.49a
Sparkman
40.
9
Laura Jane Kemper
6:12.42a
Homewood
41.
12
Toni Coley
6:13.13a
Oxford
42.
-
Haley Moore
6:13.52a
Foley
43.
-
Alicia Coeur
6:14.05a
Gulf Shores
44.
-
Alexis Crisp
6:15.93a
Baker
45.
11
Olivia Hannum
6:18.80a
Oak Mountain
46.
9
Grace Williams
6:19.97a
James Clemens
47.
-
Sarah Lewis
6:20.74a
Virgil I Grissom
48.
12
Aspen Robinson
6:22.29a
Bob Jones
49.
-
Ariel Sadler
6:23.70a
Central-Phenix City
50.
-
Ellen Williams
6:23.92a
Paul W Bryant
51.
12
Kendall Adkison
6:24.09a
Cullman
52.
11
Makayla Tomaino
6:30.09a
Sparkman
53.
11
Anna Beth Ivey
6:30.72a
Oak Mountain
54.
-
Savannah Ryan
6:33.01a
Fairhope
55.
-
Katelyn Harris
6:38.03a
Mary Montgomery
56.
-
Emmy Mattingly
6:38.29a
James Clemens
57.
11
Nicole Jackson
6:40.33a
Stanhope Elmore
58.
11
Tykiera Evans
6:40.56a
Opelika
59.
-
Shakerra Forbes
6:43.06a
Opelika
60.
12
Sophie Ramos
6:43.54a
Albertville
61.
-
Julie Williams
6:46.43a
Albertville
62.
-
Kaily Werthem
6:48.49a
Gulf Shores
63.
-
Brentea Smith
6:51.41a
Central-Phenix City
64.
-
Mady Norris
7:03.83a
Cullman
65.
-
Brittny Browder
7:06.91a
Jeff Davis
66.
-
Mary Wilson
7:09.06a
Paul W Bryant
67.
-
Amanda Noland
7:12.00a
Tuscaloosa County
68.
-
September Abbott
7:13.32a
Buckhorn
69.
-
Claire Gray
7:16.71a
Helena
70.
-
Ariel Shaw
7:19.87a
Mary Montgomery
71.
10
Khloe Jackson
7:22.02a
Stanhope Elmore
72.
-
Keonna Hall
7:22.08a
Jeff Davis
73.
-
Deztiny Harris
7:22.72a
Jeff Davis
74.
-
Katherine Wilson
8:04.62a
Paul W Bryant
75.
-
Libby Burdett
8:06.67a
Stanhope Elmore
1600 Meters
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
9
Isabel Valenzuela
5:14.16a
St. Paul's Episcopal
2.
11
Hannah Tarwater
5:16.62a
Whitesburg Christian...
3.
8
Presley Miles
5:17.68a
St James
4.
-
Mackenzie Cromer
5:28.83a
Union Grove
5.
12
Maddie Hoaglund
5:33.50a
Westminster School a...
6.
-
Cassidy Winter
5:37.76a
West Limestone
7.
-
Tiundra Ford
5:45.09a
Hattiesburg
8.
11
Leahrose Mami
5:45.24a
St Bernard Prep
9.
10
Isabella Rowland
5:45.66a
Montgomery Academy
10.
-
Camilla Lemons
5:46.00a
Westminster School a...
11.
11
Katherine Hunter
5:50.49a
Randolph
12.
-
Mary Howard Singleton
5:51.06a
St. Paul's Episcopal
13.
-
Caroline Summers
5:52.87a
Whitesburg Christian...
14.
8
Hallie Porterfield
5:54.59a
Westminster School a...
15.
11
Savannah Englisbee
5:58.20a
Mortimer Jordan
16.
8
Trinity Roberts
5:58.20a
Pleasant Valley
17.
8
Juliet Cabraja
5:59.33a
Altamont
18.
-
Katherine Rush
6:01.86a
St. Paul's Episcopal
19.
-
Kate Tully
6:02.03a
Guntersville
20.
-
Bradley Herbert
6:03.73a
Guntersville
21.
-
Anna Carlson
6:07.00a
Scottsboro
22.
-
Grace Thompson
6:08.58a
Mobile Christian
23.
12
Elizabeth Miles
6:09.41a
Brooks
24.
9
Lauren West
6:10.91a
Bayside Academy
25.
11
Caroline Greer
6:11.92a
Myrtle
26.
-
Kathy Hammond
6:12.99a
LAMP
27.
8
Camilla Chambers
6:16.14a
Holly Pond
28.
12
Katelyn Cowie
6:17.00a
St Bernard Prep
29.
10
Kenzie Gorman
6:18.06a
Scottsboro
30.
11
Sailor Miles
6:18.82a
St James
31.
-
Katie Jones
6:20.86a
Scottsboro
32.
11
Valeria Vizcarra
6:24.51a
West Limestone
33.
12
Carina Reynoso
6:27.15a
Douglas
34.
-
Cheyenne Dean
6:30.33a
Beauregard
35.
-
Coleman Spier
6:31.53a
Montgomery Academy
36.
-
Anna Clark
6:32.35a
Senatobia
37.
-
Brabee Pirnie
6:33.65a
Montgomery Academy
38.
11
Abigail Thomas
6:34.84a
Straughn
39.
-
Laykin Dulaney
6:36.18a
Myrtle
40.
-
Kaylee Chism
6:39.74a
Winfield
41.
11
Grace Phung
6:40.35a
LAMP
42.
12
Savannah Greene
6:42.24a
Mortimer Jordan
43.
-
Michaela Houser
6:42.52a
Whitesburg Christian...
44.
-
Cameron Vandiver
6:43.42a
Brooks
45.
-
Jacky Serrano
6:43.84a
Pennington
46.
-
Mary Carolyn Sink
6:44.63a
Altamont
47.
10
Jessica Crane
6:45.65a
Mortimer Jordan
48.
-
Alyson Butler
6:48.97a
DAR
49.
-
Callie May
6:49.45a
Oak Grove
50.
-
Daylee Buckner
6:51.08a
Ardmore
51.
10
Robin Brantley
6:57.82a
Winfield
52.
10
Chloe Smith
6:58.97a
Montgomery Catholic
53.
-
Allison Vess
7:00.19a
Pleasant Valley
54.
-
Kara Clifton
7:06.22a
Moody
55.
8
Savanah Stewart
7:08.01a
Winfield
56.
12
Brianna Barnett
7:11.72a
Elkmont
57.
-
Dominga Perez
7:14.69a
Pennington
58.
-
Kaylee Wilson
7:16.69a
Ardmore
59.
-
Lauren Peek
7:18.29a
Pisgah
60.
-
Aleah Vess
7:20.95a
Pleasant Valley
61.
-
Jazmin Ristau
7:31.58a
Elkmont
62.
-
Anna King
7:33.76a
Etowah
63.
-
Melanie Hernandez
7:41.60a
Elkmont
64.
-
Rose Harrington
7:44.80a
LAMP
65.
-
Rashawna Powell
8:12.79a
Etowah
66.
-
Macey Smith
8:42.96a
Pennington
67.
-
Keely Meridth
8:55.67a
Isabella
3200 Meters
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
9
Lainey Phelps
10:44.77a
Homewood
2.
12
Anna Grace Morgan
10:59.49a
Mountain Brook
3.
-
Harper Mcgowan
11:20.04a
Auburn
4.
10
Sarah Pacer
11:44.80a
Auburn
5.
-
Caroline Sall
11:46.60a
Hoover
6.
-
Hallie Stewart
12:02.70a
Auburn
7.
12
Jodi Ann Martin
12:02.74a
Walker
8.
9
Lilly Martin
12:08.23a
Mountain Brook
9.
9
Celie Jackson
12:10.14a
Homewood
10.
10
Haley Stallworth
12:17.34a
Hoover
11.
10
Clare Pinter
12:18.74a
Pearl
12.
12
Keira Larson
12:30.03a
Buckhorn
13.
10
Liz Holcomb
12:32.49a
James Clemens
14.
9
Kristin Day
12:35.18a
James Clemens
15.
12
Amelia Harrison
12:48.06a
Buckhorn
16.
9
Zoe Nichols
12:53.45a
Homewood
17.
9
Hannah Villani
12:53.94a
Hoover
18.
-
Sarah Lewis
12:55.49a
Virgil I Grissom
19.
-
Maggie Baldwin
13:00.05a
Spain Park
20.
-
Evie Crawford
13:01.34a
Tupelo
21.
-
Ana Watters
13:11.00a
Helena
22.
-
Sally Grace Shettles
13:19.54a
Tupelo
23.
-
Ariel Sadler
13:22.47a
Central-Phenix City
24.
12
Lily Pudlik
13:26.56a
Spain Park
25.
12
Brooke Atkinson
13:27.14a
Hewitt-Trussville
26.
11
Samantha Burns
13:59.36a
James Clemens
27.
12
Emily McMahon
13:59.43a
Hewitt-Trussville
28.
-
Kariah Evans
14:00.93a
Pearl
--
-
Daeja Davis
DNF
Pearl
--
12
Ana McArdle
DNF
Mountain Brook
--
-
Brentea Smith
DNF
Central-Phenix City
3200 Meters
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
8
Presley Miles
11:20.95a
St James
2.
10
Amaris Tyynismaa
11:30.52a
Montgomery Catholic
3.
11
Hannah Tarwater
11:32.73a
Whitesburg Christian...
4.
11
Becca Billman
12:14.55a
American Christian
5.
12
Karsyn Whitehead
12:23.93a
Scottsboro
6.
11
Leahrose Mami
12:24.06a
St Bernard Prep
7.
10
Isabella Rowland
12:27.34a
Montgomery Academy
8.
10
Mary Allen Murray
12:30.77a
Altamont
9.
11
Caroline Stucky
12:32.07a
Randolph
10.
10
Julianne Hill
12:33.10a
Madison Academy
11.
-
Caroline Summers
12:46.68a
Whitesburg Christian...
12.
-
Mary Howard Singleton
12:47.52a
St. Paul's Episcopal
13.
11
Katherine Hunter
12:50.92a
Randolph
14.
8
Hallie Porterfield
12:53.34a
Westminster School a...
15.
8
Camilla Chambers
12:56.63a
Holly Pond
16.
-
Grace Thompson
12:56.94a
Mobile Christian
17.
11
Caroline Haas
13:07.66a
American Christian
18.
12
Lauren McHan
13:09.02a
Pennington
19.
8
Palmer Waechter
13:15.79a
St. Paul's Episcopal
20.
-
Anna Carlson
13:29.35a
Scottsboro
21.
11
Rachel Faulk
13:33.04a
Westminster School a...
22.
8
Bay Stackpole
13:35.26a
Altamont
23.
-
Katie Jones
13:51.70a
Scottsboro
24.
-
Cheyenne Dean
13:59.78a
Beauregard
25.
-
Adrienne Goolsby
14:06.15a
Briarwood Christian
26.
-
Bijou Phillips
14:14.99a
Altamont
27.
-
Adreanna Leon
14:56.76a
Mortimer Jordan
60m Hurdles
- 33"
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
12
Caitlyn Little
8.56a
Hoover
2.
11
Alexis Jones
8.99a
Campbell
3.
11
Michelle Nkoudou
9.02a
Hoover
4.
11
Jasmine Griffin
9.06a
Homewood
5.
10
Shataeya Ligon
9.09a
James Clemens
6.
-
Ashton Lindley
9.23a
Campbell
7.
11
Ghania Warren
9.37a
Opelika
8.
12
DeKari Courtney
9.39a
Pearl
9.
10
Lesha Gistarb
9.56a
James Clemens
10.
11
Ja'Myah Howard- Caddell
9.57a
Paul W Bryant
11.
11
Lyric Reed
9.73a
Pearl
12.
11
Michelle Roca
9.83a
McGill-Toolen
13.
11
Jade Johnson
9.92a
Northridge
14.
12
Aubrey Mavin
9.93a
Hewitt-Trussville
15.
-
Camille Trotman
10.00a
Campbell
16.
11
Madison Kirkwood
10.08a
Homewood
17.
10
Erin Long
10.13a
Pelham
18.
11
Davornne Lindo
10.14a
Central-Phenix City
19.
-
Lauren White
10.33a
Opelika
20.
10
Zhevyn Jones
10.34a
Ramsay Alternative
21.
-
Nikki Mata
10.39a
Virgil I Grissom
22.
-
Alexis Mims
10.44a
Bob Jones
23.
9
Claire Touliatos
10.44a
Homewood
24.
-
Emily O'Neill
10.58a
McGill-Toolen
25.
-
Lauren Sullivan
10.78a
Auburn
26.
10
Madison Wright
10.90a
Thompson
27.
-
Cassidy Lanier
11.07a
Paul W Bryant
28.
-
Marquania Rowell
11.11a
Opelika
29.
10
Adetola Koiki
11.14a
Hoover
30.
12
Emily DeGreen
11.16a
Hewitt-Trussville
31.
9
Julianne Knight
11.17a
Thompson
32.
-
Lucy Stuardi
11.20a
McGill-Toolen
33.
-
Ralynn Jenkins
11.23a
Pearl
34.
-
Anna Wilkes
11.31a
Pelham
35.
10
Kate Agena
11.47a
John Carroll
36.
10
Imani Johnson
11.54a
Spain Park
37.
12
Veronica Jones
11.59a
Paul W Bryant
38.
-
Anna Hebert
11.60a
Bob Jones
39.
-
Alyssa Peppers
11.65a
Albertville
40.
11
Jada Lester
11.90a
Central-Phenix City
41.
9
Kaylie Love
12.15a
Hewitt-Trussville
42.
-
Addison Reagan
12.19a
Fairhope
43.
-
Aya Massoud
12.40a
Wheeler
44.
-
Samone Brooks
12.42a
Oxford
45.
-
Kelsey Reagan
12.48a
Fairhope
46.
-
Ramsey Moody
12.60a
Mary Montgomery
47.
-
Holly Blackwood
13.11a
Buckhorn
48.
-
Jerrica Ambus
13.14a
Brandon
49.
10
Sylvia Cortes
13.74a
James Clemens
--
-
Iauuna Tyson
DNF
Austin
--
-
McKinnon Young
DQ
Auburn
60m Hurdles
- 33"
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
-
Raegan Green
9.50a
Sacred Heart of Jesus
2.
11
Kayleigh Atkins
9.61a
American Christian
3.
11
Emily Burrowes
9.96a
St. Paul's Episcopal
4.
8
Olivia Beard
9.98a
St. Paul's Episcopal
5.
11
Ashleigh Ivory
9.99a
Demopolis
6.
-
Taylor Eady
10.04a
West Point
7.
-
Payton Metcalf
10.21a
Westminster School a...
8.
-
Helen Claire Edmonds
10.35a
American Christian
9.
11
LaMya Thomas
10.38a
Hattiesburg
10.
-
Ellen Chitty
10.48a
UMS Wright Prep
11.
7
Rashni Walker
10.58a
Ellwood Christian
12.
-
Hannah White
10.75a
St James
13.
12
Ryleigh Randall
10.91a
White Plains
14.
-
Madi Smith
10.95a
Randolph
15.
12
Meagan Daves
11.09a
Bayside Academy
16.
-
Brianna Lu
11.13a
Randolph
17.
-
Mykea Boykin
11.23a
Hattiesburg
18.
12
Haley Higginbotham
11.31a
Holly Pond
19.
11
Sarah Payne
11.45a
Montgomery Academy
20.
-
Addison Camp
11.48a
Brooks
21.
-
Regina Robertson
11.48a
Central Tuscaloosa
22.
12
Elena Hutson
11.58a
Scottsboro
23.
-
Natanya Gardner
11.67a
Winfield
24.
8
Savannah Yates
11.74a
White Plains
25.
11
Rachel Haynes
11.82a
Cold Springs
26.
-
Margaret Anne McNeill
11.91a
St James
27.
-
Laura Beattie
11.93a
Scottsboro
28.
-
Emily Cusker
12.12a
Whitesburg Christian...
29.
-
Mallori Gorham
12.14a
Pisgah
29.
-
Lydia Seals
12.14a
Winfield
31.
-
Grayson Brinkmeier
12.15a
Randolph
32.
10
Chelsea Jackson
12.36a
Demopolis
33.
-
Ginny Gunn
12.48a
Prattville Christian...
34.
-
Maddie Phillips
12.49a
Guntersville
35.
-
Addison Dunn
12.72a
Mortimer Jordan
36.
8
Mary Robbins
12.78a
Pleasant Valley
37.
-
Megan Hwang
12.91a
UMS Wright Prep
38.
-
Rachel Davis
13.10a
Montgomery Catholic
39.
-
Emma Hardin
13.83a
Mortimer Jordan
--
-
Sadie Junkins
FS
West Point
4x200 Relay
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
Relay Team
1:41.89a
Pearl
2.
Relay Team
1:42.54a
Hoover
3.
Relay Team
1:44.24a
Homewood
4.
Relay Team
1:46.29a
Paul W Bryant
5.
Relay Team
1:46.94a
Thompson
6.
Relay Team
1:47.10a
Sparkman
7.
Relay Team
1:48.61a
Opelika
8.
Relay Team
1:48.63a
Central-Phenix City
9.
Relay Team
1:48.72a
Auburn
10.
Relay Team
1:49.07a
Bob Jones
11.
Relay Team
1:49.39a
Oak Mountain
12.
Relay Team
1:50.07a
James Clemens
13.
Relay Team
1:50.51a
Pearl
14.
Relay Team
1:51.18a
Hoover
15.
Relay Team
1:52.43a
Brandon
16.
Relay Team
1:52.66a
Bob Jones
17.
Relay Team
1:52.91a
Hewitt-Trussville
18.
Relay Team
1:53.62a
Northridge
19.
Relay Team
1:54.09a
Jim Hill
20.
Relay Team
1:54.14a
Opelika
21.
Relay Team
1:54.50a
Jim Hill
22.
Relay Team
1:54.94a
Spain Park
23.
Relay Team
1:55.06a
Ramsay Alternative
24.
Relay Team
1:55.29a
Oxford
25.
Relay Team
1:55.79a
Albertville
26.
Relay Team
1:56.22a
Ramsay Alternative
27.
Relay Team
1:56.33a
Pelham
28.
Relay Team
1:56.48a
Helena
29.
Relay Team
1:56.68a
McGill-Toolen
30.
Relay Team
1:57.06a
Huffman
31.
Relay Team
1:57.38a
Mary Montgomery
32.
Relay Team
1:57.93a
Spain Park
33.
Relay Team
1:58.30a
Fairhope
34.
Relay Team
1:58.49a
Columbia
35.
Relay Team
1:59.39a
Mountain Brook
36.
Relay Team
1:59.88a
Thompson
37.
Relay Team
2:00.00a
Stanhope Elmore
38.
Relay Team
2:00.05a
Hewitt-Trussville
39.
Relay Team
2:00.62a
Paul W Bryant
40.
Relay Team
2:00.66a
Oak Mountain
41.
Relay Team
2:01.67a
Pelham
42.
Relay Team
2:02.23a
Carver Montgomery
43.
Relay Team
2:03.33a
Sparkman
44.
Relay Team
2:04.34a
Pinson Valley
45.
Relay Team
2:04.47a
Helena
46.
Relay Team
2:13.17a
Carver Birmingham
47.
Relay Team
2:16.89a
Columbia
48.
Relay Team
2:19.53a
Stanhope Elmore
49.
Relay Team
2:22.56a
Brandon
4x200 Relay
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
Relay Team
1:52.57a
Beauregard
2.
Relay Team
1:53.39a
Demopolis
3.
Relay Team
1:53.55a
Madison Academy
4.
Relay Team
1:54.60a
Wenonah
5.
Relay Team
1:56.65a
UMS Wright Prep
6.
Relay Team
1:58.41a
St. Paul's Episcopal
7.
Relay Team
1:58.48a
Randolph
8.
Relay Team
2:00.05a
White Plains
9.
Relay Team
2:00.14a
Montgomery Catholic
10.
Relay Team
2:00.64a
Scottsboro
11.
Relay Team
2:01.26a
Westminster School a...
12.
Relay Team
2:01.64a
Winfield
13.
Relay Team
2:02.87a
Hattiesburg
14.
Relay Team
2:02.95a
LAMP
15.
Relay Team
2:02.97a
Whitesburg Christian...
16.
Relay Team
2:03.09a
Hayden
17.
Relay Team
2:03.17a
Montgomery Academy
18.
Relay Team
2:03.17a
Westminster School a...
19.
Relay Team
2:03.81a
Altamont
20.
Relay Team
2:04.44a
American Christian
21.
Relay Team
2:04.83a
West Point
22.
Relay Team
2:05.06a
Guntersville
23.
Relay Team
2:08.66a
Montgomery Academy
24.
Relay Team
2:09.94a
White Plains
25.
Relay Team
2:13.50a
Randolph
26.
Relay Team
2:22.24a
Altamont
27.
Relay Team
2:23.87a
Guntersville
28.
Relay Team
2:24.44a
Woodland
29.
Relay Team
2:24.75a
West Point
30.
Relay Team
2:32.38a
Woodland
--
Relay Team
DQ
Central Tuscaloosa
4x400 Relay
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
Relay Team
3:57.99a
Homewood
2.
Relay Team
4:00.13a
Hoover
3.
Relay Team
4:05.81a
Paul W Bryant
4.
Relay Team
4:06.52a
McGill-Toolen
5.
Relay Team
4:10.10a
Central-Phenix City
6.
Relay Team
4:12.43a
Mountain Brook
6.
Relay Team
4:12.43a
Pearl
8.
Relay Team
4:16.02a
Ramsay Alternative
9.
Relay Team
4:16.73a
Hoover
10.
Relay Team
4:25.49a
Thompson
11.
Relay Team
4:30.08a
Hewitt-Trussville
12.
Relay Team
4:34.23a
Foley
13.
Relay Team
4:34.90a
Central-Phenix City
14.
Relay Team
4:37.75a
John Carroll
15.
Relay Team
4:37.80a
Paul W Bryant
16.
Relay Team
4:39.72a
Hewitt-Trussville
17.
Relay Team
4:41.98a
Helena
18.
Relay Team
4:42.30a
Bob Jones
19.
Relay Team
4:45.68a
Albertville
20.
Relay Team
4:47.52a
Stanhope Elmore
21.
Relay Team
4:51.40a
Mary Montgomery
22.
Relay Team
4:58.25a
Thompson
23.
Relay Team
5:14.43a
Buckhorn
24.
Relay Team
5:19.76a
Helena
25.
Relay Team
5:25.07a
Columbia
26.
Relay Team
5:57.57a
Stanhope Elmore
4x400 Relay
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
Relay Team
4:13.19a
Oxford
2.
Relay Team
4:14.53a
Central Tuscaloosa
3.
Relay Team
4:27.55a
Beauregard
4.
Relay Team
4:28.67a
UMS Wright Prep
5.
Relay Team
4:32.00a
St. Paul's Episcopal
6.
Relay Team
4:32.83a
Montgomery Academy
7.
Relay Team
4:34.01a
Montgomery Catholic
8.
Relay Team
4:34.85a
Randolph
9.
Relay Team
4:40.51a
Scottsboro
10.
Relay Team
4:41.11a
Pope John Paul II Ca...
11.
Relay Team
4:46.35a
Guntersville
12.
Relay Team
4:47.02a
Altamont
13.
Relay Team
4:49.99a
Bayside Academy
14.
Relay Team
4:56.47a
White Plains
15.
Relay Team
4:57.03a
Montgomery Academy
16.
Relay Team
4:59.12a
St. Paul's Episcopal
17.
Relay Team
5:01.84a
Montgomery Catholic
18.
Relay Team
5:02.68a
Pennington
19.
Relay Team
5:02.71a
Randolph
20.
Relay Team
5:03.99a
Wenonah
21.
Relay Team
5:07.90a
Guntersville
22.
Relay Team
5:08.22a
Douglas
23.
Relay Team
5:26.50a
Altamont
4x800 Relay
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
Relay Team
9:55.85a
Mountain Brook
2.
Relay Team
9:58.62a
McGill-Toolen
3.
Relay Team
9:59.66a
Hoover
4.
Relay Team
10:18.55a
Auburn
5.
Relay Team
10:28.80a
Homewood
6.
Relay Team
10:29.29a
Auburn
7.
Relay Team
10:48.16a
Mountain Brook
8.
Relay Team
10:49.36a
James Clemens
9.
Relay Team
11:02.74a
Bob Jones
10.
Relay Team
11:11.30a
Paul W Bryant
11.
Relay Team
11:29.38a
Gulf Shores
12.
Relay Team
11:30.83a
Mary Montgomery
13.
Relay Team
11:35.18a
Tupelo
14.
Relay Team
11:52.36a
Cullman
15.
Relay Team
11:54.06a
Helena
16.
Relay Team
11:57.58a
Thompson
17.
Relay Team
12:14.58a
Albertville
18.
Relay Team
12:34.23a
Oxford
19.
Relay Team
12:45.60a
Paul W Bryant
20.
Relay Team
12:59.04a
Stanhope Elmore
4x800 Relay
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
Relay Team
10:25.70a
Westminster School a...
2.
Relay Team
10:36.95a
St. Paul's Episcopal
3.
Relay Team
10:46.67a
Randolph
4.
Relay Team
10:48.98a
Scottsboro
5.
Relay Team
10:59.15a
Madison Academy
6.
Relay Team
11:09.77a
American Christian
7.
Relay Team
11:10.37a
West Limestone
8.
Relay Team
11:13.98a
Montgomery Catholic
9.
Relay Team
11:27.56a
White Plains
10.
Relay Team
11:30.12a
Guntersville
11.
Relay Team
11:30.61a
Winfield
12.
Relay Team
11:37.74a
Mortimer Jordan
13.
Relay Team
11:40.89a
Montgomery Academy
14.
Relay Team
11:41.40a
Pleasant Valley
15.
Relay Team
11:43.79a
Altamont
16.
Relay Team
11:45.48a
Whitesburg Christian...
17.
Relay Team
11:47.47a
St. Paul's Episcopal
18.
Relay Team
11:52.15a
Ohatchee
19.
Relay Team
11:56.45a
Scottsboro
20.
Relay Team
11:58.03a
Brooks
21.
Relay Team
11:58.26a
Cold Springs
22.
Relay Team
11:59.06a
Randolph
23.
Relay Team
11:59.92a
Pennington
24.
Relay Team
12:02.72a
Westminster School a...
25.
Relay Team
12:34.54a
St James
26.
Relay Team
13:29.59a
Guntersville
27.
Relay Team
13:33.62a
Altamont
28.
Relay Team
13:46.26a
Elkmont
29.
Relay Team
14:48.46a
West Point
Shot Put
- 4kg
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
10
Kirsen Gardner
35-01.00
Helena
2.
11
Kennedy Reese
34-10.25
James Clemens
3.
-
Lazoria Yancey
33-10.50
Opelika
4.
11
Zuri Falkner
33-09.00
James Clemens
5.
12
Megan Money
33-06.00
Pearl
6.
-
Rozetta Howard
33-03.00
Brandon
7.
-
Taylor Bowie
33-02.00
Brandon
8.
11
Ebony Butler
32-07.00
Thompson
9.
-
Eva Knapstein
31-10.25
McGill-Toolen
10.
12
Courtney Parhm
31-06.50
Pearl
11.
11
April Johnson
31-01.50
Sparkman
12.
10
Erin Williams
30-09.25
Hoover
13.
12
Nija Dinsmore
30-04.75
Northridge
14.
10
Derria Edwards
30-04.00
Paul W Bryant
15.
-
Breauna Lacey
30-03.50
Center Point
16.
-
Morgan Duncan
30-00.25
McGill-Toolen
17.
-
Lillian Dudley
29-10.50
Paul W Bryant
18.
-
Erin Fuller
29-08.00
Helena
19.
-
Lanaiya Coney
29-06.00
Bob Jones
20.
12
Kerith Brook Brenner
29-00.00
Hewitt-Trussville
21.
-
Ariyana Williams
28-09.00
Auburn
22.
-
Monique McNeal
28-08.00
Bob Jones
23.
-
Brianna Pierce
28-06.00
Auburn
24.
-
Alana Cox
28-05.25
Bob Jones
25.
12
Gabrielle Scoggins
28-02.50
James Clemens
26.
-
Alexis Thrower
27-10.25
Austin
27.
12
Simone Smith
27-08.50
Homewood
28.
-
Anna Giraldeau
27-02.50
McGill-Toolen
29.
-
A'Nyiah Hughley
27-00.50
Opelika
30.
-
Erica Drake
26-09.00
Center Point
31.
-
Sara Turner
26-08.50
Paul W Bryant
32.
-
Faith Scott
26-06.00
Carver Birmingham
33.
-
Yulanda Marbury
26-03.25
Opelika
34.
10
Jalyn Coleman
26-00.50
Northridge
35.
-
Jasmin Holmes
25-11.50
Pelham
36.
-
McKenzie Weldon
25-09.00
Buckhorn
37.
-
Tierra Simmons
25-07.25
Ramsay Alternative
38.
10
Ivory Towner
25-02.00
Helena
39.
11
Trinity Morgan
24-09.25
Foley
40.
11
Laci Turner
24-00.00
Huntsville
41.
-
Mia Speights
23-10.00
Center Point
42.
-
Jaylin Bullard
23-09.00
Foley
43.
9
Presley Collum
23-08.25
Thompson
44.
-
Monique Treasure
22-09.00
Columbia
45.
-
kierra Brown
22-06.00
Brandon
46.
9
Maxie Sansom
22-05.25
Mountain Brook
47.
-
Bailey Wright
22-05.00
Auburn
48.
-
Layken Peppers
21-11.50
Albertville
49.
-
Erica Shephard
21-05.50
Pinson Valley
50.
11
Amaya McClain
21-04.25
Northridge
51.
-
Amber Menendez
21-03.00
Cullman
52.
-
Jenna Morton
20-07.00
Pelham
53.
-
Brianna Lowe
20-05.50
Stanhope Elmore
53.
-
Shea McGriff
20-05.50
Buckhorn
55.
-
LaMyah Williams
19-08.50
Pelham
56.
-
Talia Baldwin
19-07.75
Oxford
57.
-
Zahria Threatt
19-04.00
AH Parker
58.
-
Tayla Sims
19-03.25
Ramsay Alternative
59.
-
Tykenya Todd
19-00.00
AH Parker
60.
-
Katherine Berryhill
18-03.50
Mary Montgomery
61.
11
Mariah Fudge
18-02.00
Oxford
62.
-
Amayiah Byrd
16-02.00
Minor
63.
-
Ka'Doris Thomas
15-11.75
AH Parker
Shot Put
- 4kg
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
12
Sam Dailey
37-05.50
Beauregard
2.
12
Alexis Jackson
35-04.50
Beauregard
3.
-
Mersades Scott
33-10.50
Hattiesburg
4.
-
Dezmarie Jones
33-09.50
Demopolis
5.
-
Kiara Howard
31-08.50
Woodlawn
6.
-
Amayiah Hill
30-01.50
Gaston
7.
-
Jylan Neilson
29-07.00
Oxford
8.
-
Olivia Whitehead
29-06.00
Brooks
9.
-
Sidney Stewart
29-04.00
Winfield
10.
12
Shayla Rainer
29-00.50
Central Tuscaloosa
11.
10
Caitlin Clark
28-10.00
Arab
12.
-
Lorin Zehr
28-01.50
Fairview
13.
10
Ma'Kayla Vassar
28-00.00
Wenonah
13.
-
McKenzie White
28-00.00
Hayden
15.
-
Lindsey Adams
27-04.00
Mobile Christian
16.
-
Maddie Phillips
27-01.00
Guntersville
17.
-
Shelby Sellers
26-11.75
West Point
18.
-
E'Myia Hayes
26-07.00
Central Tuscaloosa
19.
-
Makayla Brown
26-06.00
West Point
20.
-
Lola Rodrigues
26-02.50
St. Paul's Episcopal
21.
-
Alexis Law
26-01.00
Pleasant Valley
22.
-
Vachelle Robertson
25-08.50
Demopolis
23.
-
Zanya MacKenzie
25-07.00
Etowah
24.
-
Kanndra Smith
25-05.75
DAR
25.
-
Kara Smith
25-04.00
Pennington
26.
11
Katherine Atkins
25-02.50
American Christian
27.
-
DeErineseya Handy
25-01.50
Hattiesburg
28.
11
Madison McMinn
25-00.00
West Blocton
29.
-
Brooklin Thompson
24-08.50
Cottage Hill Christian
29.
-
Lindsey Bailey
24-08.50
Whitesburg Christian...
31.
-
Alayzia Woodruff
24-08.00
Winfield
32.
-
Katelyn Smitherman
23-10.25
Isabella
33.
-
Jasmine Martin
23-09.00
Oxford
34.
-
Brianna Carden
22-09.00
Woodland
35.
-
Rhea Grace Warren
22-07.50
Cottage Hill Christian
36.
12
Brianna Barnett
22-06.25
Elkmont
37.
-
Breanna Estes
22-00.00
Woodland
37.
-
Lauren Hunt
22-00.00
Straughn
39.
-
Ashley Duke
21-11.00
St Bernard Prep
40.
-
Vic Bell
21-10.50
West Point
41.
-
Asia Williams
20-10.00
Central Tuscaloosa
42.
-
Jules Kikuyamen
20-00.00
Guntersville
43.
-
Victoria Sexton
19-11.00
Mobile Christian
44.
-
Lillie Harmon
19-04.50
Whitesburg Christian...
45.
11
Mary Hall
19-04.00
Bayside Academy
46.
-
Catherine West
19-00.00
Bayside Academy
47.
-
Chloe Cruz
18-11.00
Pennington
48.
-
Brabee Pirnie
16-10.00
Montgomery Academy
49.
-
Hannah Gant
5-03.25
Pisgah
High Jump
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
-
Marquania Rowell
5-04.00
Opelika
2.
11
Jade Johnson
5-02.00
Northridge
3.
12
Emily Shaw
5-02.00
Pelham
4.
-
Allison Tanner
5-02.00
Helena
4.
12
Caroline Lawrence
5-02.00
Homewood
6.
11
Genesis Jones
5-00.00
Hoover
6.
-
Kiara Risher
5-00.00
Bob Jones
6.
11
Ghania Warren
5-00.00
Opelika
9.
10
Caroline Hollingsworth
5-00.00
Cullman
10.
12
Eleanor Swagler
5-00.00
Mountain Brook
11.
12
Jennifer Reis
4-10.00
James Clemens
11.
10
Erin Long
4-10.00
Pelham
13.
11
Trinity Morgan
4-10.00
Foley
14.
-
Camille Trotman
4-10.00
Campbell
15.
8
Reid Catherine Bunn
4-10.00
Homewood
15.
12
Azaria Jones
4-10.00
Ramsay Alternative
17.
9
Claire Frazier Bolton
4-10.00
McGill-Toolen
18.
-
Lashundria Chatman
4-08.00
Brandon
19.
-
Ella Keaton
4-08.00
McGill-Toolen
20.
-
Karmahn Hall
4-08.00
Bob Jones
21.
-
Shanna Esters
4-08.00
Auburn
21.
10
Sarah Guthrie
4-08.00
Pelham
23.
-
Imani Bassa
4-06.00
Mary Montgomery
23.
12
Rachel Smith
4-06.00
McGill-Toolen
25.
-
Genesis McGregor
4-06.00
Columbia
26.
-
Meredith Patridge
4-04.00
Northridge
26.
-
Sophia Allen
4-04.00
Northridge
28.
-
Taylor Duplesis
4-04.00
Foley
29.
-
Precious Law
4-04.00
Mary Montgomery
30.
11
Bailee Pennington
4-02.00
Hoover
31.
-
Bri Vigor
4-02.00
Mary Montgomery
32.
-
Kaela Barnicle
4-02.00
Foley
33.
9
Julianne Knight
4-02.00
Thompson
34.
-
Arkeithia Collins
4-00.00
Paul W Bryant
35.
9
Rosemary Lee
4-00.00
Mountain Brook
35.
-
Kamryn Campbell
4-00.00
Paul W Bryant
37.
-
Aniah Simmons
4-00.00
Columbia
38.
-
Caitlyn Beckum
3-10.00
Paul W Bryant
38.
-
Akyra Arnold
3-10.00
Pinson Valley
40.
12
Josie Lyster
3-10.00
Hewitt-Trussville
--
-
Lauren White
NH
Opelika
--
-
Aleena McGhee
NH
James Clemens
--
11
Patiana Yarbrough
NH
Auburn
--
-
Addison Reagan
NH
Fairhope
--
-
Kelsey Reagan
NH
Fairhope
--
-
Sallie Fell
NH
Fairhope
High Jump
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
-
Rachel Faucett
5-00.00
Pleasant Valley
2.
-
Danielle Shears
4-10.00
Mortimer Jordan
3.
10
Brenna Harris
4-10.00
Pleasant Valley
3.
10
Isabelle Cochran
4-10.00
Montgomery Catholic
5.
8
Olivia Beard
4-08.00
St. Paul's Episcopal
5.
-
Ellen Chitty
4-08.00
UMS Wright Prep
5.
11
Kayleigh Atkins
4-08.00
American Christian
5.
12
Cammy Cochran
4-08.00
Pleasant Valley
9.
-
Helen Claire Edmonds
4-08.00
American Christian
10.
-
Shunterius Stephens
4-08.00
Central Tuscaloosa
11.
-
Lela Barnes
4-08.00
Guntersville
12.
10
Lauren Hamm
4-06.00
Scottsboro
12.
-
Catherine West
4-06.00
Bayside Academy
12.
-
Emma Cape
4-06.00
Whitesburg Christian...
12.
12
Jaden Edge
4-06.00
St Bernard Prep
12.
12
Gracie Hunt
4-06.00
UMS Wright Prep
17.
-
Elizabeth Tillery
4-06.00
Whitesburg Christian...
18.
-
Presley Whitten
4-06.00
White Plains
19.
-
Libby Fowler
4-04.00
Scottsboro
20.
-
Jasmine Norris
4-04.00
Wenonah
20.
-
Abbie Junkin
4-04.00
Winfield
22.
-
Jaci Jo Mayo
4-04.00
Etowah
23.
-
Kirsten Campbell
4-04.00
Holly Pond
23.
12
Madison Hedge
4-04.00
Bayside Academy
25.
-
Jordan Torch
4-04.00
Altamont
26.
-
Lilly Mcspadden
4-02.00
Cold Springs
27.
-
Olivia Tafazoli
4-02.00
St Bernard Prep
28.
-
Zanya MacKenzie
4-02.00
Etowah
29.
-
Addison Camp
4-02.00
Brooks
30.
-
Mary Cook
4-00.00
Scottsboro
31.
9
Isabella Baker
4-00.00
Montgomery Academy
32.
-
Alyssa Barrentine
3-10.00
Guntersville
32.
-
Hannah Gant
3-10.00
Pisgah
32.
-
Nicki Harrison
3-10.00
Hayden
35.
-
Claire West
3-10.00
Madison Academy
--
-
Beverly Bradshaw
NH
Montgomery Academy
--
-
Megan Hwang
NH
UMS Wright Prep
--
11
Katherine Atkins
NH
American Christian
--
-
Sara Hutchens
NH
Randolph
Pole Vault
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
10
Sophie Jane Knott
10-06.00
Mountain Brook
2.
12
Jennifer Reis
10-06.00
James Clemens
3.
-
Lucy Stuardi
10-06.00
McGill-Toolen
4.
-
Gabrielle Griner
10-00.00
Sparkman
6.
-
Emily O'Neill
9-06.00
McGill-Toolen
6.
12
Ann Carol Braswell
9-06.00
Cullman
7.
12
Aishling Doherty
9-06.00
James Clemens
8.
10
Ann Hampton
9-00.00
Huntsville
9.
12
Elyse Agee
8-06.00
Auburn
10.
10
Allie Couch
8-06.00
Hoover
11.
12
Amelia Guthrie
8-00.00
Pelham
11.
-
Anna Franklin
8-00.00
Cullman
13.
-
Molly Pierce
8-00.00
Spain Park
14.
12
Ciera Colvin
7-06.00
Paul W Bryant
15.
-
Gracie Vinson
7-06.00
Pelham
16.
9
Olivia Kilpatrick
7-06.00
Hewitt-Trussville
17.
10
Emma Thomas
7-06.00
Northridge
18.
-
Madison Smith
7-06.00
Albertville
19.
10
Mollee Breland
7-00.00
Auburn
19.
9
Alex Brooks
7-00.00
Homewood
21.
9
Anna Kay Clark
7-00.00
Hoover
21.
11
Mary Elizabeth Harrison
7-00.00
Homewood
21.
11
Hanna Brook Gibbons
7-00.00
Homewood
21.
-
Monique Treasure
7-00.00
Columbia
25.
-
Kendall McKone
7-00.00
Northridge
26.
-
Alaina Burnham
6-00.00
James Clemens
27.
-
Alyssa Streeter
6-00.00
Gulf Shores
27.
10
Taylor Grace Foster
6-00.00
Auburn
27.
-
Isabella Henderson
6-00.00
Albertville
27.
-
Meg May
6-00.00
Northridge
31.
9
Elizabeth Sutton
6-00.00
Thompson
31.
-
Genesis McGregor
6-00.00
Columbia
--
10
Olivia Braswell
NH
Hewitt-Trussville
--
-
Allison Tanner
NH
Helena
--
11
Kelsey Taylor
NH
McGill-Toolen
Pole Vault
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
11
Callie Radcliff
11-00.00
St. Paul's Episcopal
2.
-
Helen Claire Edmonds
10-00.00
American Christian
3.
10
Anne Carlson Sylvest
9-06.00
Montgomery Academy
4.
-
Elizabeth Nix
9-00.00
Madison Academy
5.
-
Zoie Bryant
8-06.00
Winfield
6.
9
Isabella Baker
8-06.00
Montgomery Academy
7.
11
Sarah Payne
8-06.00
Montgomery Academy
7.
11
Macy Hanson
8-06.00
Piedmont
9.
10
Lauren Hamm
8-06.00
Scottsboro
10.
10
Dianna Boyer
8-00.00
Pope John Paul II
10.
11
Caroline Estes
8-00.00
Scottsboro
12.
12
Meagan Daves
8-00.00
Bayside Academy
13.
-
Megan Mohan
8-00.00
Piedmont
14.
-
Kelsie Draper
7-06.00
Pisgah
14.
-
Abbie Junkin
7-06.00
Winfield
16.
-
Olivia Swann
7-06.00
UMS Wright Prep
17.
8
Savannah Yates
7-06.00
White Plains
17.
10
Brenna Harris
7-06.00
Pleasant Valley
19.
-
Brynn Holbrook
7-06.00
Whitesburg Christian...
20.
12
Gracie Hunt
7-00.00
UMS Wright Prep
21.
8
Glynn Case
7-00.00
St. Paul's Episcopal
22.
-
Liyah Nelson
7-00.00
Madison Academy
23.
-
Emma Cape
7-00.00
Whitesburg Christian...
24.
11
Anna Faulk
7-00.00
St Bernard Prep
25.
10
Mary Elizabeth Howze
6-00.00
UMS Wright Prep
25.
-
Sophie Cornelius
6-00.00
Altamont
27.
-
Mary Cook
6-00.00
Scottsboro
28.
-
Amelia Pak
6-00.00
Altamont
--
8
August Poytress
NH
White Plains
Long Jump
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
11
Christian Hill
17-01.50
Homewood
2.
10
Aiya Finch
16-11.50
Homewood
3.
12
Angel Horton
16-11.00
Northridge
4.
11
Genesis Jones
16-10.25
Hoover
5.
11
Ghania Warren
16-09.50
Opelika
6.
12
Adrienne Lewis
16-05.25
Clay Chalkville
6.
-
Marquania Rowell
16-05.25
Opelika
8.
-
Samyah Knotts
16-04.25
Bob Jones
9.
10
Audriana Blakely
16-04.00
James Clemens
10.
12
Diondra Larkin
16-03.50
Opelika
10.
12
Kristian Eatman
16-03.50
Clay Chalkville
12.
-
Malika Harry
16-00.75
Bob Jones
13.
10
Holli Chapman
15-07.50
Mountain Brook
14.
10
Shataeya Ligon
15-05.00
James Clemens
14.
10
Adetola Koiki
15-05.00
Hoover
16.
12
Shameka Franklin
15-04.50
Paul W Bryant
16.
9
Zakiria Holifield
15-04.50
Thompson
18.
-
Hally Lee
15-03.50
McGill-Toolen
19.
11
Lexi Daily
15-01.25
Cullman
20.
-
Michaela Smith
14-11.75
Columbia
21.
11
Laci Turner
14-10.00
Huntsville
22.
-
Promise Brown
14-09.25
Bob Jones
23.
11
Patiana Yarbrough
14-08.50
Auburn
24.
11
Erianna Tucker
14-07.50
Jim Hill
25.
-
Jasity White
14-06.75
Ramsay Alternative
26.
-
Shawnessy Edwards
14-06.25
Foley
27.
-
Kaylah Jordan
14-06.00
Sparkman
28.
12
Kennedy Guidry
14-05.75
Jim Hill
29.
-
Callie Hollingsworth
14-04.75
Cullman
30.
12
Jana' Byrd
14-04.25
James Clemens
31.
-
Hanna Rigsby
14-04.00
Gulf Shores
32.
9
Alex Brooks
14-01.50
Homewood
33.
-
Allana McLaurin
14-01.25
Brandon
34.
-
Anna Wilkes
14-00.25
Pelham
35.
12
Elyse Agee
13-09.50
Auburn
35.
-
Precious Law
13-09.50
Mary Montgomery
37.
-
Tamyah Lee
13-08.25
Huffman
38.
11
Shiya Parker
13-08.00
Carver Birmingham
39.
-
Joslyn Williams
13-06.50
Foley
40.
-
Sarah Parnell
13-06.00
Auburn
40.
-
Haley Dempsey
13-06.00
Oxford
42.
-
Sharmeria Simmons
13-04.00
Paul W Bryant
43.
-
Allison Tanner
13-03.75
Helena
44.
-
Victoria Wilson
13-02.25
Carver Montgomery
45.
9
Milan Brown
13-00.50
Hewitt-Trussville
46.
-
Abby Loewen
12-11.75
Mary Montgomery
47.
-
Alexis Sturdivant
12-11.50
John Carroll
48.
-
Hayden Ward
12-10.75
McGill-Toolen
49.
-
Sarah Hagans
12-10.50
Thompson
49.
10
Camiya McCary
12-10.50
Hoover
51.
-
Caroline Davis-Briggins
12-09.75
Helena
52.
-
Jaleecia Philogene
12-09.50
Huffman
53.
-
Telina Davis
12-09.00
Pinson Valley
54.
-
Nia Whitlow
12-08.25
Carver Montgomery
55.
-
Iyanla Chaney
12-08.00
AH Parker
56.
-
Maddie Scarbrough
12-06.25
Gulf Shores
57.
-
Natalie Rice
12-06.00
Buckhorn
58.
11
Mariah Fudge
12-05.50
Oxford
59.
10
Vicuria Parker
12-03.00
Carver Birmingham
60.
10
Camaryn Lavender
12-01.00
Northridge
61.
12
Rachel Smith
12-00.00
McGill-Toolen
62.
-
Jada Woods
11-11.50
Ramsay Alternative
63.
9
Hannah Casey
11-09.00
Thompson
64.
-
Jalynn Knight
11-01.25
Stanhope Elmore
65.
-
Keziah Parks
11-00.00
Shades Valley
66.
-
LaRicka Parks
10-10.00
Stanhope Elmore
67.
-
Alekia Lewis
10-06.50
Brandon
67.
-
Talia Baldwin
10-06.50
Oxford
69.
-
Adaia Washington
10-01.00
Helena
70.
11
Kennethia Hines
9-01.00
Ramsay Alternative
71.
-
Zahria Threatt
8-10.00
AH Parker
72.
-
Corinna Rhodes
8-01.50
Mary Montgomery
73.
-
Chi Ari McDade
7-10.50
Carver Birmingham
74.
-
Hailey Smith
7-09.00
Columbia
75.
-
Mia Ramos
7-06.00
Buckhorn
Long Jump
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
-
Raegan Green
16-05.00
Sacred Heart of Jesus
2.
11
Emily Burrowes
16-02.50
St. Paul's Episcopal
3.
11
Aryn McDowell
16-01.75
UMS Wright Prep
4.
10
Isabelle Cochran
15-11.75
Montgomery Catholic
5.
12
Gracie Hunt
15-09.25
UMS Wright Prep
6.
12
Olivia Flowers
15-08.00
Scottsboro
7.
12
Destiny Pitts
15-05.00
Beauregard
8.
11
Kayleigh Atkins
15-04.50
American Christian
9.
8
Olivia Beard
15-03.25
St. Paul's Episcopal
10.
-
Zerahiah Joseph
15-03.00
Randolph
11.
-
Taylor Eady
15-02.25
West Point
12.
-
Presley Whitten
15-01.50
White Plains
13.
-
Amy Warren
15-00.00
Vancleave
13.
-
Chloe Moseley
15-00.00
Corner
15.
11
Ashleigh Ivory
14-10.75
Demopolis
16.
10
Yasmein Rainey
14-07.50
Demopolis
17.
-
Mykea Boykin
14-07.00
Hattiesburg
18.
12
Laurel Buettner
14-06.50
Montgomery Academy
18.
-
Sadie Junkins
14-06.50
West Point
18.
7
Rashni Walker
14-06.50
Ellwood Christian
21.
11
Amber Carter
14-05.25
Wenonah
22.
11
Katherine Atkins
14-05.00
American Christian
23.
-
Abby Sharff
14-04.75
Altamont
24.
-
Rachel Faucett
14-03.00
Pleasant Valley
25.
-
Shunterius Stephens
14-02.25
Central Tuscaloosa
26.
-
Lillie Parks
14-01.75
Altamont
27.
-
Elizabeth Tillery
14-01.25
Whitesburg Christian...
28.
-
Claire West
14-00.00
Madison Academy
29.
10
Diamond Walker
13-11.75
Wenonah
30.
12
Ty Thomas
13-07.50
Beauregard
31.
11
Autumn Ingram
13-06.75
Scottsboro
31.
-
Abbie Junkin
13-06.75
Winfield
33.
11
Sarah Payne
13-06.50
Montgomery Academy
34.
-
Danielle Shears
13-06.25
Mortimer Jordan
35.
10
Katherine Allred
13-06.00
Cottage Hill Christian
36.
-
Hanna Allen
13-05.50
Scottsboro
37.
-
Jordan West
13-04.25
Brooks
38.
9
Isabella Baker
13-03.50
Montgomery Academy
38.
-
Elizabeth Scarborough
13-03.50
Arab
40.
-
Lela Barnes
13-03.25
Guntersville
41.
-
Leonna Trammell
13-03.00
Etowah
42.
12
Cammy Cochran
13-02.25
Pleasant Valley
43.
-
Emma Cape
13-02.00
Whitesburg Christian...
44.
-
Brynn Holbrook
13-01.50
Whitesburg Christian...
45.
-
Lilly Mcspadden
13-01.25
Cold Springs
46.
10
Deborah Garrett
13-01.00
Wenonah
47.
-
Emily Chamnong
12-08.50
LAMP
48.
-
Jayne Ladas
12-08.00
UMS Wright Prep
49.
-
Ashley Johnsen
12-06.75
Altamont
50.
-
Aryanna Billips
12-06.50
Straughn
50.
-
Lindsey Adams
12-06.50
Mobile Christian
52.
11
Brittney Hill
12-06.25
Central Tuscaloosa
53.
-
Mary Coomer
12-02.50
Randolph
53.
-
Zanya MacKenzie
12-02.50
Etowah
55.
10
Kirsten Robinson
11-07.75
LAMP
56.
-
Catherine West
11-05.50
Bayside Academy
57.
-
Alisa St John
11-02.75
Pleasant Valley
58.
-
Ginny Gunn
11-02.00
Prattville Christian...
59.
-
Jaci Jo Mayo
10-07.00
Etowah
60.
-
Jiyoon Moon
10-05.25
LAMP
61.
-
Hannah Gant
10-04.00
Pisgah
62.
-
Sarah Johnson
10-02.50
Madison Academy
63.
-
Rhylee Bell
10-02.00
Pisgah
64.
-
Chloe Cruz
10-00.00
Pennington
64.
-
Olivia Tafazoli
10-00.00
St Bernard Prep
66.
-
Baleigh Neu
8-10.50
Guntersville
67.
10
Grace McDonald
8-07.50
Bayside Academy
68.
11
Ashley Suchan
6-03.50
Bayside Academy
Triple Jump
Varsity - 6A/7A
- Finals
x
1.
11
Jade Johnson
37-06.75
Northridge
2.
11
Christian Hill
36-03.25
Homewood
3.
-
Marquania Rowell
36-00.50
Opelika
4.
12
Ayana Eason
35-02.50
Hoover
5.
10
Aiya Finch
35-00.00
Homewood
6.
11
Imani Debrow
34-10.50
Opelika
7.
12
Angel Horton
34-08.25
Northridge
8.
-
Lauren White
34-04.50
Opelika
9.
-
Alekia Lewis
33-10.00
Brandon
10.
11
Lexi Daily
33-03.50
Cullman
11.
-
Hally Lee
33-02.00
McGill-Toolen
12.
10
Shataeya Ligon
32-10.50
James Clemens
13.
10
Audriana Blakely
32-10.00
James Clemens
14.
-
Shanna Esters
32-09.50
Auburn
15.
10
Ariana Martinez-Kilgore
32-00.50
James Clemens
16.
-
Jada Wallace
31-10.50
Brandon
17.
-
Maddie Scarbrough
31-03.25
Gulf Shores
18.
-
Hanna Rigsby
31-03.00
Gulf Shores
19.
-
Sarah Hagans
30-06.00
Thompson
19.
12
Ciera Colvin
30-06.00
Paul W Bryant
21.
-
Promise Brown
30-05.75
Bob Jones
22.
-
Michaela Smith
30-04.25
Columbia
23.
9
Alex Brooks
29-05.50
Homewood
24.
11
Jasmine Sanders
28-09.25
Oxford
25.
-
Adde Conway
28-04.75
McGill-Toolen
26.
11
Kaitlyn Gilliam
28-04.25
Sparkman
27.
10
Zeandreya Perkins-Washin
28-03.00
Paul W Bryant
28.
11
Patiana Yarbrough
27-08.25
Auburn
--
-
Sarah Parnell
FOUL
Auburn
--
-
Malika Harry
FOUL
Bob Jones
--
11
Bailee Pennington
FOUL
Hoover
--
-
Jamilia Evans
FOUL
Thompson
--
-
Allana McLaurin
FOUL
Brandon
--
-
Jada Woods
FOUL
Ramsay Alternative
Triple Jump
Varsity - 1A/5A
- Finals
x
1.
-
Raegan Green
38-04.75
Sacred Heart of Jesus
2.
11
Aryn McDowell
36-06.50
UMS Wright Prep
3.
11
Emily Burrowes
35-08.75
St. Paul's Episcopal
4.
-
Taylor Eady
34-07.50
West Point
5.
-
Amy Warren
34-00.50
Vancleave
6.
-
Helen Claire Edmonds
33-11.25
American Christian
7.
12
Ty Thomas
33-06.25
Beauregard
8.
8
Olivia Beard
32-11.00
St. Paul's Episcopal
9.
12
Meagan Daves
32-02.25
Bayside Academy
10.
12
Gracie Hunt
31-10.25
UMS Wright Prep
11.
-
Presley Whitten
31-05.00
White Plains
12.
11
Sarah Payne
30-10.25
Montgomery Academy
13.
-
Brynn Holbrook
30-08.00
Whitesburg Christian...
14.
-
Danielle Shears
30-07.50
Mortimer Jordan
15.
-
Megan Hwang
30-04.00
UMS Wright Prep
16.
-
Leonna Trammell
30-03.00
Etowah
17.
10
Anne Carlson Sylvest
29-09.50
Montgomery Academy
18.
-
Emma Cape
29-03.25
Whitesburg Christian...
19.
11
Autumn Ingram
29-01.00
Scottsboro
20.
-
Hanna Allen
28-11.25
Scottsboro
21.
9
Isabella Baker
28-07.25
Montgomery Academy
22.
10
Tionna Taite
28-05.25
LAMP
23.
-
Elizabeth Scarborough
28-02.25
Arab
24.
-
Emily Chamnong
28-01.00
LAMP
25.
-
Halie Allen
27-10.25
Scottsboro
26.
-
Lilly Mcspadden
27-04.75
Cold Springs
27.
-
Elizabeth Tillery
27-01.50
Whitesburg Christian...
28.
-
Catherine West
26-03.25
Bayside Academy
29.
10
Alaina Woods
25-09.75
Wenonah
--
10
Katherine Allred
FOUL
Cottage Hill Christian
--
-
Jiyoon Moon
FOUL
LAMP
--
11
Kayleigh Atkins
FOUL
American Christian
Like
·
Comment
·
Share
·
E-mail
·
6482 views
Post to:
Post as:
Post
0 shares:
Martin Luther King Indoor Track Classic
,
ResultsCentral
,
Shane
view all
0
likes:
0
comment(s)
History for Martin Luther King Indoor Track Classic
Year
Results
Videos
News
Photos
Blogs
2020
1
1
2019
1
1
2018
1
1
2017
1
1
2016
1
1
Show 2 more
Hashtags
#martin-luther-king
#indoor
#track-classic
+PLUS highlights
+PLUS coverage
Live Events
Get +PLUS!